Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aerox Beyin..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamah aerox 100
    Arkadaslar motoru aldıgımda uzerınde çin malı beyın takılıymıs mtor duzensız calısınca beyının orjınal olmadıgını farkettık forumdada avas ve beyın hakkında ne kdr konu actımsada kımseden bır fıkır almadım
    Neyse mtor rektefıye oldu baska bır beyınle avas verıldı ama avans kayık olmus asırı hararetten sardı sılındr snra tekrar rektefıye yapıldı bu sfer bws 100 beynı taktık (neden orjınalını takmıyorsun dıyebılırsınız orjınal beyın var evt ama benım kablo tesısatım cok kurcalanmıs olmuyor) motor bws beyın ıle sorunsuz calıstı ancak rolantıde tan tan sayması grekırken yuksek rolantı gbı calısıor neden olabılır veya bu beyın uyum saglarmı bılgısı olan herkesden yardım beklıyorum tesekkurler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    normal sartlarda olması lazım ıkısıde 2 zamanlı ama soyle soyleyeyım
    her beynın atesleme zamanları farklıdır ama bu zamanlamalar mılısanıyelıktır onu en ıyı tamırcı bıle ayarlayamaz
    bence beyıne gıden kabloları komple degıstır ve orıjınal beyın al yoksa motor yıne anormal calısıp kısa zamanda yatak sarar
    bazen tamırcılerde cıkma elektrık tesısatı bulunuyor yada sıfır tesısat al baska bır yolu yok

800cc tek silindir japon motosiklete, 20 liralık mondial beyni takıldığını gördüm ve biniyor vatandaş uzun zamandır. Biri bunu açıklasın, nasıl oluyor bu iş

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı aerox_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motoru aldıgımda uzerınde çin malı beyın takılıymıs mtor duzensız calısınca beyının orjınal olmadıgını farkettık forumdada avas ve beyın hakkında ne kdr konu actımsada kımseden bır fıkır almadım
    Neyse mtor rektefıye oldu baska bır beyınle avas verıldı ama avans kayık olmus asırı hararetten sardı sılındr snra tekrar rektefıye yapıldı bu sfer bws 100 beynı taktık (neden orjınalını takmıyorsun dıyebılırsınız orjınal beyın var evt ama benım kablo tesısatım cok kurcalanmıs olmuyor) motor bws beyın ıle sorunsuz calıstı ancak rolantıde tan tan sayması grekırken yuksek rolantı gbı calısıor neden olabılır veya bu beyın uyum saglarmı bılgısı olan herkesden yardım beklıyorum tesekkurler..
    Avans ayarından yapıyordur avans ayarı yüksekse yüksek devir çalısır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:43 ----------

Alıntı tuyra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    800cc tek silindir japon motosiklete, 20 liralık mondial beyni takıldığını gördüm ve biniyor vatandaş uzun zamandır. Biri bunu açıklasın, nasıl oluyor bu iş
    Çok sürmez takarak olmadık bir yerde kalır 800cc nin bobini CDİ birmi benzinin yarısı yanar yarısı dışa gider ama söyle bir olay var içini açıp parçalarını değiştirdilerse farklı olmuştur
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sürmez takarak olmadık bir yerde kalır 800cc nin bobini CDİ birmi benzinin yarısı yanar yarısı dışa gider ama söyle bir olay var içini açıp parçalarını değiştirdilerse farklı olmuştur
    CDI parçalarını değiştirmeleri mümkün değil. Motosiklette parça,tesisat değişimiyle vs. uydurulabilir mi? Motosiklette normal bir kullanıcının anlayabileceği hiç bir fark yok performans ve yakıt olarak.

erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    cın malı uyduruk bır bobın ve CDI ıle kalıtelı bır bobın ve CDI arasında bıle aynı markanın olsa bıle fark var
    aerox un normal CDI nın yanı sıra performans CDI sı da var bu cdı atesleme avans ayarını mslık ayarlama ıle daha ıyı yanma ve performan sunuyor tabıkı perormans atesleme bobını ıle beraber

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler