Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Park halinde kaza..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    1 ay kadar önce aldığım,gözümden sakındığım motosikletime bugün iş yerimin önünde, dangalağın birinin vurup kaçmasıyla, sinirlerim acayip bozuldu..

Yan tarafımdaki benzinliğin pompacılarından biri geldi ve motoruma çarpıp kaçtığını soyledi bi aracın..
    Geri geri gelip ön taraftan çarpmış ve yanında duran arkadaşımın motoruyla beraber al aşşağı yapmış 2 motoru ve sonra durmadan kaçmış..

Hasar;
    Depoda fındık büyüklüğünde ezik
    Ön grenajda aynanın bağlı bulunduğu grenajda çatlak...
    egzoz korumasında ve deponun alt kısmını çevreliyen plastik parçada çizikler..

Elimdekiler;
    Görgü tanığı
    Çarpan aracın plaka ve markası.
    Opetin birden çok yerde olan kameraları..
    İlgili kişi pazartesiye kadar olmadığından görüntüleri alamadım ama orada çalışanlar o bölgeyi çektiklerini söylediler..

Bugün sadece polisi aradım..Pazartesi günü 2 motor ve kamera kayıtlarıyla beraber polis merkezine gelmemi istedi..

Başka yapabiliceğim birşey varmı arkadaşlar bunu öğrenmek istemiyorum..
    Şuan ilk istediğim şey motorumun yapılması..
    Ondan sonraki ise benim ayıptır söylemesi oramdan buramdan ter gelerek kazandığım parayla aldığım motora çarpıp kaçarak beni daha çok sinirlendiren araç sürücüsüne iyi bir ders vermek istiyorum.
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Vay şerefsiz ya daha yeniydi motorun nazar değdi.Bozma moralini düzelir sen üstündeykende vurabilirdi.Geçmiş olsun.
    HONDA

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay şerefsiz ya daha yeniydi motorun nazar değdi.Bozma moralini düzelir sen üstündeykende vurabilirdi.Geçmiş olsun.
    Teşekkür ederim..daha kötüsüde olabilrdi dediğin gibi ama gelde bozma moralini..

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bende ilk zamanlar öyleydim bişey oldu mu motora moralim çok bozluyordu ama alıştım artık dünya malı dünyada kalır.
    HONDA

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    İnşallah masrafını karşılar ve karşıdakinin kasten zarar vermekten dolayı cezasını almasını sağlarsın.Tekrar geçmiş olsun cana gelen mala gelsin.
    www.Motosiklet.net

Motosikleti
    gt250R Siyah
    geçmiş olsun hak yerini bulur inş.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun hasarın büyük değil ve en azından kim vurduya gitmedi. Yerinde olsam her parçanın sıfırını taktırır ödetirim....
    112ciyiz

Motosikleti
    cbf500
    benzin istasyonu ile tekrar konuş.güvenlik kayıtları 24 veya 48 saat sonrasında otomatik olarak silinebilir.geçmiş olsun.
    We believe in sky,not to sunroof!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Eğer kameralar olmasaydı istediğin kadar tanık vs. olsun sen onu unut diyecektim. Çünkü polis sadece tutanak tutuyo o da sadece kaskon varsa prosedürü kolaylaştırıyor. Ama kamera olunca sanıyorum trafik sigortasından alırsın.

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Elinde yeterince belgen ve kanıtın var bence direk savcılığa suç duyurusu yapabilirsin,bence peşini bırakma ,gerekeni savcılık yapar zaten kamera görüntülerini benzinciye bildir silmesinler, geçmiş olsun...
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kamera kayıtlarının peşinde düşmekte fayda var arkadaşların da dediği gibi kayıtların üzerine yenileri geldiği için gidebilir görüntüler, ama benzinliğin 2 gün kayıt tutacağını sanmam en az bir hafta tutuyorlardır, yine de belli olmaz boşlama
    Ninja

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun hasarın büyük değil ve en azından kim vurduya gitmedi. Yerinde olsam her parçanın sıfırını taktırır ödetirim....
    Öyle yapmayı düşünüyorum zaten..Kusura bakmasın uzerinde çizik olmıyan 1 aylık motorun deposunu vakumlatıp boyatmam yani..

Alıntı kameraman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin istasyonu ile tekrar konuş.güvenlik kayıtları 24 veya 48 saat sonrasında otomatik olarak silinebilir.geçmiş olsun.
    Yarın ilk işim o olucak teşekkür ederim..

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer kameralar olmasaydı istediğin kadar tanık vs. olsun sen onu unut diyecektim. Çünkü polis sadece tutanak tutuyo o da sadece kaskon varsa prosedürü kolaylaştırıyor. Ama kamera olunca sanıyorum trafik sigortasından alırsın.
    Allahtan iş yerim benzinlikle dip dibe..Bu vurup kaçmalar hep beni buluyo zaten..2009dada biri çarpıp ayağımın 4 yerden kırılmasına neden olmuştu oda kaçtı ne plaka ne bişey..

Alıntı kim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinde yeterince belgen ve kanıtın var bence direk savcılığa suç duyurusu yapabilirsin,bence peşini bırakma ,gerekeni savcılık yapar zaten kamera görüntülerini benzinciye bildir silmesinler, geçmiş olsun...
    Önce polise ordan savcılığa suç duyurusu yapıcam..Benzinliklede yarın irtibata geçerim.Teşekkürler..

Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamera kayıtlarının peşinde düşmekte fayda var arkadaşların da dediği gibi kayıtların üzerine yenileri geldiği için gidebilir görüntüler, ama benzinliğin 2 gün kayıt tutacağını sanmam en az bir hafta tutuyorlardır, yine de belli olmaz boşlama
    bende 2 gün tutacaklarını zannetmiyorum..Yarın ilgili kişiye telefonla ulaşıcam..

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kamera kayıtlarında bir yamuk olursa(sanmıyoum ama) silinmiş olursa yada vermezlerse filan soluğu savcılıkta al. o zaman işlemler daha hızlı olur!
    çok siniz bozucu bir durum. Sen çizilmesin diye belki fırça değdirmiyosun, adam çarpıp kaçıyor. Hadi öyle veya böyle motor tamir edildi diyelim, hasardan dolayı motorun fiyatı düşecek. satarken herkeze anlatamazsın böyle oldu diye.
    yok yok benim başıma gelse ayrıca bir ayar çekerim.......
    112ciyiz

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Emrah nettin be aga...vurdular kaçtılar ama sen öyle bi koruyacan ki makinayı arabaların ulaşamayacağı yerlere parkedicen aga...bu şerefsizler hep olacak ortalıkta...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Çok geçmiş olsun Nazara geldi motorun yaa bi nazar boncuğu şart olmuş baksana... Şahısa muhakkak ulaşılır özellikle kamera kayıtları var ise polis eliyle koymuş gibi bulur adamı. Sonrasında ise yapacağın belli adam madem kaçmış, savcılığa suç duyurusunda bulun, kasti mala zarar vermekten ve kaçmaktan dolayı işlemler başlatılır sanırım. Önce malının zararını ödettir sonra da maddi manevi açabiliyorsan tazminat davası aç hiç acıma. Belki akılları başlarına gelir de birinin malına zarar vermemeyi verseler de karşılamayı öğrenirler...

Kaza yerinde motorların da fotoğraflarını çekmişsindir umarım o da gerekli oluyor...

Rox0ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS150
    çok geçmiş olsun emrah

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun kardeş. Plakayı almışsın sonuçta görgü tanığıda var. Kamera kayıtlarında olay kaydedilememiş olsa bile olsa bu olaydan sıyrılamıcak. çok canını sıkma masrafı ödicek hertürlü kaçışı yok.. Bi şeyin üzerine titreyince illa bi terslik oluyo işte. Sana bişey olmasın kardeşim yaptırp yine binersin eski keyfinle..

Motosikleti
    ybr 125 esd
    çok geçmiş olsun dostum,cana geliceğine mala gelsin,takma kafana...
    [COLOR="#DAA520"][/COLOR][B]Deveye sormuşlar neren eğri diye,bir türlü öğrenemediniz ALLAH sizi bildiği gibi yapsın demiş[/B]

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250
    geçmiş olsun,çook büyük hasar olmaması sevindirici.aslında şu kaçma olayına en çok kızdığım sinir olduğum durumdur,kaçmasa belki gelse insanlık hali dalgınlığıma geldi falan filan açıklasa belki helalleşip ayrılacağız fakat böyle vurup kaçanların sonuna kadar cezasını çekmelerini istiyorum.isterse verdiği zarar 1tl olsun,ama kaçıyorsa o tl için bile şikayette bulunup cezasını çektiririm.
    Gül nedir ki ? Solup gider. Gün nedir ki ? Gelip geçer. Ateş nedir ki ? Söner biter. Sana olan sevgim sonsuzdur ancak mezarda biter…

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    kesinlikle peşinden git zaten kanıtların var kazanıcaksın inş.
    he o kaçan adam için söyliyeceklerim dıttt dıttttt dıııııttt hızımı alamadım ama..
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)