Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motordaki tak sesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Çok Geçmiş Olsun..... Diğer Arkadaşlara Bişey Sormak İstiyorum Bu Krank Kol Çıkarma Olayı Her Motorda Oluşuyor Mu Mesela Ben 2.EL Honda Cbr125 Alıcam 2006-2007 Model Şimdi Bu Yazıyı Okuyunca Korktum Acaba Benimde Başıma Gelirmiyi Ki Die 125Cc Sonuçta Ama Ne Olur Ne Olmaz Nedir Olayın Özü Acaba ?
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok Geçmiş Olsun..... Diğer Arkadaşlara Bişey Sormak İstiyorum Bu Krank Kol Çıkarma Olayı Her Motorda Oluşuyor Mu Mesela Ben 2.EL Honda Cbr125 Alıcam 2006-2007 Model Şimdi Bu Yazıyı Okuyunca Korktum Acaba Benimde Başıma Gelirmiyi Ki Die 125Cc Sonuçta Ama Ne Olur Ne Olmaz Nedir Olayın Özü Acaba ?
    Hocam şimdi. R6 lar yanlış hatırlamıyosam 18.000 devir çeviriyorlar. 4 silindirli makineler. Kaldı ki kol çıkartan arkadaşımızın motoru 99 model civarlarındaymış. Senin alacağın CBR en azından en azından 2005 olacak. CBR lar cok kalıtelı motorlar ve gerçek bir ss ve 4 silindirli kadar devir çeviremediği için kol çıkartma olasılığı çok çok daha az olacak. Az kmlisini, temizini bul. Sorun olmayacaktır Kaya gibi Makineler CBR125 ler.

Not: Kol çıkartırsa CBR125, R6 kadar masraf çıkartır haberin olsun arkadaşım
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı Hyp33Rx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şimdi. R6 lar yanlış hatırlamıyosam 18.000 devir çeviriyorlar. 4 silindirli makineler. Kaldı ki kol çıkartan arkadaşımızın motoru 99 model civarlarındaymış. Senin alacağın CBR en azından en azından 2005 olacak. CBR lar cok kalıtelı motorlar ve gerçek bir ss ve 4 silindirli kadar devir çeviremediği için kol çıkartma olasılığı çok çok daha az olacak. Az kmlisini, temizini bul. Sorun olmayacaktır Kaya gibi Makineler CBR125 ler.

Not: Kol çıkartırsa CBR125, R6 kadar masraf çıkartır haberin olsun arkadaşım
    Parça Fiyatlarını Biliyorum Ama Hani Bu Krank Kol Çıkarma Olayını Merak Ettim Allah Korusun Çok Büyük Kazalara Sebebiyet Verebilir Bilgiler İçin Saol Kardeşim İçimi Rhatlattın.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parça Fiyatlarını Biliyorum Ama Hani Bu Krank Kol Çıkarma Olayını Merak Ettim Allah Korusun Çok Büyük Kazalara Sebebiyet Verebilir Bilgiler İçin Saol Kardeşim İçimi Rhatlattın.
    Motoru yağsız bırakma, bakımlarını yaptır. Zaten motor kol falan çıkartmadan önce belli eder fazla yağ yakmalar garip sesler falan. Kolay kolay bozulmaz CBR125 ler. Deli bi arkadaşımda var CBR. 2 senedir çocukta 35.000 km yaptı. Kesiciden çıkmayan bi tiptir. Ciğerini söktü 2 sene boyunca anasını ağlattı motorun. Bi keresinde 25-30 dk boyunca kesicide gitti. Çokta hızlı değildi. Sonuç, halen motor sağlam.
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha R1
    daha önce kol çıkarmış bir r1 almıştım uygun fiyata bir müşterimden. o da 99 modeldi. bir motor buldum ve taktım. (kazalı r1den söktüm elimle.) subaplarını yeniledim ve 20 km kullanıp sattım. alan arkadaş hala kullanıyor

Motosikleti
    mondial 125 kt/jawa 350 TS
    sanırım sorunlar aşağı ykarı aynı olmalı ki,geçen sene basıma geldı motorun kıtlemesıne 1 hafta kala aynı sesı verdı tak tak kısa surelı zamanla arttı ve bırgun olmucak yerde arka teker anıden kıtledı sımdı topladım ancak kronık olarak bu cıgerden gelen tak tak sesı krank ve bıyle kolunu ısaret edıyor

Motosikleti
    2008 R6
    Alıntı blackhhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
    malesef motorum kol çıkarmış.şükür ki hala hayattayım.motorunun tamamen değişmesi gerekiyor.piston kırılmış ve motoru parçalamış.ustam yurtdışından kazalı bir motorun ,motor alt yapısını 2.5' a getirtirim dedi.bu fiyat normal mi? internetten pek birşey bulamadım açıkçası.
    3 kağıda gelme kardeş. Ankara da birisi olması lazım çıkma motor satıyor. KM olarakta düşük motorlar. Dediği fiyata kendisi bırakır. Al bir tane taktır ve elden çıkar. Gerçi 99 R6 nın kullanımı ayrıdır, çok tatlı bir makina )) İnan ki 2003S kasa-2005 ve 2008 den o kadar tat almadım. Binerim diyorsan devam ))

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-yzf-r6/detay? bu adam işte iyi pazarlıkla sanırım fiyatta makul birşeyler yapar. Geçmiş olsun kardeş...

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    şu komple olanı bi araştır bencede komple tak gitsin, kolay gelsin
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)