Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vites Göstergesi Sorunu(Yardım Lütfen)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Evet beyler yaklasık 3-4 aylık olan kanuni windy s150 motorumda ilk defa bir sorun yaşadım vites göstergesi bozuldu sanırım.
    Motorumda dijital vites göstergesi var ve bugün ne olduysa 3 ten 2 ye düştügümde hala vites 3 te gösteriyordu ama vites 2 ye geçmişti yani göstergede sürekli 3. vites yanıyor diger viteslere attıgımda ise 3ün üzerinde beliriyor vites, yani altta 3 rakamı var üsttede 2 arkadaslar gercekten anlatmak zor görmeden olmaz ama anlayanlar sorunun nerde oldugunu yazarsalar sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir arkadaş aynı sorunu yaşamıştı ve (işaretli yerden) kolayca halledildiğini söylemişti.

112ciyiz

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaş aynı sorunu yaşamıştı ve (işaretli yerden) kolayca halledildiğini söylemişti.

o işaretlenen yerle ne alakası var onu anlamadım biraz acıklayıcı olursan sevinirim ya da sorun motordamı demek istiyorsun

Bu arada bir arkadaşa sordum sorunun vites müşüründen oldugunu söyledi dogrumu acaba?

Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o işaretlenen yerle ne alakası var onu anlamadım biraz acıklayıcı olursan sevinirim ya da sorun motordamı demek istiyorsun

Bu arada bir arkadaşa sordum sorunun vites müşüründen oldugunu söyledi dogrumu acaba?
    viteş müşürü orada .
    112ciyiz

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    ön zincir dişlisini sökünce orda görürsün...bu vites müşürünü...
    yalnız bunun arka tarafını görürsün....5-6 tane kablo bağlı olur....
    bende de kanuni racer200 var.... benım göstergelerım de düzgün çalışmıyor.... zaten göstergeye bağımlı değilim....sayarım vitesleri...
    motoru yıkadıgım da bütün vitesleri düzgün gösteriyor... 1-2 gun geçtıkten sonra geri bozuluyor... ne iştir bende anlamadım....

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    @5 aynen hocam bugün motoru yıkamıstım kontagı actım hala bozuk gösteriyor sonra motor ısınsın diye boşta gaz verdim baktım düzeldi sonra 5-10 km ilerleyince tekrar bozuldu ama pekte önemli değil zaten birde bunu yaptırmak bana ne kadara patlar bilenler yazabilirmi bir zahmet?

Belki yerinden oynamıştır, bozuk olmayabilir. Yine de servisi arayıp fiyat alabilirsin
    112ciyiz

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kablo soketleri yerinden oynuyordur onları bantlamak çözüm olabilir belki?

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    benım yıkayınca düzeliyor.... kuruyunca geri bozuluyor....

o kadar da önemli bir şey değil... sorun etmenize gerek yok...
    illaki yaptıracagım derseniz kuralkanın sitesınden motorunuza uygun yedek parçayı bulup sipariş verin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)