Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar benyeni bir motor aldım kalkışlarda ani gaz verince motor boguluyor servise götürdüm normaldir dediler ben inanmadım bukonu hakında bilgi itiyorum teşekürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yazdigin bilgiler cok acikliyici. Marka model hepsi belirtilmis.Dur ben bir Turk kahvesi icip senin falina bakiyim , motorunun sorununu soylecem birazdan. Yada beni kahve masrafindan kurtarmak icin daha detayli bilgi ver
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdigin bilgiler cok acikliyici. Marka model hepsi belirtilmis.Dur ben bir Turk kahvesi icip senin falina bakiyim , motorunun sorununu soylecem birazdan. Yada beni kahve masrafindan kurtarmak icin daha detayli bilgi ver
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motorun içine cin girmiştir, ben hallederim.

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun içine cin girmiştir, ben hallederim.
    yok bence ÇİN girmiştir
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    motor ne olursa olsun su motoruna tekerlek de taksan kalkışda boğulması normal olmaz oluyorsa birşeylerde yanlışlık vardır mudehale gerekiyordur servis sanırım senin motorların üretimden böyle çıktığını söylüyor marka model verirsen diğer aynı motosikleti kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır

Geçenlerde bir arkadaş da uygun bir motosiklet buldum alsam ne olur diye bir topic açmıştı kayboldu gitti alacağı motorun marka modelini söylemeden
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Kusura bakmayın arkadaşlar markayazmamışım kymco agility 125 motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler