Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal raptor elektrik problemi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şuan yok
    Selamlar arkadaşlar Rr 250 e 9 motorsikletim var... Bu gün motoru stop etmek için evin önüne yanaşırken birden motor kendi kendine stop etti..
    Kontak açık farlar düğmeleri vs açık olduğu halde Ne marş basıyor ne farlar ne korna ? hiç biriside çalışmıyor .. Akü bitmesine ihtimal vermedim aküyü 1 ay önce değiştirdim yeni jelli akü aldım..Hemen evimin altındaki klimacıdan bi ölçü aleti alıp aküye değdirdim.Akü mükemmel durumda..Motoru vurdurarak çalıştırdım Farda dalgalanma başladı ? Sizce sorun nedir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Alıntı leaxsis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar Rr 250 e 9 motorsikletim var... Bu gün motoru stop etmek için evin önüne yanaşırken birden motor kendi kendine stop etti..
    Kontak açık farlar düğmeleri vs açık olduğu halde Ne marş basıyor ne farlar ne korna ? hiç biriside çalışmıyor .. Akü bitmesine ihtimal vermedim aküyü 1 ay önce değiştirdim yeni jelli akü aldım..Hemen evimin altındaki klimacıdan bi ölçü aleti alıp aküye değdirdim.Akü mükemmel durumda..Motoru vurdurarak çalıştırdım Farda dalgalanma başladı ? Sizce sorun nedir ?
    Motor çalışıyorsa sorun kontak anahtarının olduğu yerde ya da sigortalarda.

sigortan atmıştır eğer attıysa 10 luk tan yüksek taktırma sakın tesisatı yakarsın yedekte al zaten 25 krş filan elektrikçiyede sor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:40 ----------

ama farın dalgalı yanması ilginç bi elektirkçiye götür tesisata zarar vermessin inşallah
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)