Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rizoma Replica Elcik

Motovento
    REKLAM ALANI
    .Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    2007 model kanuni hussara sahibim 1450 km de .

Rizoma replicası(Çakması) elcik ve topuzlardan alacağım bunlar benim scooterıma uyar mı?

Hepsi standart mı yoksa belli boyut secenekleri var mı ?

Baştan söyleyeyim;
    o motora değmez ne gerek var orjinaliyle kullan ..
    kro musun?
    Onu takınca180 mi basacak gibi sorular sormayın

Ailem şimdilik bu motora izin verdiği için bunun üstünde ufak tefek sade değişikliklerde bulunacağım şimdiden cevap verenlere teşekkür ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:07 ----------

Günceldir
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    uyumlu olur ama elini ağrıtır orjinalleri bile rahat değil sadece görüntü zaten onlar ama rahatsız
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uyumlu olur ama elini ağrıtır orjinalleri bile rahat değil sadece görüntü zaten onlar ama rahatsız
    Eldivenle kullandığımdan pek sorun olmaz diye düşünüyorum Tek merakım standartmı hepsi, dükkana gidip elciği direk boyut bişey belirmeden alabilirmiyim?
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    boyu belki 1-2 cm uzun olabilir ama zaten topuzda takcaksan sorun olmaz ama yapısından dolayı rahat değil ben venom deri eldivenle kullandım hemde orjinal rizoma ama rahat değildi avuç içlerini ağrıtıyodu

Motosikleti
    Yamaha MT25
    boyu belki 1-2 cm uzun olabilir ama zaten topuzda takcaksan sorun olmaz ama yapısından dolayı rahat değil ben venom deri eldivenle kullandım hemde orjinal rizoma ama rahat değildi avuç içlerini ağrıtıyodu
    Bahsettiğin ağrı uzun yolda oluyor di mi?

Motosikleti
    30-40 dakka kullanınca oluyodu bende ışıklarda vitesi boşa alıp ellerimi ovuyodum eldiven üstüden :D

Motosikleti
    Yamaha MT25
    30-40 dakka kullanınca oluyodu bende ışıklarda vitesi boşa alıp ellerimi ovuyodum eldiven üstüden :D
    Şimdilik acemi olduğumdan kısa mesafelerde kullanıyorum bi kaç kere kullandım hiç durmadn 40 dk falan , napalım daha acemiyim

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdilik acemi olduğumdan kısa mesafelerde kullanıyorum bi kaç kere kullandım hiç durmadn 40 dk falan , napalım daha acemiyim
    kullanma mehmet kullanma abi nasihatı olsun bak bizler gördük nusubetleri sana yapma diyoruz acı acı girer valla ehliyetini almadan kullanma
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanma mehmet kullanma abi nasihatı olsun bak bizler gördük nusubetleri sana yapma diyoruz acı acı girer valla ehliyetini almadan kullanma
    Haklısın abi , zaten o 40 dakkada alt yollarda boş yerlerde gecti ama yapmam bidaha şunun şurasında 7-8 ayım kaldı yakmak istemiyorum kendimi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler