Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

motosiklet artçı kol dayama yapımı :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korayım olacak işte akacak kan damarda durmaz sen ne yaptın hallettinmi kursunu okulunu ödevini
    Bugünde şafak attı agam beya
    Martın 5 ine başlıyorum Yarın münir abinin işi ile ilgileneceğim.. İnşallah olacak , havada yağıyor yoksa yarın senin yanındaydım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugünde şafak attı agam beya
    Martın 5 ine başlıyorum Yarın münir abinin işi ile ilgileneceğim.. İnşallah olacak , havada yağıyor yoksa yarın senin yanındaydım
    hayırlısı şekerim bu arada ben pertim aga bu göz benim bayağı canımı yakıyor bu gün münirin işlerini tamamlayayım diye zor dayandım yeminle gerçiii güzel oldu ama canım yanmadan moralli bir şekilde çalışaydım daha makara olurdu yani

bu arada baaaakkk iyiki motürü yıkamamışım nasılsa gene kirlenecek
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hayırlısı şekerim bu arada ben pertim aga bu göz benim bayağı canımı yakıyor bu gün münirin işlerini tamamlayayım diye zor dayandım yeminle gerçiii güzel oldu ama canım yanmadan moralli bir şekilde çalışaydım daha makara olurdu yani

bu arada baaaakkk iyiki motürü yıkamamışım nasılsa gene kirlenecek
    Münir abiye neler yaprın şekerim.. Bide beni işletecektiniz ha ,siz varya siz
    Sen motoru ne zaman yıkadın ki şekerim ..Hatırlıyormusun bi söyle bakim

Motosikleti
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfanım video da kolluk gücüde güzel olmuş, da mete ye bende katılıyor bir çekincede ben koyuyorum.
    Biraz tehlikeli gibi, biraz daha geride kolçaklar daha güvenli olur derim.
    Gözünede dikkat et,alışkanlık yaptın.İşe kendini kaptırıp,göze çapakları hitap ettiriyorsun.Nereye kadar çapak çapak ooo ooooo

eeeeee abi nede olsa yan yatmada amatör değilsin yani büyük sözü dinlerim ben en kısa zamanda düşünüp kol dayamaları ona göre yapacağımdan şüphen olmasın

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

ulen bal gibin yedin işte hemde gargara yapmadan , eeeee en son bercesteye giderken yıkamıştım

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    İrfanım eline emeğine sağlık döktürmüşsün yine
    piyanist_irf bunu beğendi.
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    abi mükemmelsin..umarım kıymetin biliniyodur...
    kolcakları sadece zayıf fit vücutlu olan kadınlar kullanabilir gibime geldi...kapatınca biraz dar olmuyo mu alan..?

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    yav şu adama allah rizası için zengin bir iş adamı el atsın.
    adam Türkiyeyi tek başına uzaya taşıyacak kabiliyette. uzay gemisi mi yaptırırlar artık gerisi hayal güçünüze kalmış siz yeterki isteyin irfan usta halleder.

zongoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    İrfan abi döktürmüşsün yine tebrik ederim her zaman ki gibi çok süper bir çalışma olmuş
    "Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir." MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    İrfan yine akıl dolu işler yapmaya devam ediyorsun .Başarılarının devamını diliyorum (Ülen bu icatları hanımın dırdırındanmı yoksa rahat etmesi için mi tasarlıyorsun Allah ağzınızın tadını bozmasın)

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    valla forumda nerde bi mucitlik varsa motora yapılan bi emek ve ekstra bi şey varsa artık ilk akla gelen irfan abi heralde helal olsun valla abi herşeyde geliyor elinden eline sağlık maşallah
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Abi süpersin ya eline koluna sağlık yakında kendim motor yaptım patent alıyorum diye konu açacaksın helalin var

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi mükemmelsin..umarım kıymetin biliniyodur...
    kolcakları sadece zayıf fit vücutlu olan kadınlar kullanabilir gibime geldi...kapatınca biraz dar olmuyo mu alan..?
    erhancım aslında fotoda dar gibi görünsede normalde yanlara doğru açma şansım var yani açıp ona göre tekrar sıkabilme payı bıraktım ama resimdeki hali, için bir sıkıntı yok

sağolasın eksik olma

---------- Post added at 13:08 ---------- Previous post was at 13:04 ----------

Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav şu adama allah rizası için zengin bir iş adamı el atsın.
    adam Türkiyeyi tek başına uzaya taşıyacak kabiliyette. uzay gemisi mi yaptırırlar artık gerisi hayal güçünüze kalmış siz yeterki isteyin irfan usta halleder.
    estağfurullah üstadım biz kimiz ki ? kendi çapımızda takılıyoruz vakit geçiriyoruz, insanın kendine inanmasıyla neler yapabileceğini aslında uzun zaman önce çözmüş bitiyim ben inanıyorumki aynı , şeyleri bir çok insan yapar ama uzay mekiği dedimmiydi zor zenaat

candan yorumun için teşekkür ederim , öptüm gıdışından

---------- Post added at 13:10 ---------- Previous post was at 13:08 ----------

Alıntı nadrov adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan yine akıl dolu işler yapmaya devam ediyorsun .Başarılarının devamını diliyorum (Ülen bu icatları hanımın dırdırındanmı yoksa rahat etmesi için mi tasarlıyorsun Allah ağzınızın tadını bozmasın)
    yooookkk bee nadir abi hanımın dırdırlandığı yok , sıkıntı yok yani malzemeleri değerlendireyim deiydim

allah cümlemizi,n ağzının tadını bozmasın abimmm

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi fazla varsa senin evlatlığa tak
    yoksa bana da bana da diye kafanın etini yer yam yam misali yani....
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Şerefsizim benim aklıma gelmişti )))

