Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Goldwing GL1100 baştan aşağı genel revizyon

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    hocam ellerine emeklerine sağlık iyi gidiyorsun ee makinada uğraşılacak bi makina ancak benim dikkatimden kaçmayan bir başka konuda orhangaziliyim dedinde

hürriyet mahallesinde evimiz var ve sülalemin çoğu oradadır , ben çakırlıdanım aslında üreğil, keramet,boyalıca,hepsinde akrabalarımız var eh tanışmak hayal değil yani

kolay gelsin tekrar paylaşım için teşekkürler, goldvingde motora ulaşmakta bayağı külfetmiş
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gökrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym gts250
    güzel bir paylaşımm merakla bekliyorum bitmiş halini kolay gelsin

DeaD_Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Yamaha Virago XV535, '94 Yamaha DT 125R
    öncelikle ellerinize sağlık yenileme restorasyon işlemleri herkesin cesaret edeceği bir iş değildir keyif alabilmek, tecrübeli olmak gerekir, bu bir hobi olarak kabul edilebilir . merakla takip edeceğim GW restoresini. alüminyum parlatıcı hakkında biraz bilgi alabilirmiyim yurt dışı kaynaklı sitelerde araştırdığım alüminyum parlatıcılara benziyor gibi iki farklı krem var sırayla sürüp polisaj yapılıyor izlediğim videolarda . sizin aldığınız ürünü anlatabilirmisiniz ve tabiki fiyatı

waffenSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 390
    değerli paylaşımlar için teşekkür ederim kolay gelsin sonucu merak ile bekliyorum
    hak etmeyene merhamet kendine yapacağın en büyük ihanettir.!

alpi16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800A En Kırmızısından
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ellerine emeklerine sağlık iyi gidiyorsun ee makinada uğraşılacak bi makina ancak benim dikkatimden kaçmayan bir başka konuda orhangaziliyim dedinde

hürriyet mahallesinde evimiz var ve sülalemin çoğu oradadır , ben çakırlıdanım aslında üreğil, keramet,boyalıca,hepsinde akrabalarımız var eh tanışmak hayal değil yani

kolay gelsin tekrar paylaşım için teşekkürler, goldvingde motora ulaşmakta bayağı külfetmiş

yaww! bende hürriyet te oturuyorum bu ara gelirsen buralara yardıma beklerim yavaştan gidiyor. yaza inşallah yetişicez. hürriyette beni akrabalarınıza ismimle sorarsanız mutlaka tanırlar belki uzaktan akraba bile çıkabiliriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

Alıntı DeaD_Rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle ellerinize sağlık yenileme restorasyon işlemleri herkesin cesaret edeceği bir iş değildir keyif alabilmek, tecrübeli olmak gerekir, bu bir hobi olarak kabul edilebilir . merakla takip edeceğim GW restoresini. alüminyum parlatıcı hakkında biraz bilgi alabilirmiyim yurt dışı kaynaklı sitelerde araştırdığım alüminyum parlatıcılara benziyor gibi iki farklı krem var sırayla sürüp polisaj yapılıyor izlediğim videolarda . sizin aldığınız ürünü anlatabilirmisiniz ve tabiki fiyatı

alüminyum parlatıcı hakkında bende çok araştırdım youtube de felan klipleri izledim sonra bauhaus ta olduğunu öğrendim hiç vakit kaybetmeden gidip aldım ürün 2 farklı tipi vardı biri ufak boy 19 tl di sanırım ben büyük boyunu aldım 29 tl ye harika bi ürün 2 adet fırçası var ilk öncesert olanla siyah sabun sonra yumuşak fırçayla mavi sabunla işlem yapıyoruz harika sonuç verdi. çok mutlu oldum yoksa alüminyum krom almuyor. sadece istanbulda bi yer yeni yapmaya başlamış fiyat çok uçuk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

herkese güzel yorumları için teşekkürler buarada yardıma beklerim

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    emegine sağlık evet motorunuzsizin için bakım yapmanız iyi olmuş bir nevi hobi
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Alıntı alpi16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaww! bende hürriyet te oturuyorum bu ara gelirsen buralara yardıma beklerim yavaştan gidiyor. yaza inşallah yetişicez. hürriyette beni akrabalarınıza ismimle sorarsanız mutlaka tanırlar belki uzaktan akraba bile çıkabiliriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

alüminyum parlatıcı hakkında bende çok araştırdım youtube de felan klipleri izledim sonra bauhaus ta olduğunu öğrendim hiç vakit kaybetmeden gidip aldım ürün 2 farklı tipi vardı biri ufak boy 19 tl di sanırım ben büyük boyunu aldım 29 tl ye harika bi ürün 2 adet fırçası var ilk öncesert olanla siyah sabun sonra yumuşak fırçayla mavi sabunla işlem yapıyoruz harika sonuç verdi. çok mutlu oldum yoksa alüminyum krom almuyor. sadece istanbulda bi yer yeni yapmaya başlamış fiyat çok uçuk.
    şu sıralar yerimden kıpırdayamıyorum ama ilk fırsatta rahatsız edip neler yapabileceğimiz konusunda bolca konuşuruz bu arada benim gibi çalışkan ve meraklı çırağı orhangazide bulman zor onu söyleyeyim

bir şey soracağım yavvv bu mz servisi vardı eski tekel binasının arkasında bir yerlerdeydi hala duruyormu,? mz ustası demir usta vardı varmı bilgin ?

ayrıca kesin sende bizim o taraftansın resimlerdeki arkadaşlar iseniz asıl memleket neresi ? dur ben tahmin edeyim bulgaristanın neresinden demem lazımdı

yanılıyormuyum ?

