Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.el scooterda yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    vespa px200
    selamlar,istanbulda 91 model 20000 km de 800 milyona bir vespa px 200 buldum.motoru henüz gormedim ama almayı düsünüyorum gördükten sonra.sahibinin soyledigine gore motorun karbüratöründe sorun varmıs bide boya istiyomus.bayaa ucuz geldi bana cünkü 91 model ve o kilometrede pxler 1.750 2 milyar arası degisiyo.motoru almadan önce bi ustaya baktırtcam ama kime gotureyim istanbulda yardımcı olursanız sevinirim.motoru toparlamam boya dahil bana kaca patlar?bilgisi olan arkadaslar tavsiye edermisiniz bu motoru.çünkü elimde sadece 1 milyar kadar para var ve bana uygun geldi bu fiyat.simdiden tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    İlk önce motoru bi incele ama 91 model ve 20000km de bi scooter bence ömrüdü tamamlamıştır. Yinede motora gidip bak

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    o kadar eski ve sahibinin sorunu olduğunu itiraf ettiği bi motoru alma bence, ileride daha büyük sorunlar çıkarırsa astarı yüzünden pahalıya gelir
    imza, safrane

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    ama alıp elimde tutucam klasik yapıcam diyosan uzun vadede bi işe yarayabilir. hele orjinal şekilde toplayabilirsen.
    racing racing ve racing.............

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    ama alıp elimde tutucam klasik yapıcam diyosan uzun vadede bi işe yarayabilir. hele orjinal şekilde toplayabilirsen.
    racing racing ve racing.............

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler