Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sürüş Kıyafetleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Dostlar, kullandığınız ve memnun kaldığınız sürüş kıyafetlerinizin marka, model ve fiyatlarını biz yeni başlayacaklarla paylaşırsanız seviniriz...
    (Kask, eldiven, mont, pantolon...)

Aldığınız yerleri yazın demiyorum, zira çoğunuz İstanbul'dasınız ve o konular konuşulmuş burda. En azından modele göre biz de bulunduğumuz illerde (ben Ankara) araştırma yapabiliriz.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    motosiklet, dalŸ
    ben berling (berring mi? yazılışı böylemi bilmiyorum, yanımda değil) marka mont aldım, fuarda indirimdeydi. mütiş terletiyor, gerçekten yazın terletmeyen montlar varsa bende markasını ve biliyorsanız yaklaşık fiyatını istiyorum, kıyafetsiz sürmek istemiyorum ama saunada bu kadar terlemezsiniz resmen kolların bileklerinden ter akıyor, kış için çok iyi olduğunu söylüyorlar.
    içini çıkararak giydiğimi belirteyim.

Motosikleti
    fz6 fazer
    ben uvex mont kullanıyorum, harika, yaz ortasında terlemeden giyiyorum, yağmurda da deneme sansım oldu, su geçirmedi. Nolan kask kullanıyorum, memnun değilim, a) cok fazla rüzgar sesi alıyor, b) güneş siperi yok, c) emsallerine göre ağır gördüğüm en iyi kask schubert ti.. ama biraz pahalı
    IST - FZ6 Fazer

Motosikleti
    2teker
    Satria,

Kulaklara köpük kulak tıpası takman şart zaten. Sesi baya azaltacaktır. Benim de bir Nolan'ım var. Önü açılmalı modelden olduğu icin felaket rüzgar gürültüsü alıyor. Haftasonu DD ile gezerken bana bir çift kulak tıpası verdi ve aşırı farketti. Hemen bir kutu alıcam ben de.

Güneş siperi yoksa güneş gözlüğü kullanabilirsin. Veya ince bir şerit halinde satılan filmler var. Bunu kask camının üst kısmına yapıştırıp güneşten biraz korunabilirsin. Ben gözlük tavsiye ederim. Kaskın orasına burasına birşeyler yapıştırmak sağlıklı değil.

Nolanlar fena kask değil. Çok aşırı ağır olacağını sanmıyorum. Alışman gerekiyor olabilir. Tabi kaskta 50-60 gram bile farkedilir. Eğer çok rahatsız ediyorsa ve kaskın iyi durumdaysa bir arkadaşına satıp yenisini alabilirsin.

Oktay
    (Okumadan imzalamam)

Motosikleti
    Honda X11
    Valla zamanında ben bir sürü takım taklavat aldım ama fark ettim ki bunları satanlar eşşek gibi geçiriyorlar fiyatı. Önerim şu: (benim de bir sonraki kask& mont alışverişinde yapacağım aynı şeydir)

www.ridegear.com a girip oradan alış veriş etmen. (yada güvenilir başka bir siteden) Buradakinin %50 de daha ucuzu üstelik. Buradki eşyalarda denersin bedenini, aynısını sipariş edersin. Tek problemin Amerika - Türkiye arası mal teslimi olur. Onu da ayarlarsın artık. İnternetten anlayan adamsın DHL ile getirtsen yine kar edersin.
    cagan emre bunu beğendi.

Choppery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA STR 250
    Ben Nolan kask aldım.
    Ön kısmı açılıp yarım kask oluyor, kapanınca full face oluyor.
    Vallah hafif geldi bana.Gerçi benim kafa sağlam biraz ama, o yüzdendir belki.Koca kafalıyım yani.
    Şimdilik memnunum.Birde sevgilime Helt miydi neydi unuttum şimdi hay aksi.
    Neyse alman malı ama tayvanda üretiliyor tabi.Oda güzel fiyatına göre. O yarım kask geçenlerde yere düşürdüm. İçimin yağları eridi.
    Dragstar 650 Classic
    Süper Fırsat 5" gps bluetooth fm transmitter 2gb sd kart full harita tr sadece 215 tl . Fırsatı kaçırma!

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Yere düşürdüysen değiştireceksin abi. Nazik oluyor bu meretler... (sevgilini seviyorsan tabi )
    Onur Yollarda

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Prometheus hesaplı malzemeyi YIBA çarşısında bulabilirsin.Markalar tanıdık değil ama kaliteli.Ben textil mont aldın çok memnunum(280mtl) Ayrıca bit pazarında bir derici var her türlü deri mont var.Ortalama 100-200mtl arası yeni motorsiklet montu bulabilirsin.Fermuarları kalitesiz ama onlarıda değiştirirsin.

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    banro, Ankara'dasın sanırım. MSN adresini versen de detaylı görüşsek...
    Onur Yollarda

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Ankara'lıyım ama Ankarada değilim. Muğlada çalışıyorum. MSN yok. Özelden mesaj atabilirsin.

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Ok sorun değil o zaman... YIBA'ya bakarım...
    Onur Yollarda

Motosikleti
    motosiklet, dalŸ
    Light, www.ridegear.com da sadece amerika ve kanadaya satış yapıyor?
    sen nasıl alıyorsun?

Motosikleti
    BMW R1150 GS
    http://www.ninjamotor.com/kasklar.htm

ben yukardaki adresteki flip up(ceneden acilan)kaski almayi dusunuyom...bilenlerden yorum + veya -

veya bu fiyata alinabilcek fiyat/perf. orani en uygun kaski onermelerini rica edicem...

tesekkurler...
    Manic Depression Is Touching My Soul...

Motosikleti
    2teker
    Alıntı Choppery adlı üyeden alıntı
    Ben Nolan kask aldım.
    Ön kısmı açılıp yarım kask oluyor, kapanınca full face oluyor.
    Vallah hafif geldi bana.Gerçi benim kafa sağlam biraz ama, o yüzdendir belki.Koca kafalıyım yani.
    Şimdilik memnunum.Birde sevgilime Helt miydi neydi unuttum şimdi hay aksi.
    Neyse alman malı ama tayvanda üretiliyor tabi.Oda güzel fiyatına göre. O yarım kask geçenlerde yere düşürdüm. İçimin yağları eridi.
    Choppery, Nolan'ın önü açılan kaskları (N100 serisidir büyük ihtimalle) önü açıkken kullanılmaz. Üzerinde uyarı var.

Oktay
    (Okumadan imzalamam)

Motosikleti
    motor sporlari, muzik
    kulak tıkacı takmak, ruzgar sesini kesiyor fakat bu trafikteki sesleri de duymamızı engellemez mi? (hani bu tara, tanımla, ongor, ... maddelerinin ilkine biraz engel gibi) hakikaten bu konuyu merak ediyorum, yoksa ben walkman dinlerim pasa pasa neden kulak tıkacı tikayim değil mi?
    [url=http://www.steppenwolf.com/lyr/brntbwld.html]
    born to be wild[/url]
    :::mtnet4

Motosikleti
    Honda X11
    Alıntı cenklev adlı üyeden alıntı
    Light, www.ridegear.com da sadece amerika ve kanadaya satış yapıyor?
    sen nasıl alıyorsun?
    Benim gelip giden tanıdıklarım var.
    Ama sen mesela oversea shipping yapan başka bir firma bulabilirsin yada sadece bu işleri yapan nakliye firmaları var. Onların Amerika adresine gönderirsin onlar Türkiye ye gönderir. İnternet elinin altında araştırdıkça başka seçenekler de bulacağına eminim.

En kolayı ise Amerika da ikamet eden tanıdık.

Motosikleti
    2teker
    Alıntı kiniklipasa adlı üyeden alıntı
    kulak tıkacı takmak, ruzgar sesini kesiyor fakat bu trafikteki sesleri de duymamızı engellemez mi? (hani bu tara, tanımla, ongor, ... maddelerinin ilkine biraz engel gibi) hakikaten bu konuyu merak ediyorum, yoksa ben walkman dinlerim pasa pasa neden kulak tıkacı tikayim değil mi?
    Kulak tıpası belli frekanstaki gürültülere karşı daha etkili. Yani sana yüksek koruma sağlarken gerekli sesleri duymanı engellemiyor. Ben tıpa takmadığım zaman orta hız ve üzerinde rüzgârdan başka birşey duymuyorum. Tıpayı takınca ise motorun sesini duymaya başlıyorum.

Bir de tıpa sesi tamamen kesmiyor merak etme. Yeteri kadar duyoyorsun herşeyi.

Oktay
    (Okumadan imzalamam)

Motosikleti
    Honda X11
    Tıpa şehir içinde değil uzun yolda kullanılıyor. Şahsen çok memnunum, faydalı bir eser.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L

Aldım,Kullandım,Yazıyorum.. (aksesuar)

Sabah motosikletimin üzerinde üşüdüğümde böyle bişey geldi aklıma

Aldığınız motosiklet ürünlerinin isimlerini beğendiğinizi (nedenini) beğenmediğinizi (nedenini) yazın...

Kaskım; Lazer Dragon : Sabah rüzgarı yedim, şuan hapşırıyorum Onun dışında her hangi bi kazada koruma oranının yüzde kaç olduğunu bilmiyorum..

Montum; Shark : Omuz, dirsek ve sırt koruması var, ama sabah göğsümden aşırı rüzgar aldım...

Eldivenim; Spear : Memnunum ama yazlık alacağım bir tane..

Önemli bir nokta aldığın eldiven ne olursa olsun mutlaka korumalı olsun ! Eldiven deyip geçmeyin !

Dizliğim; Zandona : Memnunum gayet güzel, ama kışa bunu da değiştireceğim, ayak bileğine yakın tarzda olanlardan alacağım..Biraz kısa sanırım..

Botum yok sadece, kışa pantolon düşünüyorum Bir de gözlük tabii

Her hangi bi ürünü kötüleme amaçlı, art niyetle kullanmamanız rica olunur !

Hepinize sevgiler
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Kask Agv S4 : Çok memnunum, buğu yapmadı biraz rüzgar sesi yapıyo ama çok memnunum, malzeme kevlar-fiber. Korumasına güvenim tam.
    Mont Revit Hybrid : Çok memnunum, omuz, dirsek ve bel koruması var, hiç rüzgar almıyor çok sıcak tutuyor, ve arkadaş test etti 3 saat kadar yağmur da kaldı su geçirmedi.

bunlar var şimdilik, bugun yarın gerisini de alıcam. kolay gele.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler