Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hangi yağ

Motovento
    REKLAM ALANI
    semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    arkadaşlar benim motorun 500 km bakımı geldı ama nasıl yağ koydurmalıyım ıcıne markası modelı falan hangısı en iyi performansı verir servıste gıdıp acıklardan koymalarını ıstemıyorum gıtmeden once bıleyım ona gore alıp yanmda gıdeym.bide motosıkletlere bor power koyulmuyor mu ? bizim burda üretimi olduğu için ucuz alıp ondanda koymak ıstıyorum ıcıne.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    yarın servıse goturcem motoru konuyla alakalı kımse yok mu yav.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yağ olarak herhangi bilindik bir markanın 4T motosiklet yağnı kullanabilirsin. Ne idüğü belirsiz bir yağ almadığın sürece sorun olmaz. Bor power kesinlikle kullanma. Motosikletler için uygun bir şey değil.

En iyi yağlar: Motul, Motorex, Ipone, Repsol, Gulf, Castrol... İşin uzmanı ustalar bor power ve benzeri katkılar için "kesinlikle kullanmayın" diyor.

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı DusenAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyi yağlar: Motul, Motorex, Ipone, Repsol, Gulf, Castrol... İşin uzmanı ustalar bor power ve benzeri katkılar için "kesinlikle kullanmayın" diyor.
    bor kullanamktan evet vazgectım yorumlarda okudum coğunda debriyaj kacırma yapıyormuş ondan kullanmıcam.yağ olarakta servise goturdum motoru 2 gun once castrol 10 50 koyun dedım ama adam motoru gel sonra al dedı sıra var dıye motorlarda bende bıraktm ıns. ondan koymslardır ıcıne yani 20 tl aldılar servıs okadar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)