Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

kocaelinden motosiklet,hurdalığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi bakem mt ciler bulun bir hurdacı
    haydaraslan3 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı haydaraslan3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    edremit uzak evet ama malzeme lazım olunca gözün görmüyor ustam

izmitteki yeri varsa bulmak lazım hakketen böyle yerler çok lazım

METAL BARda takılmayız biz HURDACIDA TAKILIRIZ :D

hurdalık demek biraz tuhaf geliyor insana aslında geri dönüşüm daya yerinde bir isim bu iş alanına , bazıları çöplük gibi görür bilmezlerki çöplükten bakmasını bilirsen neler görürsün

her alanda çok iyi işi bilen bir insan çöplükten çıkan malzemelerle akıl almaz şeyler yapabilir ama işi bilmek lazım , yoksa çöplük deyip geçersen yanılgıya düşersin , çok göreceli bir şey zenginlikle fakirlikle alakası yok , toplamda 5 adet orta boy çocuk bisikleti topluyorum , ihtiyaç sahibi çocuğuna bir bisiklet alamayacak aileler tanıyorum , çocukların her birine birer bisiklet toplayıp hediye edeceğim , dünya yüzünde bir çocuğu sevindirmek çok güzel bir duygu , çöplükten topluyorum ama hepsi sıfır gibi olacak
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

haydaraslan3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R 2013
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hurdalık demek biraz tuhaf geliyor insana aslında geri dönüşüm daya yerinde bir isim bu iş alanına , bazıları çöplük gibi görür bilmezlerki çöplükten bakmasını bilirsen neler görürsün

her alanda çok iyi işi bilen bir insan çöplükten çıkan malzemelerle akıl almaz şeyler yapabilir ama işi bilmek lazım , yoksa çöplük deyip geçersen yanılgıya düşersin , çok göreceli bir şey zenginlikle fakirlikle alakası yok , toplamda 5 adet orta boy çocuk bisikleti topluyorum , ihtiyaç sahibi çocuğuna bir bisiklet alamayacak aileler tanıyorum , çocukların her birine birer bisiklet toplayıp hediye edeceğim , dünya yüzünde bir çocuğu sevindirmek çok güzel bir duygu , çöplükten topluyorum ama hepsi sıfır gibi olacak
    ustam hakketen duygulandım ya :( çok haklısın sakla samanı gelir zamanı..
    Çocukları sevindirmek hele ki ihtiyaç sahibi insanları mutlu etmek insanlık görevimiz bizim.. Elbette yaratıcılık özelliği taşıyanlar ve de insanlık duygusu taşıyanlar aynen senin gibi düşünürler.. DESTEKLİYORUM!
    piyanist_irf bunu beğendi.
    www.facebook.com/haydaraslann ..... www.facebook.com/haydaraslancom
    Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir." www.haydaraslan.com
    A Rh (+)

Motosikleti
    şu ana kadar hurdalıkta denk gelen 10 cu bisikleti aldım , yukarıda söylediğim gibi 3 tanesi sorunsuz bir şekilde yine tüm eksiklerini hurdalıktan yavaş yavaş toparladım, lakin yaz gelmeden okullar kapandığında çocuklar dışarıdan içeriye girmez

geriye 6 bisiklet daha var toparlanacak ama maddi anlamda hepsine yetişemeyeceğim için inşallah yaza kadar yavaş yavaş elime geçen malzemelerle toplayacağım , ama şu an 3 çocuk sevindirme olayı garanti 4 cüsü yolda sadece ön teker ve firenlerini yapınca oda cilli gibi çıkacak meydana

allah aşkına şu bisikletin nesi var yahu bir ön teker fren sistemi, ve sağına soluna bir kaç rutuş olay tamam

buda son anda presin ağzından aldığım safkan italyan sadece vites ayarları firenleri ve iç dış lastikleri değişecek bir gariban sevinir .

2 tanede burada var onlarında incik cincikleri firenleri vs si elden geçecek .

bunları bu gün aldım aslında yedek parça niyetine almış olsamda şasi itibariyle gayet düzgün bisikletler sadece tekerleri yok ilerleyen zamanlarda bunlara teker denk gelir onlarıda tamamlayacağım .

bunuda çarşıdaki işyerimde sağa sola kaçınmak için toplamıştım sepet sistemini söküp daha sonra kendime nasıl olsa toplarım , buda bir çocuk sevindirir.
    GaCCaLL bunu beğendi.

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    helal olsun sana kardeşim allah razı olsun ne denirki daha
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

Teo23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -1954 BMWr25/3-Jawa Laser 250+MZ 98 125cc+MCT 250
    İrfan hocam sen o kamuflaj desenleri boyalar ıslakken mi çekmiştin? Kuruyunca daha güzel olmuş, kenardan kıyıdan gördüğüm kadarıyla... ;) Bu arada bisiklet olayını çok iyi düşünmüşsünüz...
    The man who knows everything chooses to know nothing...

Motosikleti
    Alıntı Teo23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan hocam sen o kamuflaj desenleri boyalar ıslakken mi çekmiştin? Kuruyunca daha güzel olmuş, kenardan kıyıdan gördüğüm kadarıyla... ;) Bu arada bisiklet olayını çok iyi düşünmüşsünüz...

Evet resim yagliboyasi gec kurur biraz kuruyunca sanki biraz daha matlasti ama isik ortami ve cekim acisida resimlerde insani yaniltabilir bu arada koltugunu hala kaplayamadim cuma gunu malzeme alip kilifini diktirecegim perdeci bir.arkadasima tesekkurler eksik olma

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    Çok güzel bir konu ve kaynak yakalamışsınız tebrikler.1967 model mobylette var motor üstü saç kapakları yok bir de ön farı. Nasıl dersen benzin deposu oturağın altında olanlardan,ben telefonla irtibat kurarım ama motordan anlamıyorsa İzmirden anlaşmak zor olur.Benim için değil yolun düşerse bakarsan mutlu olurum. Namık 05383867385 iyi günler,motorcu arkadaş.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burası kapandı ne yazık ki...

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    cennet gibi. parça arıyodum bu başlığa geldim...

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200

Motosikleti
    Honda CBR

Hurdalığın Sahibinin numarası

İrfan abi kocaelinden motosiklet hurdalığı başlığında açtığın sohbette ki fotoğrafları açamadım ,İzmit’te oturuyorum eğer hurdalığın sahibinin numarası duruyorsa numarasını atabilirmisin bide şu fotoğrafları nasıl görebilirim

Motosikleti
    Honda CBR
    eğer hala hurdalık duruyorsa bana nerde olduğunu biri söyleyebilir mi

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı cbr 125 2009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer hala hurdalık duruyorsa bana nerde olduğunu biri söyleyebilir mi
    Emniyetin yakaladığı motosikletler otoparka çekilir. Bi süre sonra ihaleye çıkar ve toplu halde hurdacıya satılır. Alan hurdacı parçalara ayırır alüminyum demir vs. Ve o şekilde bi üstteki hurdacıya geçer parçalanmış preslenmiş halde.

Yani dönem dönem başka kişiler alabilir ihaleyi. Her şehirde bulunadabilir aramak lazım.

Aksaray'da birinde üst üste yığılmış yüzlerce kelle motor gördüğümde kafayı bozmuştum. Ben o zamanlar MZ kelle motor ararken adamda istemediğim kadar vardı. Mz Planet Jawa ve bi sürü cg bloklu farklı markalar.

Facebookda Konya'da bi adam görmüştüm bulabilirsem adres koyarım buraya.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)