Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar bana yardım edebilirmisiniz?????

Motovento
    REKLAM ALANI
    poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    03/03/2006 tarihinde motorumu yağ değişimi için servise götürdüm bakımı yapıldı yeni yağ değişecekti servis sahibi arkadaş bana yeni yağ geldi senin motora ondan koycam çok güzel bi yağ dedi.
    Bende ok dedim ancak yağ 10/40w mış bilmiyodum. Markasıda scott 4T diye bişey ben daha önce Castrol 20/50w kullandım neyse yağ değişti ben motoru hazır olunca aldım 6 km sonra benim motor kilitledi şimdi ben ne yapabilirim. Benim motorumun zararını servis ödemek zorunda diye düşünüyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    adamlkarın uzerıne cok derım benım motorda kıtledıydı cok ucuzda degıl adamların uzerıne cok derım

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Arkadaşım kullanılan yağ motosiklet yağı sanırım. Sadece yağın vizkosite değişikliği ile motor kitlemez. Sanırım servis yanlış birşey yapmış. O yağla o alet kitlemez. Ben tamamen yağsız kalan ve giden scooterlar bile gördüm. Senin motorda yağ var ve kitliyor çok ilginç. Bence sorun başka birşey. Senin motorla oynamış olmasınlar? Yanındamıydın tüm servis boyunca?
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    dostum git adamların başına ekşi normal şartlarda farklı bir yağ motoru kitlemez ama servisten sonraki 6km içinde sende bişi yapmış olamazsın diye tahmin ediyorum
    MoToRiZe 07 Antalya

HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN

Motosikleti
    mondial mt 125
    arkadaşlar yardımlarını için tşk edrim sorun giderildi yeni motor takıldı şuan bi sorun yok ama yağ kötü bi yağmış bende olan bi sorun deil aynı anda aynı yağ başka bi motorada kondu ve onun durumuda aynı servis ücretsiz olarak gerekli işlemi yaptı ama tüm arkadaşlarıma diyorumki bilmediğiniz yağı motorunuza kattırmayın
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Motosikleti
    mondial mt 125
    arkadaşlar yardımlarını için tşk edrim sorun giderildi yeni motor takıldı şuan bi sorun yok ama yağ kötü bi yağmış bende olan bi sorun deil aynı anda aynı yağ başka bi motorada kondu ve onun durumuda aynı servis ücretsiz olarak gerekli işlemi yaptı ama tüm arkadaşlarıma diyorumki bilmediğiniz yağı motorunuza kattırmayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler