Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Restorasyon

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Kendin pişir kendin ye bu motoru yapmak çok zor değil bence el becerin varsa yapabilirsin
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ufuk09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç farkında degilim adam aydın,söke'nin bir köyünden anca çarşamba ve pazar günleri merkeze geliyor,o yüzden tam olarak dikkat etmedim hatta öyle bi motorun varlıgından bile haberim yoktu ta ki senin koyduğun fotolorı görünceye kadar, neyse senin için ilgilenecem arkadaşım kendine iyi bak slm lar
    Çok sağol kardeşim. Bakalım neler olacak.Burada paylaşmanı bekliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:40 ----------

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendin pişir kendin ye bu motoru yapmak çok zor değil bence el becerin varsa yapabilirsin
    Peki şaseyi nasıl yapacağız? Şase hariç gerisini uydurabiliriz cup(cub) motosikletlerden.

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sağol kardeşim. Bakalım neler olacak.Burada paylaşmanı bekliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:40 ----------

Peki şaseyi nasıl yapacağız? Şase hariç gerisini uydurabiliriz cup(cub) motosikletlerden.
    Mobilet şasesinin üstünde oynayarak istediğin şekle sokabilirsin 2 adet bws jantı bu iş tamam dır
    Gerisini zaten cup motoru koyacaksın pek zor olmaz sanırım
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mobilet şasesinin üstünde oynayarak istediğin şekle sokabilirsin 2 adet bws jantı bu iş tamam dır
    Gerisini zaten cup motoru koyacaksın pek zor olmaz sanırım
    Sağol dostum ama açıkçası orjinali restore etmek daha güzel gibime geliyor.Bakalım birtane Malatya'da buldum honda chaly.Şu anda araştırmaya devam ediyorum.

Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun aynısı bendede var 1952 alman malı
    Arkadaşım motosikletinin resmini koyarmısın sende? Çok merak ettim 52 model makinayi...

Arkadaşlar malatyadan buraya bu motosikletleri ne kadara getirtebilirim otobüsle vs.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    2000 lira civarına yürümeyen ama çok kötü durumda da olmayan üstünde vakit geçirip uğraşacağım tekrar çalışır hale getireceğim bir motosiklet arıyorum ama bulamıyorum. facebookta hasarlı motosiklet alım satım sayfalarına üye oldum ama motoru yatak sarmış 2000 model r6 lara bile 25 bin istiyorlar hurda durumda ki evraksız motosikletlere 6-7 bin isteniyor. kafama yatacak bu tarz motosikletleri nereden bulabilirim hurdalıktan, ihaleden vs bilen var mı nasıl olur bu işler?

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 lira civarına yürümeyen ama çok kötü durumda da olmayan üstünde vakit geçirip uğraşacağım tekrar çalışır hale getireceğim bir motosiklet arıyorum ama bulamıyorum. facebookta hasarlı motosiklet alım satım sayfalarına üye oldum ama motoru yatak sarmış 2000 model r6 lara bile 25 bin istiyorlar hurda durumda ki evraksız motosikletlere 6-7 bin isteniyor. kafama yatacak bu tarz motosikletleri nereden bulabilirim hurdalıktan, ihaleden vs bilen var mı nasıl olur bu işler?
    Bende merak ediyorum hocam. Bende uzun zamandır arıyorum, belki bilirsin sovyet motoru buldum, 70 sonu retimi, evraksız ama 4k falan istiyorlardı. Zaten parçasıda ayrı dert olur onun.

Ben yamaha TX tarzı bir motor arıyorum ama nafile.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle bişi buldum olur mu? https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...92642047/detay

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende merak ediyorum hocam. Bende uzun zamandır arıyorum, belki bilirsin sovyet motoru buldum, 70 sonu retimi, evraksız ama 4k falan istiyorlardı. Zaten parçasıda ayrı dert olur onun.

Ben yamaha TX tarzı bir motor arıyorum ama nafile.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Şöyle bişi buldum olur mu? https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...92642047/detay
    Üstat İstanbul içi bakıyorum buda çok kötü toparlanamayacak durumda

bu tarz motora bu fiyat yüksek değil mi?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)