Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

buji atesleme sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar bendede scoter türü yarım otomatik motor var aynı sorun benimde basıma geldi ayaklık varya açınca motor stop ediyo hani.işte ondan mış ayaklıkda müşür var bozulunca ateşlemeyi kestiyi için çalışmıyor motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı hasman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bendede scoter türü yarım otomatik motor var aynı sorun benimde basıma geldi ayaklık varya açınca motor stop ediyo hani.işte ondan mış ayaklıkda müşür var bozulunca ateşlemeyi kestiyi için çalışmıyor motor
    benim motorda allahtan ayaklık musuru yok :D buyuk ihtimal anlatılanlara göre garanti statörde problem. rialli den hem statör hemde cektirme aletini alıcam . insalah yapabilirim. burada ayak ustu adam kazıklıyorlar.. herkese tesekür ederim tekrardan..

ya aynı sorun bendede var dostum allah aşkina birisi yardım etsin
    ayak marşı yapınca göstergeye ışık gelio statör calışıyor demekki diymi? yanlışmıyım

bide ateşleme bobini nerde oluyor sorun ondaysa?

Motosikleti
    ZC 150
    arkadaşlar bende mondial 150 zc scooter var yazın sonundan beri yatıyor kutum başlarını soktüğüm halde akü zayıflamış marş basıyor ama scooterı çalıştıramadım 2 3 saat uğraştım koltuk altındaki bagajın ordan motor kısmından anlamıyorum rolantiyi yükseltip denedim kapağı açtığımsa bişey farkettim sol tarafında 2 kablı gidiyodu o golanti yerine bağlı bi barçaya yanlış hatırlamıyosam sarı ve yeşil kablo sarı olan kopuktu birde bujileri nerde bu scooterin bilgisi olan yardım ederse sevinirim teşekürler

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Sarma diye tabir edilen bişey var benim ondan diye onu değiştirdiler.. Sonra öğrendim ki koltuğun altından geçen bi kablo içindne kırılmış. Dışından belli olmuyordu. Dışından lastiği sağlam gibiydi ama içinin teli kırılmış işte. Ben kendim bulamadım motor ustası bulamadı en son elektirikçiye gittim 5 dk demedi bişileri ölçtü buna elektirik geliyo buna gelmiyo cart curt derken buldu kırık olanı değiştirdi oldu düzeldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:52 ----------

iki yıllık konuyu hortlatmışsınız be banaaa
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Motosikleti
    ZC 150
    http://imageshack.us/photo/my-images...00x600tv7.jpg/ kardeşimresim temsili ama o kırmızı olarak belirttiğim şeye benziyor ortadaki gri şeye 2 tane bida ile bağlı ve dışında bi kutu geçirilmiş birde ben onu bağlarsam uzun süre yatıyo nasıl çalıştıra bilirim bu sccoterı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler