Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BMW Bakımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Arkadaşlar benim motorum bmw R50 serisi 1955 model, benim merak ettiğim bakımı ile özellikle yağ değişimi ve filtresi hakkında bu konuyu bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcuq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 model HONDA CBR 600 RR ve mondıal 150 zat
    merhaba ben de R60/6 1974 MODEL VAR bumotorlar çok salam dırlar bunun yağını koyarsın bidaha seni üzmezler ha bakım deyince pilatinlidirler bunu sıkca temizle ayarını bilene yaptır difransiyel yagını kontrolet tekerlek bilyalarını yalat zaten düzgun bir makina ise seni fazla üzmez ben tamircisiyim oyüzden biliyorum birkere adam gibi toplatırsan uzunyıllar binersin . ben çok memnunum motorumdan.kıymetinibil onun daha çok motorları eskitir bunlar.

Motosikleti
    BMW R50
    Sen nerelisin motorcuq? Pek çok bakımını yaptırdım ve yaptım ama ben biraz daha fazla titizim galiba

Motosikleti
    ben ankaradayım bunları paslanmaya karşı korumak lazım onuniçin kırom koruma sıpreyial kışları kıromlu yerlere sık dediğim ğibi subap ayarı karbıratör ayarı bujiler pilatin avans ayarı gibi şeyler . ama bunları her motorcuya götürmemelisin ayar değerlerini bilen motoru tanıyanlaryapar eski motor ustaları gibi.

Motosikleti
    ha inşallah adanaya yolum düşerse diyorum çünkü büyıl r60 mla akdeniz turu yapmak istiyorum inşallah orada adana gurubuilede tanışırım sizlere ankaradan selamlar. sizde buraya gelirseniz atölyem busitede adresideyazıyor .www.simsekmotor.4t.com.dayım ordan haberleşiriz. selamlar .

Motosikleti
    BMW R50
    Demek ki ankaralısın ne güzel. Ankaraya iki sefer geldim. işallah gelirsen görüşelim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler