Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gİlera mxr 125 okuyucu veya komple statÖr araniyor acİllllll

Motovento
    REKLAM ALANI
    FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross
    GİLERA MXR 125 OKUYUCU VEYA KOMPLE STATÖR ARANIYOR ACİLLLLLL[[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Şu ilandakine bir sor satarlar belki:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2255030/detay/

Ne okuyucusu o?

FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross
    alt sargıların okuyucusu statörün

gfr125bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GİLERA GFR 1994
    motor duruyormu bilmiyorum ama extrema emraha ulaşana kadar gfr nin tamircisi oldum emraha hala ulaşamadım okuyucu statördeki elektronik mobylette var bionik dediğimiz model onların okuyucusu oluyor hatta iç bobinide şu uzun olan onuda mobylette koydum ben sadece ateşleme bobini hem beyin hem bobin ikisi bir arada olan bir bobin var üzerinde kablolarım kopuktu bobini kesip tekrar içinden lehim yaptım kabloyu değişik bir ateşleme var üstünde hatta pejo cobra ateşlemesiylede çalıştırabiliyorum ama kalkışlar ölü oluyor elinde olan varsa yardımcı olurum şuan sadece power valf arıyorum exupı tam açamıyor geri kalan herşey saglam motorumun genç motordan da debriyaj balatası isticem bursadan eskişehire git gel yaklaşık 500 kmde 90 lira yaktım bana göre çok değil yakıtı
    Başının değeri ne ise kaskınınki de odur. Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir. Köpeklerin neden camdan dışarı kafalarını çıkardıklarını ancak motosiklet sürücüleri anlar

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı gfr125bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor duruyormu bilmiyorum ama extrema emraha ulaşana kadar gfr nin tamircisi oldum emraha hala ulaşamadım okuyucu statördeki elektronik mobylette var bionik dediğimiz model onların okuyucusu oluyor hatta iç bobinide şu uzun olan onuda mobylette koydum ben sadece ateşleme bobini hem beyin hem bobin ikisi bir arada olan bir bobin var üzerinde kablolarım kopuktu bobini kesip tekrar içinden lehim yaptım kabloyu değişik bir ateşleme var üstünde hatta pejo cobra ateşlemesiylede çalıştırabiliyorum ama kalkışlar ölü oluyor elinde olan varsa yardımcı olurum şuan sadece power valf arıyorum exupı tam açamıyor geri kalan herşey saglam motorumun genç motordan da debriyaj balatası isticem bursadan eskişehire git gel yaklaşık 500 kmde 90 lira yaktım bana göre çok değil yakıtı
    senin exup muhtemelen çalışmadığından yakmıyor. Ben 100 km de 8-10 litre yaktırıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)