Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

CBF 150 Sorun.!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    Alıntı knoyal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 yeni kasa cbf 150 var su ana kadar tek sorun gormedım 3000 km oldu ve sorunsuz calısmakta.Fabrika direk sizlere mi mail atıyo bu kasalarda kronik sorun var formlara bi zahmet yazın biz geri toplamayı akıl edemedık diye ?
    SN.knoyal bunları boşverin aslında cevap yazarak bile hata yapıyoruz motosikleti lekelemekte bizim insanlarımız 1 numara İzmir konaktan saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    knoyal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ8
    Alıntı cbr_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SN.knoyal bunları boşverin aslında cevap yazarak bile hata yapıyoruz motosikleti lekelemekte bizim insanlarımız 1 numara İzmir konaktan saygılar...
    selamlar , bu konuda haklısınız

alonewolfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf150
    benim mondial cup ta öyle olduydu ilk aldığımda serviste depo kapağını deldilerdi olduydu

ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

Alıntı cbr_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence motosikleti lekelemek icin yazılmıs kolpa bi yazı arkadaslar bilirsiniz motosikleti lekeleme yonunde Turkler onde gider
    kardeş sen ilk önce adabını bil ve terbiyesizlik etme. ben burda insan gibi bir sorunumu paylaşmışım ve sen böyle terbiyesizce yorum yapıyorsun sen ilk önce terbiyeli ol .

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ya bu konuya ilk ve son mesaj yazışım arkadaşlar neden konuyu hortlatıyosunuz geçen seneki konu bu arada cbr_007 ye katılıyorum....

Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    ister geçen sene olsun ister on sene olsun terbiyesizliğin nesini destekliyorsun ? kendi motorumu neden lekeliyim?

Motosikleti
    Dominar 400 (satıldı)
    Alıntı ossiaa4560 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ister geçen sene olsun ister on sene olsun terbiyesizliğin nesini destekliyorsun ? kendi motorumu neden lekeliyim?
    Sorun neymiş peki? Onuda yazıver bilelim.
    BE

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    bu cbflerde asıl kronik sorun arkadaş heryerde varfiyatı olmuş dana kadar hala satıyor bence bu büyük bi kronik sorun farbrika hepsini geri toplıcak gözüm başka motor görünce farklı bi araç gibi muamele yapma hissi duyuyorum artık

arkadaş motorun sıfır bu büyük bi sorun ver motoru servise halletsinler sana versinler olmadı yenisini alırsın daha sıfır motor olur böyle şeyler...birazda şans işi..

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Ya biz de geçen sene ağustosta 0 CBF150 aldık.. Hatta babam aldığı gibi direk 110 km yol yaparak İğneada'ya geldi.. Biz o sıcaklarda yaklaşık 70-80 km yarısından çoğu stabilize yollarda olmak üzere gezi yaptık.. İlk kullanmayı öğrendiğim zamanlar çamura saplandım, basınçlı suyla yıkadık.. Tık demedi motor. 700 km civarıydı sıfır gibiydi, sattık. Sizdeki nasıl bi şans ben anlamıyorum.

Bu arada bayağı süre geçmiş üzerinden. Sorun düzeldi mi ? Düzeldiyse nasıl düzeldi ? Uyguladığınız adımları yazar mısınız ?

Başka CBF'cilerinde başına gelirse en azından bilgi olsun..
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    düzeldi.. motorun genel elektrik bağlantı kabloları hasarlı çıktı ve servis komple elektrik kablolarını ve bağlantılarını değiştirdi.

baris09k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 9
    Alıntı ossiaa4560 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düzeldi.. motorun genel elektrik bağlantı kabloları hasarlı çıktı ve servis komple elektrik kablolarını ve bağlantılarını değiştirdi.
    Geçmiş olsun dostum.Bendede 2011 yılında sıfır CBF 150 almıştım türkiyedeyken.Yine sorsalar türkiyede hangi motoru alırsın diye ben honda cbf 150 derim başka bişey demem 10 numara motor.Ayrıca 2. elde almam giderim honda bayisinden sıfır alırım kızlığını ben bozarım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)