Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

motosiklet artçı kol dayama yapımı :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akü biterse vay haline ayak marşı da yok
    ittir babam ittir muhabbete bak adam motor ittiriyor hemde honda millet g.... güler
    ulen bu honda amma dandik motor yapmış ne eksik arıza ararsan var
    hangi ayak marşından bahsediyorsun bakayım sen ;? benim evin yolunu bilirmisinde konuşursun rampadan salarım 20 metreye kalmaz kibrit gibin alır sıkıntı yapma sen , tabi gelmeiğin için bilemezsin
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi ayak marşından bahsediyorsun bakayım sen ;? benim evin yolunu bilirmisinde konuşursun rampadan salarım 20 metreye kalmaz kibrit gibin alır sıkıntı yapma sen , tabi gelmeiğin için bilemezsin
    ya bırak mağdur ayaklarına yatma hiç yakışmıyor sana
    bıyığından utan
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Fatih ,kobranın üstüne fazla gitme ,şimdi motor yağ yakacak yatak saracak
    Sonra salar valla kobrayı üzerine

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka bence motoruna böyle antin kuntin icatlar yapmasın ayak marşı yapmaya çalışsın yoksa yolda kalınca bizi aramasın baksın başının çaresine

Abi sen ne tür bir gezegenden geldin? Varsa bir solusyon vs bize de ver sürelim biz de böyle olalım.Kaynak makinesi,taşlama aldım.Yaza ben de ufaktan girişeyim diyorum.Ama ben direk uzay mekiği yapacağım.:D
    Şaka bir yana ellerine sağlık abi.Güle güle kullan.Paylaştığın için çok teşekkür ederiz..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka bence motoruna böyle antin kuntin icatlar yapmasın ayak marşı yapmaya çalışsın yoksa yolda kalınca bizi aramasın baksın başının çaresine
    kanka bize laf yetiştiremedi küstü valla...
    Kıytırık cbf i goldwinge çevirdi

Motosikleti
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen ne tür bir gezegenden geldin? Varsa bir solusyon vs bize de ver sürelim biz de böyle olalım.Kaynak makinesi,taşlama aldım.Yaza ben de ufaktan girişeyim diyorum.Ama ben direk uzay mekiği yapacağım.:D
    Şaka bir yana ellerine sağlık abi.Güle güle kullan.Paylaştığın için çok teşekkür ederiz..
    fatihim sağolasın üstüne alınmayasın şurda 2 tane pis ybr ci var şunları kuyruklarından çek kenarıya yoksa ezilecekler cbf min ön tekerinin altında elimi kana bulamayayım akşam akşam

bahsettiğin solisyondan sana fıçıyla vercem bak sözüm söz

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bize laf yetiştiremedi küstü valla...
    Kıytırık cbf i goldwinge çevirdi
    ya kanka sanki varya başka motor yok piyasada sen git cbf al ben cbf alacağıma gider köylü modeli olanlardan alırdım daha sağlam hemde herşey var yağ yakma yok sadece o da pek büyük bi donanım değil zaten

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ya kanka sanki varya başka motor yok piyasada sen git cbf al ben cbf alacağıma gider köylü modeli olanlardan alırdım daha sağlam hemde herşey var yağ yakma yok sadece o da pek büyük bi donanım değil zaten
    kanka ybr topiğine gidelim armut odunu heran kafamıza inebilir ,sen bizim topiği yukarıdan itibaren bi kontrol et kopacaksın

Motosikleti
    ben pisiklete binmem fatihim motor dediğin azıcık motor gibin durcek adamın altında korayda resimleri var gösteriversin sana ne kadar yağ yaktığını

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Abi 2 sene fabrikada çalıştım, mekanik bakımcılar elektrik bakımcılar cart curt, ellerinden hiç bir şey gelmiyordu sürekli fikir ama gel gelelim bir vida sıkamıyorlar, bak sözüm söz ilerde bir fabrika açarsam bakım mühendisi sensin ona göre

Öpüyorum.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben pisiklete binmem fatihim motor dediğin azıcık motor gibin durcek adamın altında korayda resimleri var gösteriversin sana ne kadar yağ yaktığını
    keşke bende cbf alsaydım baksana aynı motor a benziyor heee
    ybr gibin pisikelet bozması değil

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka ybr topiğine gidelim armut odunu heran kafamıza inebilir ,sen bizim topiği yukarıdan itibaren bi kontrol et kopacaksın
    len gidin ybr topiğine kışt kışt tezgahın önünü kapamayın maskaralar

---------- Post added at 00:29 ---------- Previous post was at 00:27 ----------

Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi 2 sene fabrikada çalıştım, mekanik bakımcılar elektrik bakımcılar cart curt, ellerinden hiç bir şey gelmiyordu sürekli fikir ama gel gelelim bir vida sıkamıyorlar, bak sözüm söz ilerde bir fabrika açarsam bakım mühendisi sensin ona göre

Öpüyorum.
    allah tuttuğunu altın ede mübarek insan , sağol varol bende seni gıdışından öpüyorum ....

alpi16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800A En Kırmızısından
    İrfan cığım seni yürekten kutluyorum çok harika bi iş
    sadece diyerum YETENEK SİZSİNİZ
    piyanist_irf bunu beğendi.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    elinden bir kaçan kurtuluyor İrfan'ım,maşallah diyim sepet çok güzel ve işlevsel olmuş.
    kol dayamalar'da çok işlevsel zaten senden de bunu beklemeli özenle çalışma ,yaptığın işi baştan savmama.
    yalnız merak etmeye başlıyorum artık bu cbf bu yaptıklarını yakın zaman'da taşımamaya başlıyacak demedi deme

senin daha büyük projeler yapman için bir üst cc ye geçmen lazım,belki bizlerde senden birşeyler görüp yaparız,kopya çekeriz hani.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinden bir kaçan kurtuluyor İrfan'ım,maşallah diyim sepet çok güzel ve işlevsel olmuş.
    kol dayamalar'da çok işlevsel zaten senden de bunu beklemeli özenle çalışma ,yaptığın işi baştan savmama.
    yalnız merak etmeye başlıyorum artık bu cbf bu yaptıklarını yakın zaman'da taşımamaya başlıyacak demedi deme

senin daha büyük projeler yapman için bir üst cc ye geçmen lazım,belki bizlerde senden birşeyler görüp yaparız,kopya çekeriz hani.
    sağolasın tamer abi , sana aynen katılıyorum yalnız bu akşam yalova dönüşü bir şey daha düşündüm , sürekli motor tepesinde iş yapan ve karda kışta soğukta, motosiklet kullananların süper işine yarayacak ayrıca şayet düşündüğüm materyalleri , malzemeleri bulabilirsem , en azından kendi kullandığım modelde yada bu modeli kullanan tüm arkadaşların işine yarayacak basit ama etkili bir ısıtma sistemi düşünüyorum ,

nasıl bir sistem derseniz belkide sizlere saçma gelecek ama bir arızanın bunu denemesi hayata geçirmesi ve uğraşması gerek bunu ben yapmasam kimseninde üzerinde durup yapacağı yok bir sonraki proje motosiklette otomatik ısıtma sistemi , elcikllere ve dizlere , sıcak havayı verecek bir düzenek kurmak bu çok zor bir iş değil lakin biraz montajı uğraştırabilir , siz yol aldıkça silindir etrafındaki ısınan sıcak havayı elcik ve dirseklere yönlendirmek ve bunu yaparken , estetiğin içine etmemek

olurmu faydası olacağı kesin görsellik önemli olsada bu akşam yediğim ayazdan sonra böyle bir şeyin gerekli ve önemli olduğunu düşündüm elcik ısıtma takılabilir ne varki zaten motorumuz ısınıyor neden bu ısıyı kullanmaya kalkmayalım olmazmı bence olur

hsnkzyrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125E
    Oha bu cok iyi ya helal olsun valla nerden geldi aklina cok basarili patentini al bunun hocam kesinlikle

Hocam hortlatalim biraz benimde cok ihtiyacim var kol dayamaya. Baktim fotolar gitmis. Yardimci olmak isteyen arkadas olursa cok memnun olurum.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)