Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Plakalık ve led sinyaller

Motovento
    REKLAM ALANI
    semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    arkadaşlar bende plakalık şu sekılde

ben bunu delmeden vida falan takmadan nasıl orda tutabılırım arkasındakı plaka tutacağını sokucem o motocıty yazısını falan kaldırmak ıstıyorum yanı ordan sade dursun reklama gerek yokta bunu vıdasız delmeden nasıl yaparım cıft taraflı bant fazla sıcakta tutmaz baska nasıl yaparım. bide sinyaller hıc yakısmıyor bu motora cok kotu duruyorlar onları seffaf led sinyallerle değiştirmek istiyorum ucuz satan bi yer var mı bılıyormusunuz ? he bu arada arka stopunu kendım led yaptım begencekmısınız bakalım =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Led işini internetten bak. Çok ucuz yerler var 15-20 dk ayır işine yarayacak bişey bulursun. Plaka için bence öyle çift taraflı bantla falan uğraşma. Çok sağlam olmuyor. Zamanla yapışkan kısmı özelliğini yitiriyor ve düşüyor. Sonra plaka ara bütün gün. Bence ufak 2 vida at. Üst köşelerden plakalığa. Çok dikkat çekmeyen bir yerden. Plakalığıda planın bittiği yerden kes veya kır. Eski motorumda öyleydi. Yeni aldığımda Kocaman 2 somunlu vida koymuşlar. Çirkin duruyor tabi. Bende gidip yenisini bastırıcam. Senin plakan gerçekten çok şık olmuş. Çok beğendim motorunu. Güle güle bin.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Led işini internetten bak. Çok ucuz yerler var 15-20 dk ayır işine yarayacak bişey bulursun. Plaka için bence öyle çift taraflı bantla falan uğraşma. Çok sağlam olmuyor. Zamanla yapışkan kısmı özelliğini yitiriyor ve düşüyor. Sonra plaka ara bütün gün. Bence ufak 2 vida at. Üst köşelerden plakalığa. Çok dikkat çekmeyen bir yerden. Plakalığıda planın bittiği yerden kes veya kır. Eski motorumda öyleydi. Yeni aldığımda Kocaman 2 somunlu vida koymuşlar. Çirkin duruyor tabi. Bende gidip yenisini bastırıcam. Senin plakan gerçekten çok şık olmuş. Çok beğendim motorunu. Güle güle bin.
    dediğin gibi alt kısmını keserek yaptım hıc sokmeden yukardanda ufak vıda attım 1 tane somunlu arkadan oldu baya sağlam yani.ledlere baktım int.de ama yinede pahalı 30 tl 2 tanesı yanı 4 tane alıcam 60-70 tl hanı dedım belkı bılen vardır takımını 30-40 tl ye satan birileri ondan.

Motosikleti
    Valla benim şu zamana kadar öyle bir ihtiyacım olmadığı için araştırma gereği duymadım. Piyasaya yabancıyım. Fiyatlar ne civardadır bilemiycem. Plaka kenarındaki çerçeveleri kendin mi temizledin yoksa temizlettin mi? Aynısından benimde yapmam lazım.

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Valla benim şu zamana kadar öyle bir ihtiyacım olmadığı için araştırma gereği duymadım. Piyasaya yabancıyım. Fiyatlar ne civardadır bilemiycem. Plaka kenarındaki çerçeveleri kendin mi temizledin yoksa temizlettin mi? Aynısından benimde yapmam lazım.
    plaka kenarındakı çerçeveler derken tam neresı oluyor anlamadım o plakayı tutan arkasındakı plakalığı dıyorsan bi tek altta reklam yazısı vardı ordakı plastığı kestim daha iyi oldu o kadar.

Motosikleti
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka kenarındakı çerçeveler derken tam neresı oluyor anlamadım o plakayı tutan arkasındakı plakalığı dıyorsan bi tek altta reklam yazısı vardı ordakı plastığı kestim daha iyi oldu o kadar.
    Plakayı ilk aldığın hali diyorum. Senin komple bembeyaz. Normalde siyah olur kenarlar. Ondan bahsetmiştim.

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Plakayı ilk aldığın hali diyorum. Senin komple bembeyaz. Normalde siyah olur kenarlar. Ondan bahsetmiştim.
    he o mu boya oluyor ya kenarlar ben plakayı bastırdıgım gıbı sildim tinerle kenarlarını daha doğrusu sanayiye götürdüm sildikten sonra üstünden bütün yazıların gecirttim ve kalınlaştırdım 10 tl vererk galiba hatırlamıom tam.

FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross
    slm ben hakan karaoomurda dükkanım var telefoncu hakan arkadaşım öztürk iletişim 2 motora led yapmak istiyosan ben yaparım stop sinyalleri lete çeviririm 0544 680 07 52

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı FREEBLADE_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben hakan karaoomurda dükkanım var telefoncu hakan arkadaşım öztürk iletişim 2 motora led yapmak istiyosan ben yaparım stop sinyalleri lete çeviririm 0544 680 07 52
    stopu ben kendım hallettım led elektrik işinden anlıyorumda ben hazır satılan sinyallerden bakıyorum ınce fazla goze batmayandan bu ustundekıler cok kaba duruyor ondan daha estetik durcak bısey bakıyorum.

Motosikleti
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he o mu boya oluyor ya kenarlar ben plakayı bastırdıgım gıbı sildim tinerle kenarlarını daha doğrusu sanayiye götürdüm sildikten sonra üstünden bütün yazıların gecirttim ve kalınlaştırdım 10 tl vererk galiba hatırlamıom tam.
    Aynısından bende yapıcam ya. Çok şık duruyor. Plaka ışığınıda beyaz yaparsam on numara olur.

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Aynısından bende yapıcam ya. Çok şık duruyor. Plaka ışığınıda beyaz yaparsam on numara olur.
    evet beyaz ışık + böyle yazıların olması gayet estetık ve şık duruyor. bende zaten bi lastıkler kaldı değişcek bide su sınyallerden kurtulcam tmmdır :D

Motosikleti
    Sinyallerin gerçekten çok kaba duruyor. Bence de bir çözüm bul onlara. Ben cam boyasıyla kırmızıya boyamayı düşünüyorum. Benim motora öyle led sinyal falan yakışmaz diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)