Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yag cubugu

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    merhaba arkadaşlar bayadır değiştirmedigim yagımı dun değiştirdim tam 800 ml yag koydum yag cubuguna baktınca en altta 2 mm bi yer yag gözükyor sonra tekrar uyuzlanıp yagı bosalttım yag 800 cıktı gene neden yanlıs gsterir bu cubuk ve yag yakıyor normalde mtoorum biliyorum ama yagını değiştirkten sonra acayıp duman atmaya basladı ısınınca duman atmıyor ama 5 dk falan ortalık bembeyaz oluyor nedenlerini ve yardımlarınızı bekliyorum cok teşekür ederim iyi gunler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Hava filtreni ve bujini gozden gecir derim, Birde sanirim yag cubunu yanlis akuyorsun. Yag cubugu motoru stop ettirdikten 10 dk sonra okuman gerekir. Iki cizgi arasinda olmali.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi 10 dk beklet , orta sehbada ve düz bir yerde ölç . Ayrıyeten yağ çubuğunu yerine vidalamadan sok çıkar.
    Umarız yardımcı olabilmişizdir
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    teşekür ederim ama zaten biliyorum sonucta 2 senedir kullanıyorum =) ama bu yag cubugunnn en altınd oluyor hava filtrem takılı oldugu zaman motor bogulyor cıkartnca fişek gibi gidiyor

Motosikleti
    MONDİAL X--TREME MAX
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bayadır değiştirmedigim yagımı dun değiştirdim tam 800 ml yag koydum yag cubuguna baktınca en altta 2 mm bi yer yag gözükyor sonra tekrar uyuzlanıp yagı bosalttım yag 800 cıktı gene neden yanlıs gsterir bu cubuk ve yag yakıyor normalde mtoorum biliyorum ama yagını değiştirkten sonra acayıp duman atmaya basladı ısınınca duman atmıyor ama 5 dk falan ortalık bembeyaz oluyor nedenlerini ve yardımlarınızı bekliyorum cok teşekür ederim iyi gunler...
    Bujiyi ve engineyi gösterttir

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı MRTCA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bujiyi ve engineyi gösterttir
    yag cubugu neden yanlıs gösteriyo peki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)