Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dragstar da tuhaf bi ışık yanıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha dragstar xvs 650
    akadaşlar slm herkeze yeni üyeyim yanlış yerede yazıyor olabilirim özür dilerim eğer yanlış sa dragstar 650 mi alalı 1 ay kadar oldu bir sorunum var sorun mu dur yoksa normal mi onu da bilmiyorum ama seyir halindeyken motorun devrini yükseltin ce uzatınca aşırı diil makina kesiciye giriyormuş gibi oluyor ve kilometre kadranının en sağın daki turuncu sanırım motor işareti var üstün de o yanı yor vites yükseltip devam ediyorum sorun yok ışık yanık kalıyo sönmesi için durup kontağı kapatıp 10-15 sn beklemek gerekiyor bu durum normalmidir yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Yağ lambası felan olmasın o. Sen yağına bak bence önce bir.. Dragstar 650 m olmadığı için tam olarak cevap veremiyorum ama hava soğutmalıo bir cihaza hararet lamabası yapacaklarını da sanmıyortum.. Muhakkak binen bir arkadaş sana cevap yazar
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Bu gösterge motor elektrik arızası olduğunu gösterir bir ışık , asıl görevi motoru ilk çalıştırdığında yağ pompalaması bitene kadar 2-3 sn her şeyin normal olduğunu gösterir şekilde yanıp sonra sönmesidir... Birde akü şarjı ile ilgili problemin var mı? konjektör arızasıda olabilir.. Birde tavsiye bu motor 60 km de 5. vitesi ister, Yüksek devirde düşük viteste kullanarak motora yazık etme..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    yamaha dragstar xvs 650
    evet ilk çalıştığın da 1-2 sn yanıyo motorumun yağı ii durum da sıkıntı yok evet 60 km de 5 istio dikkat ediyorum ona ama 60 dan sonraki hızlar da 5 . viteste misat 110-120 ler e çıktığım zaman yapıyor kesiciye giriyormuş gibi yapıo ve ışık yanın ca normale dönüyor akü şarşım da da bi sıkın tı görükmüyo çalışmasın da flan bi zorlanma yok yanii ne olabilir acaba..tşk ederim fikirleriniz için bu arada

Motosikleti
    Dragstar 650
    120 nin üzeri 5. viteste ve kesme varsa benim tek aklıma gelen beyin arızası veya beyinden çıkan kablolarda ters giden bir şey; ohmmetre ile değerlerin ölçülmesi gerekir... Bir ihtimal bujilerin de bir sorun var veya en basit olasılık kablolarında bir problem... Bujiye akım sağlıyan bobinleri bir kontrol ettir bence...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Göstergeye bağlı kablolarında temassızlık veya kopukluk olabilir.

Motosikleti
    yamaha dragstar xvs 650
    teşekkür ederim önerilerin için en kısa zaman da bi ustaya görünecez sanırım bişi daha sorsam ayıp olmaz sanırım draggy sanırım sendede dragstar var egzozu orjinal mi yok sa açık mı ben açtırmak istiyorum ama ne gibi bişi yapabilirim bilmiyorum çok ta ilğilenemedim işten güçten nette aradım fazla bişi de bulamadım performans egzozu dolu ama onların da fiyatları malum bayaa uçuk ne yapılabilir ?

Motosikleti
    Dragstar 650
    Orjinal egsozsa kesinlikle açtırma, 1000 € değeri... Motorumun ilk sahibi açtırmış, keşke açık olmasaydı diyorum...

Motosikleti
    yamaha dragstar xvs 650
    sıkıntı yaratıyo yanii ha orjinal 1000£ performan 600-1000 tl arası yapacak pek bişi yok sanırım nasıl açmışlar senin motorun kini kısaca bi anlatırmısın yine de yapamasakta bilgimiz olsun belki bi gün delilik yaparız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:43 ----------

yada egzoz ların fotoğrafı varmı gösterebileceğin

Motosikleti
    Dragstar 650
    foto yok direkt tıpaları kaynakla kesmişler maalesef, ses fazla olunca çok kafa şişiriyor...

Motosikleti
    yamaha dragstar xvs 650
    hadi ya kesme işine girince baya kötü oluyo muş delik falan açılıomuş nereye açılıo ki acaba tatmin edermiki acaba neyse bu sevdadan vazgececez sanırım teşekkür ederim cvpların için saol

Motosikleti
    Dragstar 650
    Sanayi işi yaptırabilirsin illa marka lamna gerek yok, yada yurtdışı bağlantın varsa getirtmeye bakacaksın ama orjinal egsoza dokunmanı hiç ama hiç önermiyorum..

Motosikleti
    yamaha dragstar xvs 650
    tşk ederm sanayi işi nasıl oluyo bi araştırim bakalım antalyada yapan var mı inşallah buluruz yapan birini uygun fiyatlı yurt dışı bağlantım yok malesef bakalım ne bulacaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler