Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

slm yamaha fazer konjektör arızası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha fz6 Fazer
    selam arkadaşlar benim pazartesinden bu yana günü konjektör arızasından dolayı motor aküyü şarj etmiyor ve netten buldugum tüm parcacıları aradım ama bir türlü konjektörü bulamadım ve yurt dısından sipariş verilmesi gerekiyormuş buda en az 20 gün en cok 40 gün diyorlar yani en az bir ay motorumu kullanamıcam arkadaşlar lütfen bu parcayı bana bulmamda yardımcı olabilirmisiniz....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    istanbul için iki adres vereyim sana birisi zeytinburnunda karizma motor diğeri bahçelievlerde motomarketim fatih kılıçlı mutlaka birisinde vardır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 ----------

bu arada konjektörler bozulabilir normaldir ama tesisatında konjektörü bozan bir durum varmı diye kontrol ettir yenisini takmadan değilde üçüncü konjektörü aramak zorunda kalabilirsin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:48 ----------

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Yamah...item2ea7e63a44

yanılmıyorsam bu parça ebay da 150 usd epey pahalıymış
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    Yamaha fz6 Fazer
    ilgin icin cok tesekkürler parca fiyatı 150 tl ama parca yok işin kötüsü 1 ay kadar beklemem gerekiyor.
    birde götürdügüm usta akünün bozuk oldugunu ve konjektörün bu yüzde arızalandıgını söyledi gerci bu durum bana cok mantıklı gelmedi...

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    pardon yanlış link vermişim 50 usd senin parça bu

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/36N-0...item2302d7b156

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    bence mutlaka başka marka yada modelde buna uyan konjektör vardır.yoksa sadece bu model için özel konjektör üretildiğine inanmıyorum.değerlerini ve uçlarını bilen elektronikten anlayan biri bunu çözer.geçen hafta fzr 1000 yamaha ma km telini çin mallarının birinden uydurdum.birebir aynı oldu.

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    evet konjektörün ürettiği akıma bakmak gerek mevcut konjektöredeki çıkışlar bulunana takılarak olay çözülebilir usta işte kardeşim bunu yapacak ama nerde ist da al yeniyi ben de takarım ne güzel ustalık ohhh

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ben de ustayım

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    ben de kendi motorumun ustasıyım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:15 ----------

al sana bir konjektör daha

http://www.sahibinden.com/yamaha_fz6...XQQdisplayitem

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Hemen bulduğunu alma yani birçok model birçok motora olur sadece çıkışlarına dikkat et hepsi bu biz arkadaşın honda cbr 600 motoruna 15 liralık çin motorlarına takılan konjektör taktık ama bağlıyan arkadaş elektrikten çok iyi anlıyor,orjinalinin fiyatını duyma istersen sonuçta mutlaka uyan bulunur iyi araştır.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    Yamaha fz6 Fazer
    cok tsk barok motomarkette buldum yarın gidip alıcam sıfır diyor ama resimlerden pekde yeni gibi durmuyor diger tüm arkadaslarında ilğisine tesekkürler

http://www.sahibinden.com/yamaha_fz6...XQQdisplayitem de bu fiyatı 180 tl imiş
    peki e baydan sipariş veren varmı aranızda ordan kac günde geliyor parcalar ve gümrükdenmi teslim alınıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler