Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kredi Alınabilinecek Bankalar ya da Kurumlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    faydalı bilgiler çok teşekkürler paylaşım için
    rica ederim nedemek
    http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/bi...iler/moto.aspx
    bu sayfadan hesaplama araçlarına girip, bireysel kredileri seçip,taşıt tipini seçip kredilerinizide hesaplaya biliyorsunuz.

http://www.kredix.net/Kredix/Main/no...nApp_Auto.aspx bu sitedende hangi bankaların kredi verdikleri ve vadelerinide hesaplama yaparak öğrene bilirsiniz arkadaşlar.
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yaşamış olduğun sorun birçok motosiklet alıcısını ilgilendirmektedir.

Alıntı:
    harbiturk´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Sanırım en mantıklı zaman havaların en soğuk olduğu zaman

Fuar sıfır motor piyasasını hareketlendirmiyor bekletilen alımların aynı anda gerçekleşmesini sağlıyor insanlar gelip nealacaklarına karar verip alıyorlar asıl hareket fuardan sonra başlıyor ikinci eller kzışıyor.

Bana kalırsa mart ortasına kadar alınmalı..
    Alıntı:
    harbiturk´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Bayiye gidersin Cebinden 9.000 ytl çıkartır masaya koyarsın Şununun ....rengini sarın yarın gelip alacağım dersin bayi hayhay efendim der çay ısmarlar
    yada artistin tekidir sallamaz tek fiyat der.......... almaz çıkarsınız.

Anlatmak istediğim herne alacaksanız nakitiniz varsa eğer pazarlık gücünüzde var demektir. Çok kişi bilir ki otomobilden pazardaki domatese kadar herşeyde belirli bir indirim alma şansımız var . Bütün galerilerde otomobıller liste fiyatı ile satılır gel görki ortaya para çıkınca indirimler birbirini kovalar kredili alışverişse üzgünüm malesef sırayla bindirirler önce bayi kredili fiyatım şu der ( markasına göre değişir ) sonra banka anasının nikahını dahi sigortalar sonrada rakam uçar gider .... düşüncesi bile korkunç

ikinci el dururken krediye girip aylarca elaleme çalışmanın anlamı yok ..

sayılarımla

Ben bunları neden tekrar buraya yazdım

Aslında gayet açık

Eğer imkanın varsa borç harç parayı denkleştirip bayiye git istediğin gibi pazarlığını yap inan bana 2 milyara yakın indirimi koparman mümkün sana örnek olarak yamahanın xt660r modelini veriyorum liste fiyatı 14.000 ytl sahbinden.comda 11.600 ila 14.000 arasında değişik rakamlara ulaşmak mumkun
    anlayacağın sezon geberik durumda ve rakamlar kıran kırana gidiyor

illaki kredi olacak diyorsanda sana tavsiyem sakın alma en az 5.000 ytl zarar edersin rezil oluşun yanına kar kalır

başkasını nakit indirimli aldığı motoru sen liste fiyatı üzerinden + faizle sahip olacaksın ki bu toplamda 4.000 ytl ye yakın bir rakam ve plaka takıldığındaki kaybın da 1.000 ytl eder 5.000 daha motora binmedin

Benim sna ve senin durumunda olanlara tavsiyem şudur

PARAN KADAR MOTOR AL HEM MOTORA BİNER HEM PARA BİRİKTİRİRSİN ZAMANLA MODEL VE HACİM BÜYÜTÜRSÜN PARANLA REZİL OLMAKTANSA PARANLA KRAL OLURSUN

Daha ne diyeyim ( bankacılar kızacak ama )
    bende bu yazıyı sayfanın başına yerleştireyimde bankalara kekleneceklere manı olayım barı

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    arkadaşlar konuyu bu başlığa taşımışsınız ancak ilk sayfadaki bütün linkler ölmüş.benim sorularım cevapsız kalmış.tekrar yazarsam ayıp olmaz inşallah.
    ve benim cevabımdan sonra cevap yazan arkadaşın verdiği linklerde sadece yapıkredi bankası geçiyor.başka da bir cevap alamadım ki benim sorunum zaten çok daha farklı.nakit alıp alabildiğinin en iyisini almak bana da uyuyor.ancak kış sezonu yamahada 2000 ytl indirim var.düşük faizli uzun dönemli kredi ile sıfır bir motor almak aradaki fiyat farkına göre sizce nasıl onu sormuştum ben aslında.
    şimdiden teşekkürler.
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baştan diyeyim konu hakkında google de ayrıntılı aratma yapmama rağmen doyurucu bir bilgiye ulaşamadım.burdan bilgisi olan arkadaş varsa yardımınızı bekliyorum.
    1.motosiklette şubat 2008 tarih itibartı ile 2. el kredisi var mı?varsa faiz oranları hakkında fikriniz var mı?ikinci el kredisi yoksa sıfır kredi hakkında gene aynı bilgiye ihtiyacım var.
    2.alacağım motorun sıfırı 17000 ytl ve markası da yamaha(bunların anlaştığı sıfır faizli kredi veren banka var mıdır?(almayı düşündüğün yerle irtibata geç demeyin ben ankarada oturuyorum bayi istanbulda,telefonla bunu ayarlamak zor .en basidinden kalkıp istanbula gittikten sonra eksik evrak vs yüzünden elim boş ankaraya dönmek istemiyorum(işimi sağlama alıp tam donanımlı bilgi sahibi olmak en mantıklısı)
    3.almayı düşündüğüm motorun ikinci eli ise 14-15.000 ytl civarında üstündeki koruma demir,yan çanta,top case vs den dolayı çıplak fiatını kestirmek imkansız.)motor masrafsız durumda 2006 model ve 15.000 km de.
    4.sizce biraz sıkıntıya girip nakit almak mı yoksa düşük faizle krediyle mi almak şu an için daha doğru.
    5.diyelimlim ki bu motor için sıfır faizle 12 aylık kredi veriliyor olsun .ve aynı aksesuarla 17.000 ytl lik motoru 19.000 yt ye mal etme ihtimalimiz olsun.diğer motorun da maliyeti 14.500 ytl olsun.ancak ya nakit almak gereksin yada 1.5 gibi aylık faizle kredi bulunabiliyor olsun.
    sizce bu şartlarda motorlardan hangisi alınır.

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    2006 versiyon Fazerin sıfırı internette 15.840 YTL bir ay öncesine kadar 12 ay 0 faizle veriyordu.Ben bursadan aldım yerine göre vade yapıyorlar fabrikaya sorup.Peşinde indirimde yapıyorlar bir kaç bayiden sor.
    Motosiklet kredisi alamıyorsan tüketici kredisi almayı dene aradaki fark her bankaya göre değişiyor.Motosiklet kredisi alırsan satılamaz kaydı koyuyorlar.Kasko şart ( 1.650 YTL) koşuyorlar.
    Koruma demiri, çanta ve demirleri sıfırı 750 civarı ama 2.el bulabilirsin.
    15.000 km deki motorun lastikleri ne alemde ( 600 YTL) bunları göz önüne al 15.000 km kullanımda eskiyen parçalar amortisman düşmen gerek.

Yamahanın Ankara'da 6 adet bayisi var.

http://www.beldeyama.com.tr/www/yetk...r2.php?k_id=13

Bankaları dolaş kredi imkanlarını sor.faiz oranından çok masraf ne alacaklar onu öğren.Bildiğim kadarı ile Yamahanın anlaştığı banka vardı.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 versiyon Fazerin sıfırı internette 15.840 YTL bir ay öncesine kadar 12 ay 0 faizle veriyordu.Ben bursadan aldım yerine göre vade yapıyorlar fabrikaya sorup.Peşinde indirimde yapıyorlar bir kaç bayiden sor.
    Motosiklet kredisi alamıyorsan tüketici kredisi almayı dene aradaki fark her bankaya göre değişiyor.Motosiklet kredisi alırsan satılamaz kaydı koyuyorlar.Kasko şart ( 1.650 YTL) koşuyorlar.
    Koruma demiri, çanta ve demirleri sıfırı 750 civarı ama 2.el bulabilirsin.
    15.000 km deki motorun lastikleri ne alemde ( 600 YTL) bunları göz önüne al 15.000 km kullanımda eskiyen parçalar amortisman düşmen gerek.

