Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha wr125r performans eksoz!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125
    Arkadaslar motoruma (wr125r) performans eksoz arıyorum internette yerli sitelerde araştırma yaptım bulamadım yada denk getiremedim, orjinal egzozum sanki motoru sıkıyor rahat deil motor ve asiri ısınma oluyor bu konuda yardımınızı bekliyorum, birde lastiklerimin ebatini buyultmek istiyorum mesala arka lastik ebati 110/80-18 ben bu ebati 130/80-18 yapsam artısı ve eksizi. Simdiden tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biglebowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egsozu bilmem de lastigi buyutmeni tavsiye etmem. ben de ayni beklenti icindeydim. lastiklerin buyuk olmayisi motosikletin guzelligine ve heybetine golge dusuruyordu ama usta tabiriyle "Japon yapmissa bir bildigi vardir'' diyorum. Ayriyeten lastikleri buyuttugunde goruntusu daha bir can yakici olacak ama surtunen yuzey ve motorun cevirecegi agirlik da artacaktir. Bu motorlarin muhendisleri, motor hacmi ve kullanim amacini gozonunde bulundurarak optimum olculeri ve malzeme kullanimini hedefliyorlar. Dolayisiyla orjinalini bozmamani tavsiye ederim ama tabi tercih senin. olur da degistirirsen deneyimlerini yine bizimle paylasirsan iyi olur..

Motosikleti
    Alıntı biglebowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egsozu bilmem de lastigi buyutmeni tavsiye etmem. ben de ayni beklenti icindeydim. lastiklerin buyuk olmayisi motosikletin guzelligine ve heybetine golge dusuruyordu ama usta tabiriyle "Japon yapmissa bir bildigi vardir'' diyorum. Ayriyeten lastikleri buyuttugunde goruntusu daha bir can yakici olacak ama surtunen yuzey ve motorun cevirecegi agirlik da artacaktir. Bu motorlarin muhendisleri, motor hacmi ve kullanim amacini gozonunde bulundurarak optimum olculeri ve malzeme kullanimini hedefliyorlar. Dolayisiyla orjinalini bozmamani tavsiye
    ederim ama tabi tercih senin. olur da degistirirsen deneyimlerini yine bizimle paylasirsan iyi olur..
    Lastik olayını Cok düşündüm araştırdım ve performansın düşeceğin den yanada bilgi almama rağmen kafama koydum çünkü Youtube de yabancı bir ülkede adam eksozun dan lastiklerine kadar değiştirmiş ve gercekten farklı bir görünüm elde etmiş eksoz akropowic lastikler off road kısacası makine tam canavar olmuS ama nasıl bir performans olur onu denemeden bilemeyiz kismetse onumuz kıs ve ben deneyeceğim Lastik olayını burda da tabiki paylaşacağım.

www.enduromarket.com latif korkmaz'i bir ara, kucuk cc crosslar icin fmf egzos vardi onda

Motosikleti
    Alıntı ushuaia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.enduromarket.com latif korkmaz'i bir ara, kucuk cc crosslar icin fmf egzos vardi onda
    Tamam usta tesekkurederim hemen irtibata geceyim ben.

Motosikleti
    Evet inşallah yarın aksam FMF marka performans egzozum geliyor, aksam taktirir taktirmaz sesi video ya alıp ilk deneyimlerimi paylaşacağım. Umarım güzel çıkar egzoz çünkü fazla bı bilgi edinemedim marka hakkında. Hayırlısı diyelim.

Rockwood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR125R
    Egsozunuz hayırlı olsun videoyu bekliyoruz. WR125 başlığı geliyor hafta başında, hafta sonu çekim ve detaylı inceleme yapacağım.

Motosikleti
    Alıntı Rockwood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egsozunuz hayırlı olsun videoyu bekliyoruz. WR125 başlığı geliyor hafta başında, hafta sonu çekim ve detaylı inceleme yapacağım.
    Gercekten Cok iyi olur en azından motorlarimzi daha iyi tanımış oluruz böylelikle, birbirimize anlatacağımız artı ve eksilerle,tavsiyelerle.

Motosikleti
    WR125R
    Hocam wr 125 konusunu açtım ancak moderatör tarafından onaylanması gerekiyormuş, yoksa hazırdı her şey

Motosikleti
    Eksozum geldi ama pek hayirli olmadı :( bugün guzelce sanayiye gittim eksozumu taktirdim ve en heyecanlı yanına gelmiştim calistirip sesi duymak motorumu çalıştırdım tok ve yüksek bı sesle çalışıyordu ilk etapta hoşuma gitti ve etkilendim sıra sürüşe geldi motora bambaşka bı hava geldi daha seri hızlanma, motorda rahatlama yani beklentilerimin tam üstünde bı eksoz gel gelelim sese asiri derecede yüksek bir ses ara yerlerden geçerken arabaların alarmları çalar insanlar bı acayip bakar oldular ben bile rahatsız oldum gerildim ve Cok sinirlendim ve hemen geri dönüp sanayiye taktirdigim ustaya eksozu geri sokturdum ha sokturmeden önce susturucu sordum buna olmaz dedi uğraşmak istemez bı tavırla eksozu getirttigim yere telefon actım ordan da normalde onların susturucu su oluyor yanlız sizinkinin susturucusu elimizde kalmadı diye bı cevap geldi kısacası hevesim boğazımda kaldi. Bakalım nasıl bı çözüm bulacağım onuda bilmiyorum :( bu konuda bilgisi olan arkadaslar benimle paylaşırsa gercekten Cok memnun olurum.

---------- Post added at 22:15 ---------- Previous post was at 22:08 ----------

Alıntı Rockwood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam wr 125 konusunu açtım ancak moderatör tarafından onaylanması gerekiyormuş, yoksa hazırdı her şey
    inşallah onaylanır kısa zaman da bizimde sayfamız olur.

Motosikleti
    WR125R
    hocam sayfamız onaylandı, hayırlı olsun :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)