Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zincir Yağlama Aparatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    belki kullanan vardır ama ben henüz denk gelmedim böyle bir aparata taki sitede videoyu izleyinceye kadar elin,ayagın,motorun yağlanmadan güzel bir şekilde zincir temizliğini ve yağlamasını yapıyorsun bu aparat sayesinde.
    sitede aradım ama göremedim aparat hakkında konu belki arkadaşlara faydası olur.link her zamanki gibi aşagıda

http://www.gaskrank.tv/tv/hersteller...iniu-13568.htm
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    tertemiz zinciri güzel temizledi ama , Turkiye şartlarında zor gibi, sök baklayı yatır solvente fırçala : daha kolay gibi geldi, azıcık eline bulaşmadan olmaz dimi ama ? usta sansınlar

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Zincir yağlama aparatları hakkında açılmış konular da vardı, Kettenmax'ten de bahsedilmişti hatta bir ara da, tekrar konusu açılmışken; şöyle de bir şey vardı:

Yoğurttan sonraki en büyük Türk icadı, Otomatik Zincir Yağlama Sistemi'ni biraz uğraşla kendimiz yapabiliyoruz...
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...a-sistemi.html

Hatta; "Dünyanın bütün meşhurları zincirlerini bununla yağlıyor. İngiltere kralı, rahmetli başkan Kennedy, taçsız kral Pele, Beckenbauer, kaleci Mayer, Nadia Komanachi, Brigitte Bardot, Fenerbahçe'li Cemil. Hepsi şöhretlerini bu aparata borçludurlar."
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    demekki o zamandan bu zamana baya bir ilerlemiş görünüyor motoriklet yan sanayi,ben haftada bir zinciri temizleyip yağlıyorum.temizlemek dert değil ama yağladıktan sonraki bir kaç km içinde arka jant,lastik ve civarı zincirden atan yağlarla doluyor,yapışkan yağları temizlemesi sinir bozucu.böyle bir aparat bulsam alırım,ve ya icat etmeye çalışmalı nasıl olsa örneği mevcut
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    teşekkürler olcan fazla pahalıda değilmiş bir tane almalı.bu google amca her zaman her istediğini bulmuyor,sağolsun paylaşım diyorum

hazır benim bulamadığım açılmış konu mevcut bu başlıgı temizliyebilirsin,konu kirliliği yapmayalım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)