Ellerine sağlık irfanım çok güzel olmuşlar geçen gün Osman abiyle konuştuk yapalım dedik
    artık uğraşmam
    İrfanım yapar

Motosikleti
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla forumda nerde bi mucitlik varsa motora yapılan bi emek ve ekstra bi şey varsa artık ilk akla gelen irfan abi heralde helal olsun valla abi herşeyde geliyor elinden eline sağlık maşallah
    yok be üstadım mucitlik hiç olmayan bir şeyi yapmak değilmi ? kol dayama bilinmeyen bir şey değil lakin oturma odasındaki holtuğun kolçaklarını motosiklete uyarlamaya mucitlik diyorsan ona sesim çıkmaz dediğin gibi olsun

zaten bu aralar nasibime hep sandalye çıkıyor sandalyeden römork artçı kol dayama bakalım sırada ne var bekleyelim nasibimize düşeni görelim

teşekkür ederim yorum için muğlaya selam ..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    İrfan aga şu fatihten koru beni yaa..
    ne kadar boş bi adam oldu.. Her sayfada bana laf atıyo.. Mete handomda ortada yok ki, olsa hık diyemez

Motosikleti
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şerefsizim benim aklıma gelmişti )))

Ellerine sağlık irfanım çok güzel olmuşlar geçen gün Osman abiyle konuştuk yapalım dedik
    artık uğraşmam
    İrfanım yapar

ayıpsın gürol abi yeterki elimizden gelen bir konu olsun biliyorsun böyle şeyler sorun olmaz

---------- Post added at 14:42 ---------- Previous post was at 14:40 ----------

İrfan aga şu fatihten koru beni yaa..
    ne kadar boş bi adam oldu.. Her sayfada bana laf atıyo.. Mete handomda ortada yok ki, olsa hık diyemez

ulen olm biriniz muhalefet biriniz iktidar, erdoğanla , bahçeli gibin yiyonuz birbirinizi ben tarafsız halkım abi ortada , ortamı kesiyorum

---------- Post added at 14:45 ---------- Previous post was at 14:42 ----------

Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi süpersin ya eline koluna sağlık yakında kendim motor yaptım patent alıyorum diye konu açacaksın helalin var
    m. ali sırtın açıktamı kaldı senin şekerim motor yapmak zor iş , sağolasın kardeşim kıyı kıyı yürüyoruz işte eş dosta fikir olsun

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

münir senin bana verdiğin küçük çıt çıt düğmeleri çok sevdi onun motüre taktım onları dua ettik sana çakmaklık taktık, farlara düğme koyduk, elcik ısıtmaları elden geçti, yalap şalap çekilmiş kabloları düzenledik, makoronladık, bir kaç sigorta kutusu elden geçti vs...

yoksa varedoroda başka ne sorun olurki

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    eline sağlık irfan abi gene döktürmüşsün
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    anladım kanka gene yorumunu esirgememişsin lakin kaza filan olmasın be tombişim yahu şu ağzını bi hayra aç daaaa , onun dışında resimlere bir daha bak direkt çuk diye yorum yazcam diye kasma kendini sevimli hobbit yanlara ileri geri, açılıyor ve bir parmak hareketiyle çıkabiliyor eeee gerisini dediğin gibin kullanacak ve göreceğiz bakalım nasip
    işini bilirsin ganga sen...yardır fezaya doğru..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ayıpsın gürol abi yeterki elimizden gelen bir konu olsun biliyorsun böyle şeyler sorun olmaz

---------- Post added at 14:42 ---------- Previous post was at 14:40 ----------

ulen olm biriniz muhalefet biriniz iktidar, erdoğanla , bahçeli gibin yiyonuz birbirinizi ben tarafsız halkım abi ortada , ortamı kesiyorum

---------- Post added at 14:45 ---------- Previous post was at 14:42 ----------

m. ali sırtın açıktamı kaldı senin şekerim motor yapmak zor iş , sağolasın kardeşim kıyı kıyı yürüyoruz işte eş dosta fikir olsun

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

münir senin bana verdiğin küçük çıt çıt düğmeleri çok sevdi onun motüre taktım onları dua ettik sana çakmaklık taktık, farlara düğme koyduk, elcik ısıtmaları elden geçti, yalap şalap çekilmiş kabloları düzenledik, makoronladık, bir kaç sigorta kutusu elden geçti vs...

yoksa varedoroda başka ne sorun olurki
    Kocaeli mt nin varaderosu biem elinden geçiyor.. yürü bee kimtutar seni..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)