Motosikleti
    şu sıralar yerimden kıpırdayamıyorum ama ilk fırsatta rahatsız edip neler yapabileceğimiz konusunda bolca konuşuruz bu arada benim gibi çalışkan ve meraklı çırağı orhangazide bulman zor onu söyleyeyim

bir şey soracağım yavvv bu mz servisi vardı eski tekel binasının arkasında bir yerlerdeydi hala duruyormu,? mz ustası demir usta vardı varmı bilgin ?

ayrıca kesin sende bizim o taraftansın resimlerdeki arkadaşlar iseniz asıl memleket neresi ? dur ben tahmin edeyim bulgaristanın neresinden demem lazımdı

yanılıyormuyum ?

evet MZ servisi tüm orhangaziyi dolandırıp ortadan kayboldu ama ustası Demir abi hala buralarda yamaha&kanuni servisinde usta olarak çalışmakta.

Orhangazinin çoğu gibi bizde Bulgaristanlı sayılırız 70 senesinde gelmiş dedemler

Motosikleti
    Alıntı alpi16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet MZ servisi tüm orhangaziyi dolandırıp ortadan kayboldu ama ustası Demir abi hala buralarda yamaha&kanuni servisinde usta olarak çalışmakta.

Orhangazinin çoğu gibi bizde Bulgaristanlı sayılırız 70 senesinde gelmiş dedemler
    valla kan çekiyor aga yavvv allah söletti yeminle resimlerden birinde 2 arkadaş vardı sen hangisisin ? benim ismim irfan bizimkilerde 1950 lerde gelmişler babam 40 günlük bebekmiş , ben bilmem bulgaristanı , orhangazide doğup 1984 te yalova taraflarına geçtik ordanda ben karemürsele yerleştim malum işler burada karnımız burda doyuyor ne yapacaksın ,

ayrıca goldvınge öyle sıradan bir bakım yapmıyorsunuz yani her bakımı böyle olsa adamın ömrünü yer

ancak anladığım kadarıyla en az benim kadar bu işi seviyorsunuz ne güzel boş zamanınız da vardır muhakkak hem sora bizim oranın insanının kafası çalışır ve çalışmayı sever

eeeee sizede bu yakışır kolay gelsin tekrardan

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bu iki yetenek tesadüf olamaz kesin vardır akrabalık.

Motosikleti
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu iki yetenek tesadüf olamaz kesin vardır akrabalık.

kimbilir belkide tanışmışızdır daha önceden burda tesadüfen karşılaşıyoruzdur

Motosikleti
    piyanist_irf teşekkür ederim verdiğin bilgiler için =) . benim viragonun motor yan blokları aluminyum ve 93 model olduğu için haliyle artık iyice kötü olmuş pütürlü pütürşü bir yüzey korozyon ne ararsan var anlıyacağın =) o parlatıcıyı uyguladığın zaman bir video çekermisin zahmet olmazsa =)

Motosikleti
    piyanist_irf teşekkür ederim verdiğin bilgiler için =) . benim viragonun motor yan blokları aluminyum ve 93 model olduğu için haliyle artık iyice kötü olmuş pütürlü pütürşü bir yüzey korozyon ne ararsan var anlıyacağın =) o parlatıcıyı uyguladığın zaman bir video çekermisin zahmet olmazsa =)
    yanlış anlaşıldı sanırım özür dilerim ,konu benim konum değil bende sizin gibi konuya misafirim konu sahibi arkadaşım yardımcı olacaktır sevgiler...

Motosikleti
    yanlış anlaşıldı sanırım özür dilerim ,konu benim konum değil bende sizin gibi konuya misafirim konu sahibi arkadaşım yardımcı olacaktır sevgiler...
    anaamm iyice karıştı

Motosikleti
    anaamm iyice karıştı

Motosikleti
    arkadaşlar resimlerdeki yakışıklı olan kırmızı kazak kişi benim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

arkadaşlar resimlerdeki kırmızı kazaklı yani yakışıklı olan benim
    buarada resimler fırından çıkmak üzere!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

resimlerdeki kırmızı kazaklı kişi yani yakışıklı olan benim
    buarada resimler fırından çıkmak üzere

Motosikleti
    piyanist_irf kırmızı kazak yakışmış ya :D alpi bekliyoruz fotoğrafları =)

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    valla çok güzel ve çok özenerek gidiyorsunuz. hiçbir masrafdan kaçmıyorsunuz. tebrik etmek lazım ellerinizden öpüp resimlerin devamını bekliyorum.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    granajları tutan parçaların boya sökme işlemleri

sabahtan arka kapağı kapatıyordum 2 adet sıvı cotamız var ben arkadaş tavsiyesi üzerine siyah olanı kullandım

sol taraftakide loctıte vida sabitleyici, bütün vidalarda bu uygulama vardı sökerken tork lokma kolunu kullandım

yastık sargımızı otutturuyoruz sekmanını unutmamak şart ile

vidalarımızı yenileyerek sabitleyicimizide damlatıyoruz

sıvı contamızı sürmeden önce eski kalıntılarını zımparalıyoruz

işte böyle tertemiz

kapağı kapatmadan önce saf alkollü bezle karşı tarafı contalı yeri güzelce siliyoruz

siyah sıvı contamız

şaft bağlantısını otutturamadım o yüzden yan kapağı açmak zorunda kaldım

motor temizleme silüsyonunu yeni sıktım şuan silme yapıcam bitince onuda paylaşıcam
    herkese iyi formlar!!
    WOLKANWOLKAN ve Lütfücüğüm bunu beğendiler.

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    çok güzel yapıyorusunuz işinizi e tabi severek yapınca ortaya böyle şeyler çıkıyor. tekrardan ellerinizden öpüyorum
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)