Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Devir göstergesi bağlantısı Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORSIKLET-MODIFIYE-DOGA
    Arkadaslar merhaba ASYA 200 cross motorumun komple göstergesını değiştirdim fakat devir saatını baglayamıyorum. Gösterge zealsun zs 125 in. Resim ekte mevcut kablosunu bujı kablasunun ustune sardım olmadı. Bobın ucuna takdım olmadı acaba nereye baglamalıyım olan arkadaslar varsa bılgı verebılırse sevınırımç Devır saatı kablosu sarı sıyah olan. Herseyı calıstırdım devırı bulamadım baglantısı. Acaba akuye dırekmı baglasam sarjdan voltdanmı olcuyor devırı. Lutfen olan arkadas varsa bu gostergeden bılgılendırırse sevınırım.

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/13/1014.jpg

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORSIKLET-MODIFIYE-DOGA
    guncel arkadaslar 3 tane kablo var yesil siyah sarısıyah yeşili şasi kesın siyah direk elektrik ama sarısiyahı ateşlemeye takdım tepki vermedi. Baska nereye takılabılır.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    artı ucu kontak açıldığında elektirk almalı.şase zaten belli.okuyucu kabloyu ateşleme bobinine yani buji kablosunun çıktığı bobinde iki ince kablo girişi olur.onlardan birine bağla,olmadı öbürüne bağla.eğer uçlarda neyin ne olduğu belliyse devir saati bu şekil çalışır.çalışmıyorsa arızalıdır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler