Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dragstar XVS 650 Yedek Parça Yardım....

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar.
    Motorumun ön amortisöründe ve debriyajında problem var ve bunun sebebi ile ilgili çok çeşitli söylemlerin sonucunda motoru motorcuma götürüp balata sac yağ mağ keçe ne varsa değiştirip içimi rahat ettirmeye karar verdim
    Ancak bu kısımda da fiyatlarla ilgili sorunlar çıktı. Yamaha nın yedek parçalarının pahalı olduğunu biliyorum ancak motorcumla internette bulduğum parçaların fiyatları arasında uçurum fark var. Fiyatlara hakim bi arkadaş bilgi verebilirse sevinirim. Birde motorda debriyaj saclarından kaç tane bulunuyo? Son olarakta öğrenmek istediğim 2000 model bi Dragstar 650 nin parçası 1997 model bi Dragstar 650 ye uygun olurmu?

Deriyaj Balatası Motorcu 160 tl ---- Site 28,62 tl
    Debriyaj Sacları Motorcu 150 tl ---- Site 18,75 tl (1 Adet)
    Amortisör Keçesi Motorcu 70-100 tl (2 Adet) ---- Site 45 tl (2 Adet)

Bahsi geçen site Yamahanın orjinal parçalarını sattığını belirtiyor ki umarım reklam sorunu yoktur parçalar motoliz.com da bulunuyor. Şimdiden Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dostum sen Yamaha bayilerinin sayfalarında yazanlara da inanma
    gerçekten ellerinde o parçalar var mı önce onu öğren.
    çünkü çoğu parça bayilerde de Yamaha Türkiyede de yok.

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Evet, ben bir kere burada aradımda sinyal bağlantısındaki sızdırmaz kauçuktan sordum..1-2 ay dediler...wemoto.com a bakmanı tavsiye ederim...İngiltere den geldiği için kargo daha ucuz ve Amerika orijinli sitelere göre daha ucuza geliyor...Her parçayı temin ediyorlar..En geç 1 haftada geldi bana bugüne kadar,gelmediğinde de bir daha ücretsiz takipli kargoyla gönderdiler...Boats.net ten mesela OEM part no yu bul...wemoto da enter oem part no kısmından sepete ekle...

Diğer soruna gelince Türkiye'de ki dragstarlar Avrupa için üretilenler olduğu için 98-2007 arası birbirini tutuyor,fark yok..Ama classic ve sport ayrımına dikkat et...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:30 ----------

Bahsettiğim sitelerde Türkiyeyle fiyat açısından uçurum var...Kesinlikle yurtdışına yönel derim...Ztn 1 hafta sürüyor sürmüyor...

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    Alıntı Qweasdnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, ben bir kere burada aradımda sinyal bağlantısındaki sızdırmaz kauçuktan sordum..1-2 ay dediler...wemoto.com a bakmanı tavsiye ederim...İngiltere den geldiği için kargo daha ucuz ve Amerika orijinli sitelere göre daha ucuza geliyor...Her parçayı temin ediyorlar..En geç 1 haftada geldi bana bugüne kadar,gelmediğinde de bir daha ücretsiz takipli kargoyla gönderdiler...Boats.net ten mesela OEM part no yu bul...wemoto da enter oem part no kısmından sepete ekle...

Diğer soruna gelince Türkiye'de ki dragstarlar Avrupa için üretilenler olduğu için 98-2007 arası birbirini tutuyor,fark yok..Ama classic ve sport ayrımına dikkat et...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:30 ----------

Bahsettiğim sitelerde Türkiyeyle fiyat açısından uçurum var...Kesinlikle yurtdışına yönel derim...Ztn 1 hafta sürüyor sürmüyor...
    kardeş bu dedigin wemoto dan nasıl getirt,yoz ürün bana bi açıklama yapsan..bi kaç itedigim şey varda..kaç günde nekadar kargo vs.vs.

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    dostum vemoto boats.net den dahamı ucuz, ben boats tan parça getirdim (draggy tavsiye etmişti saolsun) kesinlikle sorunsuz bir site boats.net i öneririm içiniz rahat sipariş verebilirsiniz..
    vemoto daha uygunsa ve deneyen varsa tabi o siteye yöneleleim..
    servisten almak artık sacmalık adamlar 45 gün dediler ben yabancı ülkeden getirdim 2 haftayı bulmadı komik
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Motorcunun verdiği fiyatla internet sitesi hemen hemen aynı, 5 saç, 6 balata olacak... wemoto nun fiyatları banada çok uygun geldi, direkt bakım malzemelerini ön planda göstermesi çok güzel.. Ayrıca eğer saçlar çok inceldiyse yaylarda esnekliğini kaybetmiştir onlarda değişecek birde debriyaj balataların değişecekse ve kasnağıda sökecekseniz, kasnak conta ve puluda mutlaka değişmeli...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    TÉNÉRÉ
    Wemoto'yu önermek için konuya girmiştim. Çoktan önerilmiş, bana da katılmak kalıyor.

sağolun arkadaşlar bi bakayım sitelere

başlıkta bahsettiğim siteye baktım aradığım tüm parçalar ellerinde mevcutmuş... sadece debriyaj teli yok onada 1,5 ay sonra dediler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)