Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet garanti koşulları

Motovento
    REKLAM ALANI
    erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Merhabalar, bakımlarını eksiksiz yaptırdığımız bir motosikletin garantiden çıkmaması için, nasıl davranmalıyız? Örneğin bujisini değiştirsek garantiden çıkar mı? Yada yetkili olmayan bir serviste sadece motor koruma demiri taktırsak çıkar mı? Buna benzer bir olay başınıza geldi mi?
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abdullah8862 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 250
    buji değiştirmekle koruma demiri taktırmakla garanti dışına asla çıkmaz ama motor tamircileri bunları bahane ederek garantiye bir çok gerçek arızaları sokmuyor özellikle küçük çin malları satan firmalar sebebide fabrikayla yazışma tutanak gibi işlerle uğraşmak zor geliyor onlara ayrıca motorun fabrikasındaki'lere yalakalık yaparak toptan motor alırken biz garantiden sizlerin kafasını ağrıtmıyoruz diyerek sende bana daha ucuza toptan motor vereceksin demi gibi pazarlıkları oluyor tabi birde sen motoru aldığın yerle çok samimi oluyorsundur oda senin tüketici haklarını savunamıyacağına inanırsa asla garantiye sokmaz. Ben çok şahit oldum bariz belli garantilik olan kusurlara bile adamlar bunlar sarf malzemedir kulanıcı hatasındandır diyip sizi paranızla tekrar o işi yapıyorlar ben hakkını arayan bu motorcu camiasında çok az insan gördüm vallahi. NOT =BEN BU SEKTÖRDE ÇALIŞMIŞ BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUM
    22385524

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)