Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 150 zc hakkında merak ettiklerim...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 ZC
    arkadaşlar şimdi ben 150 zc aldım. motor hakkında birkaç sorunum var yardımlarınızı bekliyorum...

1.motor gri siyah ben gri yerleri mavi yapmak istiyorum ruhsata işlemesi ve plastikleri toplam masrafı tahminen ne olur ? ( neden mavi almadın demeyin bodrumda bunu bulabildim )

2. egzoz değiştirecem salyangoz egzos hiç hoşuma gitmedi diğer düz olanlardan istiyorum bu mümkün mü ? ve maliyet ??

3. zenon far istiyorum yapma diyorlar zarar verirmiş neye zarar verio ?

4. bodrumda olan arkadaş varsa iyi bir usta önerebilirmi...

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... hepinize iyi forumlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway Outlook 150
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-107.html

Şu kadar sayfa yorum , yazı ve cevaba rağmen gelip , burada soru soran arkadaşın cidden motosiklet ile başı belaya çok girecektir...
    [CENTER][/CENTER][CENTER]Özgürlük iki teker üzerindedir...[/CENTER]

Motosikleti
    kanuni popcorn 90 . piaggio skipper st150
    arkadaşım senin motor hakkında bilgim yok ama benim bi ustam var azmakbaşından babil istikametine devam et, atatürk caddesini geç , üst caddeyide geç ,geçer geçmez sağda sokağın içinde adı hasan .izbe biyer gibi duruyo ama kendisi zaten kros motoru yarışçısı birincilikleri falanda cabası; mekana hiç bakma lafın kısası 30.000 kmde bi kanuni popcornum var onun sayesinde kedi gibi ayakta 2 senedir düzenli ona götürürüm sağolsun iyidir.
    hacı hacıyı mekkede deli deliyi dakkasında bulur.

Motosikleti
    150 ZC
    Alıntı kuturkutur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-107.html

Şu kadar sayfa yorum , yazı ve cevaba rağmen gelip , burada soru soran arkadaşın cidden motosiklet ile başı belaya çok girecektir...
    pardon ama sen kimsin ? orda 5000 sayfa yazsa ne olur ki ? millet birbirine laf yetiştirme çabasında orda 4 ayrı soru sormuşum yüzlerce sayfayı okuyup tek tek cevap mı arayacam ? konu açmayı kapatın ozamn açmayalım konu falan. neyse forumun senin olsun yazmayız bidaha....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)