Yamahanın Ankara'da 6 adet bayisi var.

http://www.beldeyama.com.tr/www/yetk...r2.php?k_id=13

Bankaları dolaş kredi imkanlarını sor.faiz oranından çok masraf ne alacaklar onu öğren.Bildiğim kadarı ile Yamahanın anlaştığı banka vardı.
    çok teşekkürler.
    yamahanın fiyatlarını biliyorum.benim alacağım abs li olan . istanbul bayisi bana nakit alımda ankaradan daha uygun fiyat çekti.ben bu yüzden sıfır ile ikinci el arasında gidip geldim.bir de her bayide abs lisi bulunmayabiliyor.
    şimdi çanta+demirler 750 demişsin.bir bukadar da yan çantalar mı tutar yoksa bu fiyata yan çantalar da var mı?
    yani 17000+750 ila
    14000+600(lastikler)
    mi mukayese ediliyor
    yoksa yan çantalarda bir 750 daha mı ediyor.

merhaba arkadaşlar motosiklet alırken fikir edinme amaçlı Banka kredisi hesaplamalarınızı ve karşılaştırmalarınızı yapabileceğiniz , banka kredisi almak hakkında geniş bilgiler edinebileceğiniz , online döviz kurları hakkında bilgi alabileceğiniz www.kredilimit.com hizmete açılmıştır. fikir edinme açısından umarım işinize yarar.
    [B][COLOR="Blue"]www.kredibilgi.com[/COLOR][/B]

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    sayfa açılmıyor. çalışma var sanırım.

Yapı kredi nin hesaplama sayfası

Motosikleti
    600cc
    burada da var oranin degisme ihtimaline karsi yedek olsun:

http://www.fortis.com.tr/hm/bireysel_krediler.jsp
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

asalet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki an 125 mavi
    arkadaşlar 2300YTL'ye suzuki an 125 almayı düşünüyorum, yakında yaklaşık 1500 limitli kart alıcam, bayiyle konuştum k.kartına 6 taksitle 2530 olur dedi. kredi kartının limiti yetmiceği için 0.km motosiklet kredisi almayı düşündüm. şimdi motorun peşin fiyatı 2300 YTL yapı kredide 2300 YTL üzerinden hesapladım 408*6=2448 YTL yapıyo, ancak extradan dosya ücreti 250 YTL ıvır zıvır başka adlar altında da ücret alırlarsa 2700'ü çoktan geçiyo, sizin tavsiyeniz nedir? yüksek limitli kart mı bulayım yoksa bu sevdadan vaz mı geçeyim

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    evet konu bence güncel kalmalı ve işe yaracak olanlar bilgilenmeli...

mesala hangi firma hangi banka ile anlaşmış ve faiz oranı kaç....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Kredi çekeyim diyorum ben de. Var mıdır son zamanlarda krediyle uğraşan?

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    şuanda en iyi ing bank bende motor değiştireceğim için çekicem mecbur krediyi.. ve son olacak inş. krediyide öde öde bitmiyo arkadaş
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

@DALGIC_800

İng banktan hangi kredi türünü seçtiniz?

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    enuygun .com a girin google'dan oradan ihtiyac kredisi üzerinden kredi seçeneği girin kendinize.. ve liste çıkınca en üstte ing bank oluyor her zaman veya ,

ing bank ramazan kredisi adı altında kendi sitesinden girebilirsiniz faiz yüzde 1.10 diye biliyorum
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Halkbank kredi faizi ne kadar 1.35 mi ( sigortam var ihtiyaç kredisi )

güncel şuan motosiklet kredisi diye veren bankalar ihtiyac kredisiyle farkı ney acaba aynı oran degilmi :S

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Konuyu hortlatmak istedim. Arkadaşlar motorsiklet için araç kredisi çıkıyormu. Artı banka krediyi bize nakit olarakmı veriyor yoksa bizim adımıza alıyor mu.nakit olarak vermiyorsa alacağımız motordan yiyeceğimiz kazık yerine ihtiyaç kredisi alarak motoru nakit ve bayağı indirimli alsak daha mantıklı olmuyor mu.Ancak ihtiyaç kredisi ile taşıt kredisi faiz oranları farklı olduğunu için değişen birşey olmama ihtimali de var.yani aynı gaitanın kahverengisi olayımı var kredi işinde.tecrübesi olan arkadaşlar bilgilendirebilirse sevinirim. Saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

Yokmu bilgisi olan arkadaşlar

araç kredisi çekmek özellikle motosiklet için cok ta mantıklı değil kısa vadeli bir ihtiyac kredisi daha yararlı olacaktır, ssklı çalışıyorsan kredi çekmende yardımcı olabilirim.
    iyi aksamlar

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    motosiklet kredisi alabileceğimiz birkaç banka burada paylaşılmış: https://www.kredi365.net/motosiklet-...n-5-banka.html

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler