Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HYOSUNG gv 250 karbüratör sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv250
    Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce bursadan motorumu aldım 1000 km ye yakın yol yaptım herhangi bir sorun yoktu taki depoyu yedeğe alana kadar deponun dibinde pislik varmış karbüratör tıkandı ben motor tekliyo diye götürdüm motorcuma pislik kaçmıştır dedi temizleriz dedi 1 gün kaldı motor sonuç olarak depodan çay tortusu gibi tortu çıktı karbüratörü sökmüşler temizlemişler motor düzeldi bikaçgün kullandım baktım motor fazla yakıyo (100 km de 4,7 litre) tekrar götürdüm hava ayarı gaz ayarı falan yaptılar şimdide düşük devirde gaz yemiyor duruyo duruyo birden fırlıyo tekrar hava ayarı falan yaptılar ama yine yemedi pazartesi bırakacam memeleri falan değiştirebiliriz pazartesi hallederiz dedi bir gün daha kalacak tabi benim midem bulandı bu işten sizede bi danışayım dedim böyle bi sorunla daha önce karşılaşan varmıdır?(motoru 9000 km de aldım çok temiz aldım kontrol ettirdim sanırım daha önce birtek depo sökülmüş muhtemelen pislikte ozaman kaçmıştır aldığım vatandaş hiç yedekte kullanmamış)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Alıntı mosfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce bursadan motorumu aldım 1000 km ye yakın yol yaptım herhangi bir sorun yoktu taki depoyu yedeğe alana kadar deponun dibinde pislik varmış karbüratör tıkandı ben motor tekliyo diye götürdüm motorcuma pislik kaçmıştır dedi temizleriz dedi 1 gün kaldı motor sonuç olarak depodan çay tortusu gibi tortu çıktı karbüratörü sökmüşler temizlemişler motor düzeldi bikaçgün kullandım baktım motor fazla yakıyo (100 km de 4,7 litre) tekrar götürdüm hava ayarı gaz ayarı falan yaptılar şimdide düşük devirde gaz yemiyor duruyo duruyo birden fırlıyo tekrar hava ayarı falan yaptılar ama yine yemedi pazartesi bırakacam memeleri falan değiştirebiliriz pazartesi hallederiz dedi bir gün daha kalacak tabi benim midem bulandı bu işten sizede bi danışayım dedim böyle bi sorunla daha önce karşılaşan varmıdır?(motoru 9000 km de aldım çok temiz aldım kontrol ettirdim sanırım daha önce birtek depo sökülmüş muhtemelen pislikte ozaman kaçmıştır aldığım vatandaş hiç yedekte kullanmamış)
    merhaba arkadaşım sana bişiy önereyim gv 250lerde beyin problemi vardır düşük devir dedigi 4000 ila 5000 arasında benim motorumda böle bişiy var böle gaz kesme gibi oluyor ama gaz kesmedeyil gaz sonuna kadar çevirdiyim halde gaz yemiyor ama motorda devam ediyor kesiklik gibi bişiy ve bu olay 10 saniye felen sürüyor buda motorun beyninden kaynaklı bilgin olsun belki seninde beyindeen olabilir bu olay bizim motorlarda kronik bir sorundur

Motosikleti
    hyosung gv250
    beyindeki problemi biliyorum 5500 devirde 5-10 saniye takılıyo sonra devam ediyo o zaten var bu o deil burda motor 4000 devire kolay kolay çıkmıyo sonra uzuyo..burda kimsenin başına gelmemiş demekki böle bi problem

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    sonuç nedir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)