Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

seyhan 125 c ye egzos degisimi??

Motovento
    REKLAM ALANI
    crazy_dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    seyhan 125-artık yokk :(( ama yesyeni bi tane alıcamm :)
    Abiler bende kanuni seyhan 125 c vardı. Arkadasa sattım.Sesinden hosnut degil.Bagıran,guzel ses cıkaran bi egzoz taktırmak istiyor ve izmirde oturuyor böyle 1 egzoz varmıdır?(125 likler icin), varsa da maliyeti ne kadar olur die soruyorum, simdiden cevaplarınız icin tesekkurler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Hoşgeldin aramıza.... siteyi bir dolaş egzost'la ilgili yanlış hatırlamıyorsam konular vardı.
    [color=blue]Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....![/color]
    [color=red]0Rh+[/color]

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Vallahi Bende Kullandım Yapılacak En Güzel Şey 10Luk Çivi İle Egzost'un Arkasına 20 Adet Delik Açmak.(CİTTİYİM)Gayet Güsel Ses Veriyor.Ancak Belli Bir Zaman Sonra Sıkılıyor İnsan Ama Denesin.Sıkılırsa Oksijen Kaynağı İle Delikler Kapatılabilir.Yanlız Deldikten Ve Kapadıktan Sonra Siyah Boya Sıkın Ki Paslanmasın!!!

SAYGILARIMLA
    ilkan TEK
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

Motosikleti
    Abi arkadas daha cok performans egzozu istiyomus bu arada soyledim civi meselesini bi denicek... Tanıdıgınız usta warsa izmirde yazarsanız sewinirim.. .bu arada ilkan tek abi dediin olayın (delmenin) motora 1 zararı olur mu die soruyor arkadas.. .ahmet inci

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Herhangi Bir Zararı Yok Tek Zarar Fazla Ses Çıkarması...
    Ayrıca O Tipteki Motorlarda Performanns Egzostu Yok.Valla Olsada Pek İşe Yaramas.Çünkü Belli Gücü Onun Üstüne Çıkması Biras Zararlı Olabilir...OK

SAYGILARIMLA
    ilkan TEK
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    fazla ses çıksa ne olcak 125cc den. gerçekten toplumda sevmiyor bu tarz şeyleri.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    fazla ses çıksa ne olcak 125cc den
    Arkadasım biz burda bildiklerimizi paylasıyoruz.Bos konusmuyoruz.Sen 125 cc ligi kücümsemissin,sonucta 1 yerden baslamak gerekli ve ben de 125 likle basladım herkes gibi ne yani sen direk 1000 cc lik motorlamı basladın,kaldıki su an 1100 xx de alabilirim ama er-5 alıyorum neden?cünkü yavas yavas yükseltmek gerektigine inanıyorum ve cogu kiside bnm gibi dusunuyodur ve yapıyodurda.Ama senin dedigini gordum ve sırf sen ve senin gibi dusunenlerin inadına cbr 1100xx alıcam yakında resmklerini koyarım zaten buraya.
    İlkan tek cevapların icin saol herkese iyi günler..

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bende de küçük motor var zaten ama 125cc den ses çıkartmaya çalışırsan sadece etraftakileri rahatsız edersiniz. toplumda zaten bazı insanlar motorculardan rahatsız oluyolar. biz de bunlara motoru sevdirmeye çalışırken garip sesler çıkartmak bizim çabalarımızı negatif yönde etkilemektedir.
    ben bunu yaşadımki ona göre konuşuyorum. arkadaşlarımın motorundan çıkan bağıran ve etrafı rahatsız eden sesler yüzünden bana da garip bakıyorlar. lütfen bunları yaparken tüm motorcuları düşünün. sizin yapacağınız bi hareket yüm motorculara mal edilebilir.
    bu arada senin ve tüm motorcuların gerçekten istediği motoru almasını isterim. eksoz değişimi delerek filan motorada çevreyede zarar verir bence.
    lütfen sokakta gördüğümüz ve bizi bile motordan soğutan bağıran eksozculardan olmayın.

Motosikleti
    Alıntı crazy_dragger adlı üyeden alıntı
    Abiler bende kanuni seyhan 125 c vardı. Arkadasa sattım.Sesinden hosnut degil.Bagıran,guzel ses cıkaran bi egzoz taktırmak istiyor ve izmirde oturuyor böyle 1 egzoz varmıdır?(125 likler icin), varsa da maliyeti ne kadar olur die soruyorum, simdiden cevaplarınız icin tesekkurler...
    YLMZZZ arkadasım bak yukarıda ne yazıyor?
    Egzost takmayı ben istemiyorum,sattıgım ark. istiyor.Ayrıca bende motosikleti old. gibi orjinal halinde kullanma taraftarıyım ve öyle de yaptım. Arkadasımın bu kadar basit bi sorusunu bu kadar carpıtmana gerek var mı? Bence yok. Olayı fazla abartıyorsun.Sonucta kimsenin secimi bizi etkilemez kaldı ki; cevreyi rhatsız edicek seviyede bir ses istemiyor arkadas, sadece motorun sesinin daha tatmin edici olması mümkün mü diye ve performans icin bir egzost war mıdır diye sormustu..
    Her neyse...Olayı uzatmaya gerek yok sanırım...

Bu arada yazları izmirdeyim demissin war mı tanıdıgın bi usta izmirde(arkadas icin )

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    tamam sorun yok
    kendim bu tarz şeyler yapmam başkasına da karşı çıkarım genel de.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler