Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

rodajdaki motorumla karşılatığım ilk sorun...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    2011 model agility city 200 sahibiyim.yoğun iş tempomdan dolayı fazla binemediğim motorumla 820 km ye gelerek rodajımın son demlerine ulaşmış bulunmaktayım. şimdiye kadar tek bir sorun karşılaştım hemen bildireyim istedim. dün akşam benzinliğe girdim ve depomu doldurdum. motorum çalıştırdım. buraya kadar herşey normal fakat 3 metre gittim gitmedim motordon tık diye ses geldi ve stop etti. gelen ses vitesin vitesten çıkıp boşa alınmasını andırıyordu. hemen çalıştırmayı denedim ve çalıştı. biraz ilerledim durdum ve motoru tekrar stop edip tekrar çalıştırdım. bunu 4-5 defa denedim ve bir daha kendi kendine stop etmedi. acaba bu olay ilerde başıma gelecek büyük bir sorunun habercisi midir yoksa bir daha karşılaşmadığım sürece üstünde durmamam gereken bir olay mıdır?
    probability:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    önemseme... benzinden gelmiştir bi şey...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

benzin deposu hava almadıgı için kesik kesik benzin verdiginden stop ediyo olabilir buda diilse korkulacak bişi yok bizim motorlar bile kaşarlaştıgı halde ara ara stop ediyo bas marşa devam..

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    görüşleriniz için teşekkür ederim. dün akşamda 120 km yaptım herşey normal gidiyor.
    probability:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)