Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250 Mct Egzoz

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arkadaslar 250 mct me farklı bır egzoz takmak ıstıyorum yolda gıderken kendını bellı etsın ıstıyorum sızce nasıl bır sey yapabılırım fıkrı olanların fıkırlerını almak ısterım =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    egzosları yarım kesit halinde yaparsan eger yada hazır bişi bulrusan süper olur. görünüm için http://www.motosiklet.net/forum/moto...tom-egzoz.html bu linkte assagıda var.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    egsoz ların içini boşaltıyorlar bırde kesıyorlar herkes dönüp bakıyor ama ben hiç tavsıye etmem dönüp bakanların coğu ....................sayıyor
    bence orjınal halı kalsın derım ilerde ıyı bır güce sahıp motosıkletın olursa yaparsın

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzosları yarım kesit halinde yaparsan eger yada hazır bişi bulrusan süper olur. görünüm için http://www.motosiklet.net/forum/moto...tom-egzoz.html bu linkte assagıda var.
    cok tsk ederım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:27 ----------

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egsoz ların içini boşaltıyorlar bırde kesıyorlar herkes dönüp bakıyor ama ben hiç tavsıye etmem dönüp bakanların coğu ....................sayıyor
    bence orjınal halı kalsın derım ilerde ıyı bır güce sahıp motosıkletın olursa yaparsın
    yok ben kuufur ettırcek bıcımde bır ses ıstemıyorum ztn

Motosikleti
    Asyamotor 150 T1
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Genelde scooter larda görüyorum onu.Özellikle 100lüklerde.Bence cruiser tarzında ses konusunda sorun olmaz diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)