Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açmış isem özür dilerim ama en uygun yerin burası olacağını düşündüm.

Konuya gelecek olursak bugüne kadar çin malı bir scooter - Honda cbr 125 ve Yamaha r1 kullandım tüm motorsikletlerimide gerek yağı gerek suyu için sürekli yetkili servisine götürmüşümdür. Fakat bulgaristandan rahmetli dedemin getirdiği Bmw r26'yı tekrar elden geçirip toplatmak istiyorum gerek yedek parça sıkıntısı gereksede ustalıgına güvenebileceğim ara sokak tamircisine ihtiyacım var motorsiklet 1954 model olup çalışır durumdadır fakat arka çamurlukta ve bir kaç yerinde ufak tefek çürükler bulunuyor artı egzosuda boydan boya paslanmış onuda komple krom ile kaplatmak istiyorum kısacası halledilmeyecek bir sorunu yok sadece üzerine el işciliği ve emek harcamak gerekecek. Acil hemen şu tarihe kadar yapsın etsin diye bir acelem yok sadece işinin ehli olsun motorun hakkını versin ve orjinaline yakın olsun yeter. Motorsiklette şuanda Tekirdağda yazlıkta bulunmaktadır eğer orada bi usta tavsiye ederseniz orasıda olabilir veyahut istanbul avrupa yakasındada bir usta olabilir. İlginize şimdiden teşekkürler.

Motorun orjinal hali budur...

En kısa sürede elimdeki motorsikletinde fotolarını çekip yapım aşamasına girmeden paylaşırım.