Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Yeni CBF150'de Çözülemeyen Tekleme Sorunu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    .Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı tamernevin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 ilk motor unuz ise direk 600f e geçmek pek doğru olmaz bence.ben şahsen 80cc den başlayıp 1300cc ye çıkana kadar 20 tane motor değiştirmişim.(gerçi biraz abartmışım )bu arada semtdaşız bende beylikdüzündeyim.
    abi cbf ya da innovaya neden döndün nasıl kullanabiliyosun hayabusa gibi bi canavardan sonra Beylikdüzündeysen bekleriz cuma buluşmalarına
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı okyanus_126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf yakıyorda ybr esd yakmıyormu formda paylaşmaya başlamışlar bence bu yeni motorlar hep böyle galıba
    evet esd de yağ yakıyor hemde cbf ten çok 2000 km de 340 gr
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    allahhh ortalık şimdi kızışıcağa benziyo allahtan ps150 almışımda bu ortamlardan uzakta duruyorum
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    BMW R80 GS
    Alıntı tamernevin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ama hepsi bir tecrübe oldu.eski hızlı günlerim aklıma geldi şimdideli zamanlarımdan ufak bir videomu paylaşayım sizlerle

http://www.youtube.com/watch?v=ho7K4cakuMo
    abi sen baya hızlıymışsın şimdi cbf innova nasıl kesiyo seni
    BMW R80 GS 1993 & MERCEDES E 250 CGI BlueEFFICIENCY 2012 & YAMAHA YBR 125 ESD OLACAK İNŞALLAH

Alıntı truveo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen baya hızlıymışsın şimdi cbf innova nasıl kesiyo seni
    mecbur kesiyor yoksa hanım evde beni keserşaka bir yana evlenip sorumluluk altına girince ve bir kaç arkadaşım rahmetli olunca büyük makine işini bıraktım.bu ufaklarıda işe gidip gelmek trafikte toplu taşımada sürünmemek için kullanıyorum.

---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:20 ----------

Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi cbf ya da innovaya neden döndün nasıl kullanabiliyosun hayabusa gibi bi canavardan sonra Beylikdüzündeysen bekleriz cuma buluşmalarına
    büyük makinelerimin yanında her zaman ufak şehir içi için kullanacağım motorum oldu.yani ufağa dönmedim sadece büyüğü bıraktım.nerde buluşuyorsunuz buluşmalarla ilgili biraz detay verirsen.

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Büyükçekmece festival kafedeyiz abi genellikle farklı bişey yaparsak buluşmadan önce sana özelden atarım mesaj
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    her hafta bulusuyoruz nasıl fark etmedin ya

---------- Post added at 18:16 ---------- Previous post was at 18:10 ----------

Alıntı kerkenez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alperim söylediğin makina şahane ama zinciri 400 tl. belini büker alimallah. al bitane gsr 600 bak keyfine )
    abi öle bi demişsin ki senin dediğin motorun parcası ucuz muş gibi ama varsın 400tl olsun ki ucuza bulunur ER-6N tutuklu kaldım hele 2012 leri şaheser ama onlar beni aşıyor :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Bi saniye ya. YBR125ESD Yağ mı yakıyor !!!!! ???
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi saniye ya. YBR125ESD Yağ mı yakıyor !!!!! ???
    kardeş ybr formunda asortik diye biri yağ yaktıgını dile getirmiş kokusu çıkar sonra

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:26 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet esd de yağ yakıyor hemde cbf ten çok 2000 km de 340 gr
    sen dalganı geç kendi ybr formunuzda yazıyor okudum asortik diye biri yazmış ozamnda gülecen mi çok merak ediyom adamın motorunda 2000 km deneredeyse yağ kalmamış yahu

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı okyanus_126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ybr formunda asortik diye biri yağ yaktıgını dile getirmiş kokusu çıkar sonra

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:26 ----------

sen dalganı geç kendi ybr formunuzda yazıyor okudum asortik diye biri yazmış ozamnda gülecen mi çok merak ediyom adamın motorunda 2000 km deneredeyse yağ kalmamış yahu
    kesin fake üyeliktir

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Yamaha yapmaz öyle şey. Honda'ya çok kıl oluyorum. Ufak motor diye umursamıyorlar ya.

Yeni spacy'lerde birsürü sorun var. CBF150 nin yenilerinden bahsetmeye gerek yok, yıllarca yağ yaktığını bile bile ürettiler. CBF250 deki eksantrik sesi debriyaj balatasınıda biliyorsunuzdur hepiniz. Daha bilmediğim neler vardır neler.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    okyanus nedense kendi açtığı profille ybr için yorumda bulunmuş
    hacı uğraşma ybr ile istesende bu motora yağ eksiltiremeyeceksin...
    tabi bundan sonra foruma gelirsen....

Motosikleti
    du çay koyyım ben de demlene koysun bu atışma yeni boyutlar kazanıyo okuması zevkli oluyo
    demlenene kadar devam edin siz gelince okucam hee
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    du çay koyyım ben de demlene koysun bu atışma yeni boyutlar kazanıyo okuması zevkli oluyo
    demlenene kadar devam edin siz gelince okucam hee
    yok kimsenin atıştığı filan...
    adam nasıl bi fanatikse gidiyor ikinci üyeliği yapıyor...
    sonra gelip ybr topiğine yağ yakıyor pişmanım satacam cbf alcam gibi hareketlerde bulunuyor

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kimsenin atıştığı filan...
    adam nasıl bi fanatikse gidiyor ikinci üyeliği yapıyor...
    sonra gelip ybr topiğine yağ yakıyor pişmanım satacam cbf alcam gibi hareketlerde bulunuyor
    dur bende yeni üyelik alıp ybr krank fırlatıyor diyim bi hayabusa videosu vardıya depodan krank yarıp çıkıyor :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dur bende yeni üyelik alıp ybr krank fırlatıyor diyim bi hayabusa videosu vardıya depodan krank yarıp çıkıyor :D
    farklı bi bilgisayardan gir o zaman ip çakışmasın

Motosikleti
    yaw ne yağmış bu hocam ya tekleme konusunu bile alt edip geçmiş
    Mustafa Kemal Atatürk

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    milletin işi gücü yok ne yapsın işte fake üyelik alıp takılıyor burada....
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

yalnış bilgilendirme yapıp billeti birbirine düşürmeyi çalışanları kınıyorum
    burası paylaşım platformu yalan dolan hır gür yeri değildir.

---------- Post added at 16:15 ---------- Previous post was at 15:07 ----------

herkese slm arkadaşlar bugün öğlen saatinde anes motoru aradım teknik servisten sorumlu olan kişi ile konuştum. sorunun çözüldüğünü yakın zamanda sorunlu parçanın geleceğini belirtti. sorunu nerden kaynaklanadığını sordum. yanlış anlatablirim ama kısaca anlatayım karbüratörde bulunan hava parçanın olması gerekenden fazla olması sonucu hava-benzin karışımını ayarlayamamasından kaynaklanıyormuş. yeni üretilecek modeller bu şekilde yapılacakmış. bütün cbf kullanıcalarına hayırlı olsun tabiki banada.

Kaynak: http://www.motordelisi.com/forum/mot...u-cozuldu.html

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    6 ay beklediğim yeni benzin deposu takıldı. Geriye kaldı tekleme sorunu. Benzin deposunu Honda Esengül'de taktırdım. Ali usta karbüratöre de baktı. Bundan sonra tekleme yapmaz dedi. Tam olarak anlamak için uzun mesafeli bir geziye çıkmam lazım.

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)