Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBF 150 kafa (far) koruma demiri.. motosiklet yan yatarsa grenaja hasar verir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ömer bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    ARKADAŞLAR; motosikletim yan yatarsa kafa koruma demiri grenaja hasar verirmi? far koruma demiri farın altından nereye bağlanır? koruyalım derken daha kötü olabilirmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı ömer bektaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR; motosikletim yan yatarsa kafa koruma demiri grenaja hasar verirmi? far koruma demiri farın altından nereye bağlanır? koruyalım derken daha kötü olabilirmi
    Zaten o koruma demiri grenaja gelecek kadar sert bir yan yatış ise, grenaj mrenaj kalmaz cbfte. Farın altında aparat ile şaseye bağlanıyor diye biliyorum. Far koruma demiri daha çok durduğu yerde ve düşük hızlardaki düşmeler için depo önü grenajları ( sağ +sol 240tl ) korumak için, yani 30tl verip koruma demirini değiştirirsin ya da siyah boya ile geçersin belli olmaz ama koruma demiri olmazsa mecburen grenajı değiştireceksin.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim . bende de 2007 kırmızı cbf var 10.000 de pzrtsi almayı düşünüyorum . satın aldığım arkadaş taktırma demişti. yan yatarsa hiç bişi yokken motora anca zarar verir dedi. . ben bi bilen arkadaşlara sorayım dedim en iyisi..

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı ömer bektaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim . bende de 2007 kırmızı cbf var 10.000 de pzrtsi almayı düşünüyorum . satın aldığım arkadaş taktırma demişti. yan yatarsa hiç bişi yokken motora anca zarar verir dedi. . ben bi bilen arkadaşlara sorayım dedim en iyisi..
    zarar vermez.tecrübeyle sabittir viraj dönerken yere çarptım motor 10 m sürüklendi gidon eğrildi ama grenajlara birşey olmadı darbenin çoğu motor koruma demirine geliyor.
    arka grenaj koruma demiride taktırırsan iyi olur (cbf 150 2008)

Motosikleti
    Honda CBF 150
    deneyimini paylaştığın için çok teşekkür ederim abi.sağolasın.

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    ben bizatt denemiş oldum giderken yol kenarına cıkıp devrildim demir yamuldu ama grenaja bişey olmadı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)