Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DT125 R Yedek parça Ve tamir yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Teksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni RaCer 200 RR
    Merhaba arkadaşlar Dt 125 R Almak istiyorum.fakat motorun beyin-yada end.bobini arızalı ateşlemesinde sorun varmış. bu 2 parcayı bulabilecegim biryer var mı bildiginiz.birde Piston gömlek atmak istesen bulabilirmiyiz.1 Haftadır kafamda hangi motorcuya gitsem Bulasma diyo ama fakat bende cinli bi cros almak istemiyorum.bu motordan anlayan kullanan arkadaşlar özelden msn adreslerini yazarsa onlara danısmak isterim. motor hakkında bilgisi olan arkadaşlarda konu baslıgı altında yardım öneri yazarsa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross
    zor bulursun bulsanda bi dünya para harcarsın benım başıma da geldi çinli motora komple motor yaptırsan 300 e patlar bu meletlere bi kucak para harcarsın gene randıman alamassın ki orjınal parça olmadımı işin yaş benden sölemesi

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    dtr ın parçası bolca ebayde var motor benim olsa 1000 tl ye tanınmaz hale gelir.
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı Teksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar Dt 125 R Almak istiyorum.fakat motorun beyin-yada end.bobini arızalı ateşlemesinde sorun varmış. bu 2 parcayı bulabilecegim biryer var mı bildiginiz.birde Piston gömlek atmak istesen bulabilirmiyiz.1 Haftadır kafamda hangi motorcuya gitsem Bulasma diyo ama fakat bende cinli bi cros almak istemiyorum.bu motordan anlayan kullanan arkadaşlar özelden msn adreslerini yazarsa onlara danısmak isterim. motor hakkında bilgisi olan arkadaşlarda konu baslıgı altında yardım öneri yazarsa sevinirim.
    bulmaya bulursun ama bıraz zor olur bulduklarında motor parası kadar para ısterler bence hıc ograsma degmez ama karar senin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)