Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni bobcat amörtisör sesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    deligibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman AN 400
    Selam.Motorum şuan 3300 km de ve ön amörtisörlerden sanki içinde sıvı varmış gibi ses geliyor.Freni sıkıp öne yükleniyorum ve saldığımda içinde sıvı varmış gibi ses geliyor.Yaklaşık 1 ay önce tarzikli suyla yıkadım fakat ondan olmayacağını söyledir anlayan arkadaşlar.Bir çözüm bulamadım.Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İçinde su olup olmadığını bilmiyorum ama bildiğim kadarı ile amortisör yağı oluyor.Ülkemizin yolları malum.3300 km'de titiz bir kullanıcı isen sesleri duymuş olabilirsin.Bir amortisör yağlatmanı tavsiye ederim.

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Alıntı deligibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam.Motorum şuan 3300 km de ve ön amörtisörlerden sanki içinde sıvı varmış gibi ses geliyor.Freni sıkıp öne yükleniyorum ve saldığımda içinde sıvı varmış gibi ses geliyor.Yaklaşık 1 ay önce tarzikli suyla yıkadım fakat ondan olmayacağını söyledir anlayan arkadaşlar.Bir çözüm bulamadım.Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.Saygılar
    en mantıklısı iyi bi servise göstermeniz...Motorunuzun km si düşük garantili de olabilir...2 sene kullanmıştım o motoru bende o tarz bi sorun olmamıştı...

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Sertleşmede varsa ön maşayı bakıma alsınlar Castrol fork oil ile değiştirsinler
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

deligibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman AN 400
    Teşekkürler arkadaşlar,bende en iyisi bir servise göstersem en mantıklısı gibi olacak.Saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler