Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBF 150 için Koruma Demiri

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBF 150 için bir süredir motor koruma demiri düşünüyorduk sonunda taktırmaya karar verdik ve montajını yaptırdık.Montaj bitimi motosikleti ve koruma demirinin bağlantı noktalarını incelediğimde kafamdaki soru işaretleri iyice arttı açıkçası içimizede pek sinmedi.Tüm bağlantı ve civataları kendim tekrar torkladım işçilik oldukça iyi paslanmaz kilitli somun ve civata kullandılar çift kat korozyona dayanıklı sprey boya uyguladılar..Ancak resimlerden görülebileceği gibi bağlantı direk motor ve şaseye yapılıyor...Kaza anında demirin alacağı darbe motora ve belkide en kritik nokta şaseye yansıyacaktır...
    Özellikle CBF 150 için motor koruma demiri kullanan arkadaşların yorumlarını merakla bekliyorum.Satın aldığımız yer kuryelerin ürüne çok rağbet ettiğini ısrarla belirtiyor ..Kaş yaparken göz çıkarmayalım kavramı zihnimde belirmeye başladı...Açıkçası sökmeyi düşünüyoruz ancak kullanıcı arkadaşlarımın düşünceleri kararımda etkili olacaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    koruma demiri tasarımını incelemediniz galiba kaza anında katlanıyor motorun yan kısımlarını koruyorsaten o kadar şiddetli kaza yapılırsa şase falan kalmaz saten koruma demiri ufak kazalar için motor yan yatarsa ayaktan düşerse vites kolu fren kolunun zedelenmesini engelliyor ayrıca bide ön koruma demiri alırsın daha bi enduro durur yanlara da 2 led sis farı öne bi zenon h4 tipi bitti başka bişi yapmana gerek yok eğer dersenki az daha görsele öenm veriyorum rüzgarlığa air brush dan güzel bi resim yaptırırsın abartısız, elcikleri honda yaparsın, arka dişliyi 38 ön dişliyi 15 lik yaparsın 150 yi görürsün bayır aşağı tabiki
    Honda CBF 150 ((2007 2008 (siyah) 2011)) ve CBR 125 R HRC ((2011)) CBF 150 (((2011 Gümüş))).... Asya Motor Elegant 150 (170cc) Kırmızı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)