Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

kocaelinden motosiklet,hurdalığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan baba bizi çöplüğe götür,her horoz kendi çöplüğünde öter,çöp dökmeyiniz,çöp adam,çöp ev.
    Şimdilik çöple ilgili aklıma gelenler bunlar abi.Paylaşımın için çok teşekkürler.Ben de tatil yaptım deyince plaj,kumsal vs. sandım.
    Bu arada orada honda monkey türevi bir şey var mı? Varsa plakasız vs alırız.
    kel merhemini bulsa önce kendi başına sürer fatihim bahsettiğin bir alet bulursan sen bana haber eyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga bana oradan bi pejo alalım ucuzundan olsun ama biraz da eli yüzü düzgün prezantabl olsun yani
    ben onu evirip çevirim yola çıkarırım
    ucuz ucuz danesine 100 lira alırlar sanırım ver işte ulen 100 lira ne olcek mezaramı götüreceksin parayı 100 liraya alırsın 500 lirada masraf yaparsın binersin bedaveye

adapazarı yollarında boyna kasnak bilyası dağıtır, 10 dakikadabir dinlendirir kayış değişirsin tam senlik iş
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kel merhemini bulsa önce kendi başına sürer fatihim bahsettiğin bir alet bulursan sen bana haber eyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

ucuz ucuz danesine 100 lira alırlar sanırım ver işte ulen 100 lira ne olcek mezaramı götüreceksin parayı 100 liraya alırsın 500 lirada masraf yaparsın binersin bedaveye

adapazarı yollarında boyna kasnak bilyası dağıtır, 10 dakikadabir dinlendirir kayış değişirsin tam senlik iş
    aga ben yamaha bırakırım bi pejo alırsam bu benim almaya çalıştığım pejo harbiden çin mallarının alayına kibrit suyu çakar az mı kasnak kırdık ama işi bildiğim için hiç yolda kalmadım eğer bi tane alırsam sen gör o zaman nasıl motor toplanır ona 500 tl harcamam 250 tl ye çil çil olur sonra veririm ara gazını şehir içi gezilmez ama işe gider gelirim hem ybr yi yormamış olurum
    piyanist_irf bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    aga ben yamaha bırakırım bi pejo alırsam bu benim almaya çalıştığım pejo harbiden çin mallarının alayına kibrit suyu çakar az mı kasnak kırdık ama işi bildiğim için hiç yolda kalmadım eğer bi tane alırsam sen gör o zaman nasıl motor toplanır ona 500 tl harcamam 250 tl ye çil çil olur sonra veririm ara gazını şehir içi gezilmez ama işe gider gelirim hem ybr yi yormamış olurum
    ybr ler şase kırıyo diyolar :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ler şase kırıyo diyolar :D

şşşşşşttttt amannn diyiiym bilader kime sataştığının farkındamısın

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

şaka bi yana bizim yiğiti ziyaret ettim dün ulen sahadowda güzel motür be arkadaş yahu bi 10 km kadar kullandım benim motorum sadow olmalı kesinlikle

F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    dağılın ulen pis honda cılar sizi bu hondaların alayı 10 numara yağ yakıyor bedavaya benzin almayın 1 tl den 10 numara yağ alın bakın keyfinize

honda'nmı var allah başka dert vermesin

yansın honda ların alayı su veren itfaiyenin hortumunu .........

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    5. Resimdeki araç 3 tekerlekli Bir cenevar
    metehan için en ideali o bence
    en fazla 500 liraya 10 numara bişiy çıkacaktır ondan
    hatta onun üzerine at o kawanın motorunu bak bakalım yakalanabiliyormu Otobanda )))
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    dağılın ulen pis honda cılar sizi bu hondaların alayı 10 numara yağ yakıyor bedavaya benzin almayın 1 tl den 10 numara yağ alın bakın keyfinize

honda'nmı var allah başka dert vermesin

yansın honda ların alayı su veren itfaiyenin hortumunu .........
    ulen ne fasat damsın yauuu shadowa da mı laf söylüyon tuuuuu sana senin beynin bulanmış uykusuzluktanm git yat hadi , sütünüde iç yiğenide bi zamet öpüver yerime pis ybr ci seniii

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    İrfan'ım cennete düşmüş gibisin vesselam

bende severim böyle yerleri,bir dünya malzeme çıkar ordan.

gpz 500 emekli olmuş ondan bir hayır geşmez metehandroya ama bi tane mobilet işini görür Metenin.. düz yolda gitse yeter rampa yukarı kucaklar mobileti zaten hafif alet
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga bundan sonra honda yazan herşeyi protesto ediyom hatta taş atıp kaçacağım hatta depolarına küp şeker atacağım silindir kitlesin servisler aç kalmasın

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan'ım cennete düşmüş gibisin vesselam

bende severim böyle yerleri,bir dünya malzeme çıkar ordan.

gpz 500 emekli olmuş ondan bir hayır geşmez metehandroya ama bi tane mobilet işini görür Metenin.. düz yolda gitse yeter rampa yukarı kucaklar mobileti zaten hafif alet
    valla sorma abi kafama yatkın bir sürü alet var lakin zaman ve maddiyat gerek yoksa halen daha kafamdaki şeyi aslında yapamadım tek kişilik bir buggy, küçük, sevimli, güçlü, güvenli, ve sağlam bir alet yapacağım allah ömür verirse

ve avazı çıktığınca dağda bayırda bağırtıp, bol bol toprağı eşeleyip, adrenalin yapacağım o kawasakı gpz toparlanır sanırım yakından bakmak gerek emme kaç para isterler bilmiyorum

Abi bu mekanda seni düşünemiyorum ya.Hani tavuklara yem verince yemin üstüne çıkıp yerler ya öyle olmuşsundur değil mi?
    Şakası bir yana mucit abim bu ara sessizsin.Buradan çıkacak malzemelerle bir zaman makinesi yapma sakın?

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    500 tl ye verirse hiç kaçırma parçalasan motoru en az 1000 tl çıkarırsın.
    aslında çin işi bir atv alıcaksın takacaksın gpz 500'ün motorunu birde kanat ...hani bir şarkı vardı uçacaksın uçacaksın hesabı
    senin bi bis vardı ona bile taksan 500'ün motorunu dingili yolda bırakır İrfan'ım
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu mekanda seni düşünemiyorum ya.Hani tavuklara yem verince yemin üstüne çıkıp yerler ya öyle olmuşsundur değil mi?
    Şakası bir yana mucit abim bu ara sessizsin.Buradan çıkacak malzemelerle bir zaman makinesi yapma sakın?
    ben paylaşımı seven biriyim fatihim bu işleri sevmeseydim bu topiği paylaşmakta aklıma gelmezdi sanırım valla sorma bilader yahu oraya gidince hayaller alemine delıyorum yemin ederim . hani hurdalığın sahibi içimi bir görse durumumu bir anlayabilse kesin o kawa yı , gpz 500 ü bana verir çocuk gibi sevindirir

bir ara yine gideceğim bu sefer detaylı fiyat alacağım, hatta fiyatlarını aldığım motorların resimlerini çekeceğim belki burada birilerinin işine yarar

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:13 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 tl ye verirse hiç kaçırma parçalasan motoru en az 1000 tl çıkarırsın.
    aslında çin işi bir atv alıcaksın takacaksın gpz 500'ün motorunu birde kanat ...hani bir şarkı vardı uçacaksın uçacaksın hesabı
    senin bi bis vardı ona bile taksan 500'ün motorunu dingili yolda bırakır İrfan'ım

aynen abi yalnız çin işi atv lerin şasilerinin bu motora dayanacağını sanmıyorum daha ilk yarıda 2 sıfır malup olur bence dayanacağını sanmıyorum , yaaa yürü git abi deşme yaramı akşam akşam yaaaaa

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    İrfan'ım sen işini bilirsin.
    yap bir kaçtene dağda bayırdı fazla enerjini sallarsın,ara sıra bizlerde sallarız ama Mete duymasın

sana hayırlı uykular saat baya bir ilerlemiş yarın yine iş var malum,kendine iyi bak

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Cız Cız Cız...
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    İRFAN BEY elinize saglık size çok ekmek çıkar ordan belli inş bizim motorlarda hurdalıklara bir gün düşmez...
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İRFAN BEY elinize saglık size çok ekmek çıkar ordan belli inş bizim motorlarda hurdalıklara bir gün düşmez...
    amin diyelim allah gecinden versin

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu ben orayı normal hurdalık sanıyorum yıllardır :( :O

Sağolasın irfan bey. Bi gidip xt ye uygun gösterge bakayım ordan

Motosikleti
    selam arkadaşlar konunun başında belirttiğim gibi tekrar sizler için kocaeli-yuvacık motosiklet hurdalığına gidip daha detaylı bilgiler alıp ve yeni gelmiş 1 kamyon dolusu motosikleti resimledim yine değişik ve uygun fiyatlı kaliteli modeller vardı ,

depo sahibi sevgili ahmet abi kendisi olmadığı için oğlu emreyle bol bol sohbet edip bilgi aldım , sağolsun bana zaman ayırıp merak ettiğim konular hakkında yardımcı oldu,

sevgili ahmet ağabeyime ve oğlu emreye teşekkürlerimi sunuyorum ve resimlere geçiyorum

buradaki numaralardan istediğiniz zaman aklınıza takılanları sorabilirsiniz , fiyat, kargo vs. her şey için bu arada , kargo olaylarını soranlar olmuştu , evet istenirse istenilen parçayı kargo edebileceklerini söyleyip yardımcı olabilecekleri konusunda olumlu cevaplar almış olmam işini görecek arkadaşlar için güzel bir artı olacağı kanaatindeyim

evet gönül dostları , sizler için elimden geldiğince işinize yarayabilecek kareler almaya çalıştım , bu son resimlediklerim konuyu açtıktan sonra yeni gelen motosikletlerdi ve yine aldığım sıcak bir habere göre bir parti daha , bir kamyon motosiklet geleceği haberler arsında,

konuyu arkadaşlarımın faydalanabilmesi açısından sürekli güncelleyeceğim , yorum yazan yazmayan tüm gönül dostlarına teşekkür ediyorum inşallah arkadaşlarım için faydalı olur devamı gelecek çünki havalar düzeldiğinde gitmem gerekiyor benim römork için yedek parça lazım eğer değişiklik varsa yine sizler için karelerim şimdilik kendinize iyi bakın

tekeriniz her daim düz bassın esen kalın
    hellboys bunu beğendi.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    İrfanım bu http://imageshack.us/photo/my-images/209/img0031ld.jpg/ senin işine yarar aslıda. Kendine almayı düşünüyor musun? Şase uzatılmış 3 tekerlekli, büro koltuklu, depo sırtta peugeot :D
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)