Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

zealsun-zonghsen

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar 1 seneden bu yana zs200 kros kullanıyorum yedek parça sorunu hiç yaşamadım. bu motoru alırsanız pişman olmazsınız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sercan53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abiler zealsun 200 cc cros motor hakkındaki bütün hoşnutsuzluklarınızı bana yollarsanız seviniri. başlık paasını denkletirmek için gobeem çatlıyo. ne olur benden yorumlarınızı esirgemeyin.öğrenciye 2.300 çok para....ama motor güzel grünüyo

mkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 200
    Alıntı sercan53 adlı üyeden alıntı
    abiler zealsun 200 cc cros motor hakkındaki bütün hoşnutsuzluklarınızı bana yollarsanız seviniri. başlık paasını denkletirmek için gobeem çatlıyo. ne olur benden yorumlarınızı esirgemeyin.öğrenciye 2.300 çok para....ama motor güzel grünüyo
    arkadaşım biniciysen giç düşünme al derim 2. el bulabilirsende kaçırma derim bende sonuçta 2. el aldım çok memnunum 1600 e aldım ararsan sende bulabilirsin kendine iyi bak.

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    bu makinelerin sele yüksekliğini bilen var mı? 1.65 boyundayım ve tecrübe namına sadece ehliyetim var acaba ben sürebilir miyim? Motoshow a kadar acele cevap almam lasııım

s e x t o n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc900
    Alıntı mkose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım biniciysen giç düşünme al derim 2. el bulabilirsende kaçırma derim bende sonuçta 2. el aldım çok memnunum 1600 e aldım ararsan sende bulabilirsin kendine iyi bak.
    aynen arkadaşım bu motoru bende çok tavsiye ediyorum bi arkadaşımda var dün şöyle bi baktım dedim bu gidiyomu :d sonra üstüne bindim gazı az açmamla ön dikildi gazı sonladığımda 130 daydık ben aslında yamaha xt 660cc yi düşünüyodum alıcaktım da hatta dün ona bindikten sonra fikrim değişti bana 1milyar 200 milyona veriyo büyük ihtimal alıcam saten oda senin gibi merdivenlerden inip çıkıyo :d

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konudaki Şu linkleri bir inceleyin lütfen:

http://ikiteker.org/modules.php?name...ewtopic&t=8409

http://www.motosiklet.net/forum/show...=12367&page=14

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=22914

http://www.motordelisi.com/ftopict-33601-.html

http://www.motordelisi.com/ftopict-32723-.html

böylece bu konuda yeterince bilgi toplayabilirsiniz sanırım...

165 cm boyla bir arkadaş rahatlıkla binmişti benim motora ama sahip olmak konusunda sanırım tekrar düşünmek lazım, çünkü çok yüksek kalıyor alet...
    bense ayaklarım yere değdiğinde hala dizlerim bükük kalıyor, yani bana CFR 450 X lazım ...
    --- SATILIK MAGELLAN EXPLORIST 300 GPS ---
    igilenenler için email: mdinc3000 yahoo.com

Motosikleti
    Arora KS150GY-3A
    arkadaşlar ben bunlardan birini almak istiyorum. ama 2.ellerine ancak gücüm yeter fiyatlarında haberi olan varmı

yzb bozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşlar Zealsun ve zonghsen aynı fabrika ürünüdür ve modelleride birebirdir nerdeyse Ama türkiyeye zonghsen fazla giremiyor zealsun ve zonghsen nin birebir olan modeli var 250 chopper ikiside aynı fabrika Amaaaa fabrikanın sahibi ismi zonghsen .Bu fabrikada honda suziki yamaha gibi Japonların bazı parçalarıda üretilmekte yani zealsun firması bu fabrikaya gidip taşeron olarak motor yaptırıyor.Yani benim gidip ıspanak (atıyorum) adında bir motor ismi çıkartıp ford otosan fabrikasına söyleyip yaptırmam gibi bişi zealsun nın tüm modelleri orjinalleri zonghsen dir.Zati Zealsun nın üzerinde bazı parçaları görürsünüz yazar zonghsen diye.

bkadri: fethiyede biri 2100 YTL ye satıyor motorunu ama sıfırı zaten 2.500 YTL

yzb bozo: zealsun fason değil bizzat zonshen firmasının tescilli markalarından biri.
    yani zongshen fabrikası bir ülkede daha çok motoru satılabilsin, daha çok firmaya distribitörlük verebilsin rekabet olsun fiyatlar düşsün böylece distribitörler daha çok motor satsın diye sürüyle marka tescil ettirmiş, onun motorlarını satmak isteyen hiç kimseyi geri çevirmiyorlar...amaç daha çok motor satabilmek...

Motosikleti
    asya200-gy
    arkadaşlar aranıza yeni katıldım.mayıs ayından bu yana asya200gy modelini kullanıyorum.motorumdan memnunum.bir sorunu yok fakat arkadaşım kaza yaptı ve yedek parça sorunum var.far kafası ve km saati eksik.asyamotor elinde olmadığını söylüyor.bunları nereden temin edebilirim bi bilginiz var mı?şimdiden teşekkürler...

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    wah wah geçmiş olsun buraq ...

bendede asya 200 gy2 var şuan 1600km de ve taş gibi. genellikle şehir içinde kullanıyorum arazi yüzü görmedi işe gidip gelirken sürüyorum. ayrıca şaşe numarasının olduğu etiket gibi zımbırtıısnda fabriqoen zohngsen gibi bişey yazıyo yani zohgsen üretimi ve bilindiği gibi zohngsen firması birçok japon motoru ve harley davidson gibi bir deve parça üreten çinin en büyük motosiklet fabrikasıdır..

gelelim benim canavara kırşehirden ankaraya gidip geldim 1 günde 455 km yol yaptım banamısın demedi onun haricinde günlük kullanımda da hiç sorun çıkartmadı alırken biraz çekinmiştim çin malı falan diye am nazar değmesin aslanlar gibi bi motor düşünenlere tavsiye ederim...
    Bacoman

Motosikleti
    asya200-gy
    Alıntı baco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wah wah geçmiş olsun buraq ...

bendede asya 200 gy2 var şuan 1600km de ve taş gibi. genellikle şehir içinde kullanıyorum arazi yüzü görmedi işe gidip gelirken sürüyorum. ayrıca şaşe numarasının olduğu etiket gibi zımbırtıısnda fabriqoen zohngsen gibi bişey yazıyo yani zohgsen üretimi ve bilindiği gibi zohngsen firması birçok japon motoru ve harley davidson gibi bir deve parça üreten çinin en büyük motosiklet fabrikasıdır..

gelelim benim canavara kırşehirden ankaraya gidip geldim 1 günde 455 km yol yaptım banamısın demedi onun haricinde günlük kullanımda da hiç sorun çıkartmadı alırken biraz çekinmiştim çin malı falan diye am nazar değmesin aslanlar gibi bi motor düşünenlere tavsiye ederim...
    benimki 6000i devirdi maşallahı var.sorun yok allaha şükür.fakat işte yedek parça yönünden sıkıntılıyım.km saati ve far kafasını bulursam tamam olacak.

bi de reklam yapıyordu asya motor yedek parça bol diye...
    neyse sen önce tüketici hakları ile ilgilenen insanları bul senin şehirde (belediyeye sorabilirsin sanırım) sonra resmi olarak başvur, bak nasıl getiriyorlar...

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    benim duydugum asya yeni bi yedek parça deposu açıyomuş hatta açmış olması lazım... ??
    Bacoman

eskisini bir doldursunlar da...

Motosikleti
    asya200-gy
    şimdilik asyamotorun yedek parçalarından vazgeçtim.zealsun yada zongshenin parçalarını araştırıyorum.tek umudum onlar.çünkü parçalar uyuyor.

polen de hepsi var bildiğim kadarıyla onlara telefon et sor...
    www.polen-tr.com

spormotosiklet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mkose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım verdiin bilgi için şimdiden teşekür ederim parça sorunu yık demekle her tür parçadan basediyorsun deyilmi mesela piston veya vites dişlilerinden herhangi birini bulabilirmiyim
    evet hepsini bulabalirsin... www.mototurka.com.tr internet sitesi burdan servis ve bayilerine ulaşabilirsiniz....
    MOTOSİKLETTE DOĞUNUN YÜKSELEN SESİ:bounce:

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    mersin de zhongshen 200GY-A var. çok memnun ama işleri dolayısıyla artık binemiyor ve satmayı düşünüyor. 1800 ytl
    istersen sana arkadaşın telini verebilirim.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

yzb bozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı userneym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bkadri: fethiyede biri 2100 YTL ye satıyor motorunu ama sıfırı zaten 2.500 YTL

yzb bozo: zealsun fason değil bizzat zonshen firmasının tescilli markalarından biri.
    yani zongshen fabrikası bir ülkede daha çok motoru satılabilsin, daha çok firmaya distribitörlük verebilsin rekabet olsun fiyatlar düşsün böylece distribitörler daha çok motor satsın diye sürüyle marka tescil ettirmiş, onun motorlarını satmak isteyen hiç kimseyi geri çevirmiyorlar...amaç daha çok motor satabilmek...
    Valla hocam ben polen ticaretin yalancısıyım.ama bunu önceden de honda dan arkadaşlardan da duydum dediğin doğru olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler