Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bws yardım. dumanlar çıktı ön fren boşaldı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bugun bws ye activanın sinyal flaşörünü taktım ama takmaz olaydım arka sinyaller bağlı değilmiş kablolar da bir birine değiyormuş ışıklarda dururken sinyal verdim ve motorun önü dumanlar içinde kaldı . sağa çektim yere bi parça düştü flaşör kömür olmuş ama ön fren boşaldı sem sert fren çok hafif ve tutmuyor acaba ne oldu ? fren kablosu metal değil mi ? acaba yanıp hidrolik mi boşaldı dicem ama hidrolik seviyesi aynı ön fren neden gevşedi ve tutmuyor
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ön fren; kapalı devre motordan bağımsız hidrolik sistem. Hayret bir olay. Fren hortumuna fiziksel bir zarar gelmedikçe boşalmaması gerekir.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    flaşör yanmış fren hortumunu eritmiş hidrolikte aşağı akıyor tabi olay bu dandik flaşör kullanmak biraz tuzluya maloldu
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    flaşör yanmış fren hortumunu eritmiş hidrolikte aşağı akıyor tabi olay bu dandik flaşör kullanmak biraz tuzluya maloldu
    flasorden kaynaklanmıyor.bu ısler bıraz tecrube ve dikkat isi
    nede olsa motosıklet ıkı teker cok ozen gostermek lazım
    kısa devreden motoru bıle yakabılırdınız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler