Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal Raptor 150cc SON HIZ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Selamlar Arkadaşlar..
    Motosikletimi 6 Ay Önce Aldım İlkinde Çok Zorlamadım Şuanda Motosikletim 1564 Km'de. Ve Uzun Yolda Bi Hayli Zorlamama Rahmet 100 e Yaklaşmadan Tıkanıyor ZAten O Hıza Zor Çıkıyorum Tabi Bağzı Kullanan RR 150 Kullanıcıların Yorumunada Baktığım Zaman 120 Rahatlıkla Çıktıklarını Söylüyorlar Bende Acaba Dedim Dişlilerle mi Oynasam Ne Yapsam Yada Bu Motosiklete Göre Bu Hız Bumudur ? Tamam O Kadar Büyük Değil Motosiklet Ama En Azından Bi 120 Görmesini İsterim Ki Sollamalarda Yardımcı Oluyor Bu. Siz Değerli Tecrübeli Üstadlara Söriyim Dedim Ne Yapiyim Yada Ne Yapmiyim Öyle mi Kalsın :D Saygılar...
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 R6
    Alıntı ByBaTeR!ST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Arkadaşlar..
    Motosikletimi 6 Ay Önce Aldım İlkinde Çok Zorlamadım Şuanda Motosikletim 1564 Km'de. Ve Uzun Yolda Bi Hayli Zorlamama Rahmet 100 e Yaklaşmadan Tıkanıyor ZAten O Hıza Zor Çıkıyorum Tabi Bağzı Kullanan RR 150 Kullanıcıların Yorumunada Baktığım Zaman 120 Rahatlıkla Çıktıklarını Söylüyorlar Bende Acaba Dedim Dişlilerle mi Oynasam Ne Yapsam Yada Bu Motosiklete Göre Bu Hız Bumudur ? Tamam O Kadar Büyük Değil Motosiklet Ama En Azından Bi 120 Görmesini İsterim Ki Sollamalarda Yardımcı Oluyor Bu. Siz Değerli Tecrübeli Üstadlara Söriyim Dedim Ne Yapiyim Yada Ne Yapmiyim Öyle mi Kalsın :D Saygılar...
    motorun normal çalışmasında bir problem varmı öncelikle bunu sormak istiyorum. son gazı alıyormu? öncelikle bujini çıkar at NGK al. Buji gitmiştir. Eğer son gaz olayında da bir sorun varsa . öncelik karbüratörü temizletir. yakıt gelişine baktır. bunlarda bir sorun yoksa beyin dene.
    bu mototrun 100 km yi devirmesi normal birşey. ama altında kalıyorsa problem vardır. beyin benim büyük tahminlerimden. bunlara baktır değişirse bas bakalım ne yapacak.
    Dişilileri değiştirmeyi daha sonraya bırak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)