Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

egzoz....

Motovento
    REKLAM ALANI
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    marka performans egzozu ile orjinal egzozun susturucusu açılmış hali arasında ne gibi fark wardır.. renginin sararması dışında.. ?_? tasarımlarında ne gibi farklılıkları wardır.. ne gibi artılar ekliyolar..
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya simdi benim bilgim dogrultusunda ( Arabalardan bılıyorum, motorda farklılık gosterebılır ) egzosun içinde burgu teller var. onları azaltıyorlar galıba, yani boşaltıyorlar bı kısmını , o zaman ıyı ses alabılıyorsun. bıde hepsının boş oldugu egzoslar var, onlar genelde polisle arası iyi olanların işi. performans egzosların da ortası boş, kenarlarında delıkler var, ses+dumanın bi kısmı hapsedılıyor, akış azaltılıyor ama ses ıyı gıdıyo.

H@NS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklet,spor
    walla egzosun içinin boş olması motorun rahat nefees almasından dolayı kalkışı etkiler..daha iyi kalkar tabi motor egzosun içi boş olunca..... ama tabi ses de çıkar .... bazı motorlarda ses çok kötü çıkıyo..kiminde de güzel çıkıyo...bide abartı egzos olması motorlarla polis muhabbetini etkilemez ....polis motorlara bakmaz ole egzosa..baksaydı o zaman harleyler nerde gezicekler ..dimi ama? arabalarda tabi polis engeli war......dediğim gibi ben yaptırdım ordan biliyorum açık egzos yaptırdım motor kalkışta süpere oldu bide ses okadar.....
    h@ns

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    H@NS dostum açık egsoz ne demek , daha doğrusu her egsozu açtırabiliyomuyuz acaba ?

bide kawa ER5'e egsoz takviyesi yapan varmı varsa nasıl bi ses çıkıyo ve egsozy illa değiştirmekmi gerekiyo , yani H@NS dostumun dediği gibi bu egzos'da açılabiliyomu
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

H@NS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklet,spor
    kardeş her egzos açılmıyo dandik egzoslar açılamaz içi değmez dandik olduğu için açtırırınsan işe yaramaz hoş ses vermez......mesela ybr 125 i düşün egzosun içinde susuturucu ve çıkan havayı temizleyen tutan süzen sistem war kanallar perdeler war...açık egzos dediğim de o kanallrın perdelerin sökülmesi çıkarılması ..susuturucunun olmaması ...çıkarıldığı zaman açık egzos oluyoo....o kanallar açtığın zaman motor rahat nefes alır ve daha güzel kalkış yapar ve gider vede bağırır abartı gibi..egzoscu lar yapar yada dediğim gibi egzos yaptırcaksın...genelde egzoscular açık egzos yaparlar susturuculu yapamazlar açık olduğu için ses güzel olur..er5 için egzos yapılmaya gerek yok zaten ona göre egzos satıyolar...mesela er5 için devil egzos filan güzel ses verir egzoscuya yaptırcağın egzosdan..ama devil egzos da biraz pahalı olur ama değer çok harika ses çıkarır.. eminim er 5de çok güzel ses çıkarır orjınal egzos alırsan daha memnun kalırsın....er 5 için egzoscuya yaptırırsan araba gibi papapapa öter .....yani küçük hacimliler için devil mevil fazla kaçar....büyükler içinse yaptırma egzos kötü kaçar...
    h@ns

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler