Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ehliyetsiz motor kullanırsak ne olur ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    arkadaşlar endişeye mahal yok bende ehliyet çok, burada dostunuz varken ehliyetsiz kalmayın gelin ehliyet sahibi yapayım. şuan kayıt olursanız 22 nisanda basit bir motor test sınavı 20 mayısta direksiyon sınavı var.fiyatı 230 ytl ama buradaki dostlarıma 130 ytl .

evet ama bu yasa yürürlüğe girmedi a2 ehliyet almak zorunlu benim E sınıfı ehliyetim var ama bende a2 yaptım.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanki tır sürüyoruz ehliyetimiz aynı para!!!

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    barış abi
    aynen arena gibi, haber-topic yapmışsın. araştırmacı moderatör
    tebrikler abi.
    müsaaden varsa, foto ve yazılarını, diğer sitelere de açmak isterim.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

ilanerid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bendcede trafiğe ehliyetsiz çıkmayın herkese keyifli sürüşler

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gurzan ne demek abicim bir arkadaşımıza faydalı olabilekcekse bu yazı durduğun hata....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ehliyetsiz olmanın en kötü tarafı kaza yapmaktır. diğer başlıklarda da var zaten. hadi ehliyetsiz sürdünüz. polislerden de kaçtınız.
    yaralamalı ya da ölümlü bir kazaya karışırsanız ne olcak. direk adam öldürmeye teşebbüs.
    ya da %100 haklısınız ve kazada maddi zarar var. siz de ehliyet olmadığı için hiç bir hak iddaa edemezsiniz. böyle bir kazada ehliyetiniz olmadığı için hem ceza yersiniz, hem kendi motorunuzu kendiniz yaptırırsınız, hem de karşı tarafı ödeyebilirsiniz. yani karşı taraf suçluyken siz suçlu durumuna düşersiniz. polisten kaçmak gerek duymamak yerine kaza durumunuda düşünün.
    herkese kazasız sürüşler diliyorum tabiki
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Yahu arkadaslar sizler neden cekiniyorsunuz su ehliyetden. Turkiyede fiyati sanki bir kol birde bacak.

Burada bir araba ehliyeti almak (kursuna ve aldigin derse gore degisiyor) 3000 euro'ya patliyor. Bu tabi kurs, kayit ve imtahan fiyatlari icinde.

Motosiklet ehliyeti, araba ehliyetin varsa bazi imtahanlara girmen gerekmiyor 1200 euro civarinda yoksa 1600 euro civarinda.

Siz bu fiyatlari bir Turkiye ile karsilastirin ve ehliyetinizi bir an once alin.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bazı kişilerin almamasının nedeni 1500ytl motor var diyor. 300ytl yi bulamıyor. sadece motora para bulabilmiş borçla filan. almak isteyip de para bulamayanlara birşey diyemem ama altında 20000ytl lik motorla gezenlere de yuh derim başka birşey demem
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

motosport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW boxer (nostalji) inşallah
    Trafikte herhangi bi sorunla karşılaştığında ehliyetsiz hiç bir hakka sahip olmadığın için ehliyetli olmak en iyisidir binmesini biliyorsan ehliyeti almasınıda biliceksin
    [URL="http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8625"]KONYALI MOTORCULAR TOPLANIYORUZ[/URL]

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Ehliyet ve max.korunma şart bunu anladım da kurs falan dedikçe maliyette yükseliyor.Param ve zamanım olsa bile gitmeden önce düşünürüm,eskiden Motorrad mı vardı?!

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    ben ehlıyet aldım abı cook rahatım saol

HakLisiN Motor ehLİyetsiz KUllanİLİR ama BAzi DuruMlarda İyi OLmUYor BeniMDe Yok M esela ama alcamm Ehliyett =)) Polİs KOvalamasiNda guzel OLUyorr ama ehliyet sartt =))

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    Ah eşek kafam ah.B sınıfı sürücü belgesi alırken niye almadımki.antalya gibi bir memlekette motor üzerinden inmiyoruz zaten.neyseki kaskımızı filan takıyoruz ama sürücü belgesi şart bencede.en kısa zamanda yeniden alacağım.ve yeni B sınıfı ehliyet alacaklar bence A2 yi muhakkak alın.
    MT Motorize07 Antalya Grubu

Ben bu meseleyi defalarca dile gtirdim.
    Ama ; anlayana saz , anlamayana davul zurna az...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ehliyet neymiş..
    Motosiklet heyecan makinası.Ehliyetli olunca polis görürsek hiç heyecenlanmayız ki

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar benim B sınıfı sürücü belgem var pazartesi Çankayada (İzmir merkez) ehliyetin süresini ve fiyatını sordum 220 ytl 4 taksit herşey dahil bu fiyatın nedeni b sınıfı belgem olması eğer olmasaydı hem fiyat yükselecekmiş hemde kursa devam zorunluluğum olacakmış şimdi ben sadece 3 saat motor eğitimi alıp(çıkabilecek sorulardan oluşan test kitapçığı verecekler) ehliyeti iki ay sonra alabilecektim.
    Oradan çıktım İzmirdeki arkadaşlar bilir dört yoldaki polisin yanına gittim abi dedim sana bir şey soracağım beni ehliyetsiz motosikletle yakalarsan ne olur diye bir sual yönelttim cevap aynen şu motorunu alır garaja çeker 600 kusur cezayı yapıştırır iyi akşamlar dilerim oldu çok netti şimdi düşündüm değermi diye değmez ama yapılabilecek bir şeyde yok önce motoru alacağım hemen kursa yazılacağım gizli gizli kendimi geliştirip ehliyetide alacağım aslında reel olan bu değil ama kursta motoru kulanmayı öğretecek olanda yok eğitim al diyeceksiniz ona vakit hiç yok tam bir muamma...

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ehliyet alma işini ben de sürekli erteliyordum.Her gün bir bahane ileri sürüp,sürücü kursuna gitmiyordum.Bugun ise sonunda gidip,kaydımı yaptırdım.25 ytl peşin,gerisini 10 taksit yaptılar.Sınav tarihi de yanliş degilsem 22 nisanmış.

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    Motosikleti olupda ehliyet yaşı tutmayan ama bu sewdaya kapılmış arkadaşlara tavsiyeleriniz neler acaba?

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ehliyetsiz olmaz!

istanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    kardeşim tek tavsiyem büyüyüp de gelmen.. malesef kurallara uyulmalı...
    [I][COLOR="Blue"]Sevgiyi sev, nefretten nefret et![/COLOR][/I]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler