Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bakırköy civarı işini bilen usta arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125zn
    Merhabar arkadaşlar, çin malı scooter ımın bakımını yaptırmak istiyorum, işin teknik olayından pek anlamadığım için daha önce gittiğim yerlerde çok kazık yedim. Ataköy / Bakırköy civarı işini bilen, dürüst bir usta arıyorum yardımcı olabilen varsa sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    öncelikle hoş geldin bakırköy civarında bildiğim yok ama istersen ustaların kralını seninle tanıştırabilirim nerden ustaların kralı oluyor diye bir soru gelebilir şöle açıklıyayım ümraniye civarında bir motosiklet ustası var her motora bakıyo tamirini yapıyo ama kendi motorunu tamir etmektense rafet ustama getiriyo burdan anla artık nasıl bir usta olduğunu 3 yıldan bu yana tanırım motor yağını bile kendim deiştirmem istersen tanıştırırım yeri karşıda onu sölimde sonradan yanlış anlamalara meal vermesin

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    avcılar da var sağlam bi ustam istersen iletişime geçebilirsin 694 39 91
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

oguzhan1245 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 150 t-1
    arkadaşım merhaba bende bakırköyde oturuyorum seni zeytinburnunda mert motosiklet var
    ona git bence mondial servisi bak adresinide verim
    MERT MOTORLU ARAÇLAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
    ÇIRPICI MAH. PROF. TURAN GÜNEŞ CAD. NO: 137 ZEYTİNBURNU / İSTANBUL
    Tel : 0 212 510 55 29 - 0 212 547 22 92
    Fax : 0 212 679 92 88 (ADNAN ŞENSES PETROLU VARYA ORDAN SOLA DÖN DÜZ GİT SOL TARAFDA)hadi kolay gelsin

Motosikleti
    Rhon LH150
    Bakırköyde Motocan var benim eski çalıştığım yer incirli caddesinde akbankın 2-3 sokak yukarısında kamil koç yazanesi var hemen onun orda telefon numarası 0212 583 92 33 batuhan ın selamı var dersiniz gittiğinizde
    Her Zaman Hayatı Çeyrek Mil Yaşarım

Motosikleti
    125zn
    Öncelikle hepinize teker teker teşekkür ediyorum, bir kaç haftadır aradığım bilgileri gayet iyi bir şekilde buradan buldum sayenizde. Benim önceden gittiğim yerde mondial servisiydi ama ustalar hep konfeksiyondan yada başka işlerden kalkıp çin piyasasının patlamasıyla bayilik alan kişilerdi, motora özensiz bakım yapıp bir iki birşey sorunca bişey olmazlarla, sen kafana takmalarla geçiştirip bilgilendirmiyorlardı ve güzelce de paralarını alıyorlardı. Kendi gittiğim Mondial bayisinde pek ustalık göremedim. Verdiğiniz adresler ve telefonlar için ayrıca teşekkür ederim sonunda güvenebileceğim ve sizler tarafından onaylanmış bir kaç servisim oldu. En kısa zamanda irtibata geçip motoru götürücem kısmetse.

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı a872 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hepinize teker teker teşekkür ediyorum, bir kaç haftadır aradığım bilgileri gayet iyi bir şekilde buradan buldum sayenizde. Benim önceden gittiğim yerde mondial servisiydi ama ustalar hep konfeksiyondan yada başka işlerden kalkıp çin piyasasının patlamasıyla bayilik alan kişilerdi, motora özensiz bakım yapıp bir iki birşey sorunca bişey olmazlarla, sen kafana takmalarla geçiştirip bilgilendirmiyorlardı ve güzelce de paralarını alıyorlardı. Kendi gittiğim Mondial bayisinde pek ustalık göremedim. Verdiğiniz adresler ve telefonlar için ayrıca teşekkür ederim sonunda güvenebileceğim ve sizler tarafından onaylanmış bir kaç servisim oldu. En kısa zamanda irtibata geçip motoru götürücem kısmetse.
    merhaba dostum bende de 125 zn var 2000 bakımı geliyor az kaldı motorun kaç km de birde diğer bakımlarındaki işlemlerin fiyatları vs neler olmuştu? şimdiden teşekkürler
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor)

Motosikleti
    125zn
    Benimkisi 5000 küsür km de şu anda, 2000 bakımında bi yağ değişimiyle rutin kontroller olmuştu sanırım 50-100 lira arası bi paraydı yanlış hatırlamıyosam, belki daha bile az olaiblir.

Bakırköy Motocan için google aramada hoş olmayan yorum okudum. Yapılan yorum, en azından doğrulanabilir kanıtlara sahip. Yerin sahiplerinin de cevap hakkı olması lazım tabii ki. Karar sizin.

Hala Motor kullanıyorsan
    Osmaniye Mahallesi, Fildamı Sokağı No:28, 34146 Bakırköy/İstanbul
    0212 5424371
    Ömer Usta bütün sıkıntını giderir

aga anlamıyorsan öğrenmeye bak. Hiç anlamıyorsan da daha az belli et. Adamlar anlarsa işin var. Ben sırf ellerine düşmemek için her şeyini kendim yapıyorum. O kadar ki tek başıma sökemiycem tamiri zor yedek parças zor bulunan motorladan uzak duruyorum.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7 sene... cirak olarak baslasan meslege usta olursun buzamana kadar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler