Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

mz yedek parça lazımmm

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    99 Model TiTaN satıldı:( 2000 SeYHaN 301 pert offf
    öncelikle herkese selamlar. ben en yakışıklısından yaptığım bi kazadan sonra dağıttığım mz imin bazı parçalarının çıkmalarını temin etmeye çalışıyorum bi aydan beri. bazısını buldum ama hala eksiğim var. km göstergemi kırdım ön jant çemberinde ufak bi çatlama ve biraz yamukluk var. gidon borusunu alttan çatlattım. hmm sanırım o kadar))

şimdi bana bu parçaların çıkması lazım. elinde olan arkadaşlar veya elinde bu parçalar bulunan bi arkadaşla beni irtibata geçirebilecek arkadaşlardan yardım istiyorum. motoru çekmişken bi de karbüratörün gaz pistonunu veya fiyatı işime gelirse çıkma iyi bi karbüratör de değiştireyim diyorum ihtiyaç listemi bi daha yaziyim
    1-km göstergesi
    2-ön jant
    3-gidon borusu
    4-ön düzen
    5-varsa karbüratör yoksa gaz pistonu
    6-egzoz

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar
    na sar et méne o'lura, ya ris se nind é ol urr:P

titan arıyooommmmm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok mu yardım edecek kimse???

titan arıyooommmmm

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    gardaşım yanlış anlamada bu parçaları alana kadar yeni bir MZ al daha iiyi benm fikrim.10 yıldır MZ kullanıyorum ben,sağlam kaza yaptım diyorsun kesin şasede eğilmiştir.

burak2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz motorcu :)
    Alıntı ghost.rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese selamlar. ben en yakışıklısından yaptığım bi kazadan sonra dağıttığım mz imin bazı parçalarının çıkmalarını temin etmeye çalışıyorum bi aydan beri. bazısını buldum ama hala eksiğim var. km göstergemi kırdım ön jant çemberinde ufak bi çatlama ve biraz yamukluk var. gidon borusunu alttan çatlattım. hmm sanırım o kadar))

şimdi bana bu parçaların çıkması lazım. elinde olan arkadaşlar veya elinde bu parçalar bulunan bi arkadaşla beni irtibata geçirebilecek arkadaşlardan yardım istiyorum. motoru çekmişken bi de karbüratörün gaz pistonunu veya fiyatı işime gelirse çıkma iyi bi karbüratör de değiştireyim diyorum ihtiyaç listemi bi daha yaziyim
    1-km göstergesi
    2-ön jant
    3-gidon borusu
    4-ön düzen
    6-egzoz

s.a üstad elimde mz ön cant var lastiği ile birlikte diskli .
    basmayı değil durmayı düşünüyorsan eğer, anlaki gerçek motorcusun he bide her bindiğinde heyecanlanmıyorsan eğer eksik bişeyler var be dostum....

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    öncelikle herkese selamlar. Ben en yakışıklısından yaptığım bi kazadan sonra dağıttığım mz imin bazı parçalarının çıkmalarını temin etmeye çalışıyorum bi aydan beri. Bazısını buldum ama hala eksiğim var. Km göstergemi kırdım ön jant çemberinde ufak bi çatlama ve biraz yamukluk var. Gidon borusunu alttan çatlattım. Hmm sanırım o kadar))

şimdi bana bu parçaların çıkması lazım. Elinde olan arkadaşlar veya elinde bu parçalar bulunan bi arkadaşla beni irtibata geçirebilecek arkadaşlardan yardım istiyorum. Motoru çekmişken bi de karbüratörün gaz pistonunu veya fiyatı işime gelirse çıkma iyi bi karbüratör de değiştireyim diyorum ihtiyaç listemi bi daha yaziyim
    1-km göstergesi
    2-ön jant
    3-gidon borusu
    4-ön düzen
    6-egzoz

yesılyurt motor
    topselvı cad.no:9 kartal ıstanbul
    216 3531461

Motosikleti
    Alıntı patron_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gardaşım yanlış anlamada bu parçaları alana kadar yeni bir MZ al daha iiyi benm fikrim.10 yıldır MZ kullanıyorum ben,sağlam kaza yaptım diyorsun kesin şasede eğilmiştir.
    yok abim benim şasede bişey yok özellikle ona dikkat ettiydim zaten. virajda gaza biraz fazla yüklendim motor süründü ben kaldım kaza bu yani. jantta önceden de bişeyler vardı da hazır sanırım kaldırıma çarpınca çatlak daha bi açılmış. valla motorumu çekişi için satmak istemiom abi ya benzini kısık halde bile gaza yüklenmenle önü dikleniyo. bu yüzden satmak istemiom abi ya yoksa sen de haklısın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:09 ----------

Alıntı burak2003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a üstad elimde mz ön cant var lastiği ile birlikte diskli .
    gerçekten mi? vay Allah razı olsun ya. çelik jant dimi abi????

titan arıyooommmmm

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan

1-km göstergesi
    2-ön jant
    3-gidon borusu
    4-ön düzen
    6-egzoz

MSN e ekle beni konuşalım. Ne lazımsa
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yesılyurt motor
    topselvı cad.no:9 kartal ıstanbul
    216 3531461
    abi inşallah jantı buldum da bu yeşilyurt motorda çıkma parça bulur muyum kine?

yardımlarınız ve önerileriniz için hepinize çok teşekkür ederim abiler...

titan arıyooommmmm

Motosikleti
    Dostum 0 yada çıkma parça talebin için beni MSN e ekle konuşalım. Elimde bayağı MZ parçası var
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    çok teşekkür ederim baba hemen ekliyorum

titan arıyooommmmm

Motosikleti
    YaMaHa YBR CuSToM
    Arkadaşım hurdacılara yhada trafigin otoparklarına bak toplanan bi dünya motorsiklet var illa içlerinde mz vardır garanti bizim arkadaşın başına gelmişti gittik trafigin otoparkına ordan her parçasını aldık ama bekçiye bi rica et olmadı 1 paket parlament al adamcaza sevindir ztn sök al hepsini dicek biz öle yaptık karlı çıktık şansını dene bence

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    çıkma parça arayanlar motosiklet hırsızlığını arttırıyor.

Motosikleti
    Alıntı speirs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkma parça arayanlar motosiklet hırsızlığını arttırıyor.
    Herkesi potansiyel hırsızlıkla itham etmeyelim lütfen. Bu motorun birçok parçası hala ithal ediliyor. Fabrikasında mevcut.Yan sanayisi de bol. Ayrıca hurda motor alırken sahibinden hurda belgesi ile alım yapıyoruz biz. Dolayısıyla herhangi sıkıntı olmuyor.

Motosikleti
    MZ 251
    bana mz filtre kazanı lazım fiyatı nedir sıfır olsun ama 2, el olmasın.

Motosikleti
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum 0 yada çıkma parça talebin için beni MSN e ekle konuşalım. Elimde bayağı MZ parçası var
    usta biliyon um janttaki çatlak yolda giderken biren yarılıverdi hop bi kaza daha...

mecbur kaldım motoru sattım onca parça ayarlamıştım hepsi iptal oldu anlayacağın:(((

şimdi yine ufak bi motor arayışı içindeyim tek favorim titan...

bu arada elimde fazla mz çıkma yağ pompası var ihtiyacı olan bana ulaşabilir

titan arıyooommmmm

Motosikleti
    98-minsk 125 e
    gecmiş olsun arkadasım. bursada motor ticareti bie arkadasım var.onunla bir görüş derim. ismi aliosman - tel - 0 505 346 57 64. selamımı söyle. ismim .rehaizmir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:54 ----------

merhaba arkadasım.bursa da bu tip motorların ticaretini yapan bir arkadasım var. sana telini vereyim görüş. tel-0 505 3465764. ali osman

oguzhan1245 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 150 t-1
    MotoCarizma Bütün motosiklet markaların yedek parçalarının satışı yapılmaktadır iletişim: 0252 382 06 88 fax : 0 252 382 53 50 E-mail : motocarizma@hotmail.com
    arkadaşım hepsi var yıldırya abi bizim arkadaş hep burdan alışveriş yapar hepside vardır gennelikle

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesi potansiyel hırsızlıkla itham etmeyelim lütfen. Bu motorun birçok parçası hala ithal ediliyor. Fabrikasında mevcut.Yan sanayisi de bol. Ayrıca hurda motor alırken sahibinden hurda belgesi ile alım yapıyoruz biz. Dolayısıyla herhangi sıkıntı olmuyor.
    Ben kimseyi hırsızlıkla suçlamıyorum. Sen üstüne alındıysan ben ne yapayım. Birileri ucuza çıkma parça arıyor, diğerleride bu talebi karşılamak için insanların emeklerini çalıp parçalıyorlar.

Forumda bir arakadaşın fazer ını durduğu yerde parçalamışlardı. depoyu, gidonu, elcikleri, farı, kafa grenajını çalmışlardı. Hangi hırsız motosikletin tamamı dururken sadece bu parçaları alır. Demekki kazalı başka bir fazer a parça arıyorlardı. Bunuda hiç para vermeden orjinaline sahip oldular.

Senin motosikletini parçalasalar sen nasıl düşünürsün?

Motosikleti
    arkadaşlar lütfen polemik yaratmayalım ben bana yardımcı olan abilerim başkalarına da yardımcı olabilsinler diye yani abilerimin verdiği bilgiler telefon numaraları bana yaradığı kadar bi başkasının da işine yarasın diye konuyu kapatmasını site yetkilileriden rica etmedim lütfen kirletmeyin konuyu lütfen savaşmak yerine sevişmeyi deneyin

titan arıyooommmmm

Motosikleti
    Alıntı speirs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kimseyi hırsızlıkla suçlamıyorum. Sen üstüne alındıysan ben ne yapayım. Birileri ucuza çıkma parça arıyor, diğerleride bu talebi karşılamak için insanların emeklerini çalıp parçalıyorlar.

Forumda bir arakadaşın fazer ını durduğu yerde parçalamışlardı. depoyu, gidonu, elcikleri, farı, kafa grenajını çalmışlardı. Hangi hırsız motosikletin tamamı dururken sadece bu parçaları alır. Demekki kazalı başka bir fazer a parça arıyorlardı. Bunuda hiç para vermeden orjinaline sahip oldular.

Senin motosikletini parçalasalar sen nasıl düşünürsün?
    motosşkletlerin çalınıp parçaladıklarını ben de biliyorum 4 yıldır bu forumdayım öyle bişey yapsam sence açık açık yazacak kadar beynim erimedi henüz. söylediğin şeyin alınmaya açık arkadaşım. bunun benimle alakası yok sadece. Ben bu işi sırf fahiş paralar verilmemesi için yapıyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler