Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

eyy crosscular eyy endurocular eyy supermotocular yardımınıza lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam valla 60 lira çember 2sine tel dizdirmeye 50 dedi benim usta bide telleri kestirme torna işide 20ye patlasa 130 süper oldu bu fiyata

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    valla ha on nömre oldu tamam o zaman pazartesi bende soriyim kaç tl istiyolar janta ona göre başlayalım işlemlere oke

ben yarın müsait olursam burdaki servise gidip istiycem ne kadar zamanda gelir bakalım

Motosikleti
    istersen beni bekle eğer burdakinin elinde varsa ücretsiz kagoyla yollarım ben sana

olur hocam pazartesimi gideceksin sen?

Motosikleti
    ewet pazartesi ama küçük bi ihtimal de olsa bu cumartesi gitme şansımda var ama pazartesi kesin gitcem motorun buji yağı değiştircem çünkü

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:04 ----------

hocam şimdi sıra geldi lastik seçmeye gösterdiğim dura hf 918 tarzı bişey buldukmu tamamdır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:12 ----------

dostum peki yanakları kaçlık takcaz lastik ona göre arıyım arka 140 - - 18 önde 110- - 18 olcak ama o boşluktaki 70 mi 80 mi olcak

Motosikleti
    Fazer
    arkadaşlar benim hazır 130/70/18 lastiklerime uyacak jant bulursanız buraya nerden aldığını yazarsanız çok memun olurum birde şu sitede http://www.motostyle.org/ işinize yarayacak parçalar olabilir sm çamurluk,far gibi...

Motosikleti
    oke dostum biz jantları çember deiştirerek yaptırcaz on jantların tellerini falan kullanarak kanuni cross 250 çemberi takcaz

Motosikleti
    Fazer
    peki alacağınız çemberler 130 tabanlı lastiğe uyacak mı ? benim de 1 tane janta ihtiyacım var siz bulursanız bende alabilirim.burayı takip edeceğim...

Motosikleti
    oke dostum ekle benim msn i ben yardımcı olurum sana the_k_i_n_g_@windowslive.com

hocam ben hala 130a 100 michelin takmayı düşünüyorum ama hf 918de istediğin boy var getirten bulabilirsin istanbulda

katalog böyle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bende forumda cross 250 si olan bi arkadaşa mesaj attım kaçlık diye ama cevap gelmedi henüz belki akşama gelir cevabı bu arada racer2000 demiş ya mz jantı falan onlar olurmu acaba
    kardes 350 jawanın ön arka jant 18 liik...istediğiniz kadar bulabılırım size...

Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes 350 jawanın ön arka jant 18 liik...istediğiniz kadar bulabılırım size...
    hocam 18lik jant çok esasında ama bize genişliği en az 2.15 olan lazımdı kanuni cross 250 nin 2.15 18miş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 18lik jant çok esasında ama bize genişliği en az 2.15 olan lazımdı kanuni cross 250 nin 2.15 18miş
    okk dediğini anladım...jawanın arka ön jant ikiside aynı...
    jawanın
    arka lastık 350-18
    ön lastık 300-18

okk dediğini anladım...jawanın arka ön jant ikiside aynı...
    jawanın
    arka lastık 350-18
    ön lastık 300-18
    onlar üzerindeki lastiklerin boyutları hocam bizimde orjinalı 4.10 x 18 arka 4.10 lastiğe 1.85 geniştiginde jant var biz jantı 2.15 yapıp arkaya 140lık yada 130luk lastik takıcaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlar üzerindeki lastiklerin boyutları hocam bizimde orjinalı 4.10 x 18 arka 4.10 lastiğe 1.85 geniştiginde jant var biz jantı 2.15 yapıp arkaya 140lık yada 130luk lastik takıcaz
    biliyorum lastiğin boyutları oldugunu...lastik ebatından yola cıkarak kaç oldugunu tahmin etmeniz icin söyledim zaten....bence bulundugunuz yerde bi jawa jantı bulup bi bakın okadar para harcamadan önce...
    benim amacım illa bendeki jantı satmak değil..zaten bende jawa jantı yok...bi tamırcide var...isinize yarayacak olursa yardımcı olmak....
    diğer gs500 jantları benim...

Motosikleti
    hocam benim desenin 140 lığı varda korlasa sorcam yarın nerden bulabilirm diye onlar tedarikciymiş çünkü

biliyorum lastiğin boyutları oldugunu...lastik ebatından yola cıkarak kaç oldugunu tahmin etmeniz icin söyledim zaten....bence bulundugunuz yerde bi jawa jantı bulup bi bakın okadar para harcamadan önce...
    benim amacım illa bendeki jantı satmak değil..zaten bende jawa jantı yok...bi tamırcide var...isinize yarayacak olursa yardımcı olmak....
    diğer gs500 jantları benim...
    yok hocam zaten öle düşünmedim hiç burda baya java var arka jant 1.85 onların olsa şimdiye kadar benim moto çoktan sm olmuştu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler